• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Recimo da ćete sutra izgubiti sve što imate.
Recimo da ćete sutra izgubiti sve što imate.






95
poruka na forumu
28 222



post # 1 | 2013-03-23 , 11:00 AM

Kome biste otrčali u naručje?

Da li ta osoba zna koliko vam znači?


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-03-23 , 12:08 PM

Recimo da ćete sutra izgubiti sve što imate.

Mislis bas sve i kucu i auto i porodicu ?

Pa ima mnogo izbora kud bih otisla nebi pod most spavala sigurno.
Ima u mom zivotu par osoba kojima su moja vrata otvorena a tako i meni njihova.
Nemaju pojma koliko mi znace NE










5
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2013-03-29 , 10:46 PM

"Recimo da ćete sutra izgubiti sve što imate."

----------------------------------------------------------------------------

Када сам се родио и дошао на овај свет , дошао сам без икакве својине, имовине ,па тако ћу и отићи ,а све што сам стекао а то су сва моја добра и зла дела , сви моји греси и сав мој труд да изградим себе у мери Христа , и када будем стао пред Господа ја се уздам у његову милост а не у своја дела.


Христос воскресе из мертвых, смертию смерть поправ и сущим во гробех живот даровав








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2013-03-30 , 4:32 PM

Srecu ne cine materijalnse stvari.
I dok god imam svoj krug dragih ljudi, dok je god meni moja porodica ziva i zdrava, ja znam da nisam sama i da sam najbogatatija osoba na svetu...


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2013-03-30 , 5:02 PM

Quote (Mallena♥)
Kome biste otrčali u naručje?

Da li ta osoba zna koliko vam znači?


Jednom liku.

Nema pojma i potpuno ga boli cosak.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








592
poruka na forumu
208 1412



post # 6 | 2013-03-31 , 3:15 AM

U komšiluk da prespavam il kod rodbine kasnije, kad sam u nevolji gledam sam iz nje izađem i stanem na noge. Da trčim kod nekog i kukam nedolazi u obzir.








595
poruka na forumu
418 2745



post # 7 | 2013-03-31 , 2:42 PM

ih brej...i da izgubim, nista veliko ne bih izgubila....najveci gubitak je kada izgubis volju za zivotom...a dok toga imam pa ja sam bogat co'ek...uzgred, citav svet je jedna pozornica, sami biramo svoje uloge... :D ...ne trcim nikome u narucje kada naidje los period, sve sto se desava sami smo odgovorni za te postupke tako da sami i trebamo da izadjemo iz problema....zivot je borba...bori se za opstanak, za uspeh, za srecu, za ljubav...i bices ispunjen :D


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








142
poruka na forumu
234 1993



post # 8 | 2013-04-05 , 9:08 PM

Otisao bih u Francusku LEGIJA STRANACA !


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2013-04-06 , 0:26 AM

Quote (LoveDoctor)
Otisao bih u Francusku LEGIJA STRANACA !

%) jbt










142
poruka na forumu
234 1993



post # 10 | 2013-04-06 , 1:00 AM

Quote (Dusomoja)


ne znam gde drugo bi mogao otici covjek koji nema vise sta da izgubi u zivotu? :/


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Recimo da ćete sutra izgubiti sve što imate.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]