• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta pojedini horoskopski znaci rade tokom noći? (Kako Vi sanjate?)
Šta pojedini horoskopski znaci rade tokom noći?



  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 16 | 2013-09-10 , 1:53 AM

Quote (devils_angel)
Vodolija: loše spava, jer je ispred kompjutera po čitavu noć.
Ovisan je o chatu, skypu i facebooku, pa je to razlog što ga prijatelji već dugo nisu vidjeli. Pije crnu kafu i nigdje ne ide vikendom, jer prespava čitavu subotu i nedelju.


a jel me ti od negde mene pratis? bem mu mrve, pa ovo 100000% tacno :D










92
poruka na forumu
190 573



post # 17 | 2013-12-26 , 7:19 AM

Quote devils_angel ()
Jaracdolazi zadnji na posao i prvi odlazi u krevet.
Svi dostavljači pizze, u okolini i šire, ga poznaju jer je previše lijen da kuha. Naravno da je u krevetu, pa je zato posteljina sumnjive crveno-žuto-braon boje. Jarac ima jedan strateški plan u svom životu: drijemanje.


lol Strasno... Uglavnom-ne.. :D








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 18 | 2014-03-01 , 0:47 AM

Quote devils_angel ()
Rakovise brinu kako drugi spavaju.
Konstantno ušuškava osobu koja spava pored njega i ne usuđuje se ni pomaći da ne bi nekoga probudio. Obično sanja o svojoj djeci i dalekim Karibima.

tacno :D








186
poruka na forumu
321 1340



post # 19 | 2014-03-20 , 4:03 PM

Ribeimaju burne snove o prošlim životima.
Ribe imaju fantazije o strastvenim vezama sa divama i mačo-tipovima iz Hollywooda ili se po čitavu noć bacaju po krevetu. Ponekad hrču, ali to nikada neće priznati.

opasan ne hrcem .. ne bacam se po krevetu i nemam fantazije o strastvenim vezama sa mačo-tipovima iz Hollywooda lol majke mi ! smeh








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 20 | 2014-03-21 , 6:22 PM

Quote devils_angel ()
Škorpijasanja iduću žrtvu i oštri svoju bodlju.
Spava kao kralj i drži sve podalje od sebe, jer je svjestan da ga se svi plaše. Ako ga zaista morate probuditi, uradite to sa sigurne udaljenosti.

Quote devils_angel ()
Ribeimaju burne snove o prošlim životima.
Ribe imaju fantazije o strastvenim vezama sa divama i mačo-tipovima iz Hollywooda ili se po čitavu noć bacaju po krevetu. Ponekad hrču, ali to nikada neće priznati.


samo podznak skorpije mi odgovara lol nek stisnu pa neka me probude :D

mada nikad nisam sanjala sex sa tim maco tipovima iz holivuda,a da se bacam bacam se ko riba na suvom :D ehehehe par puta mi muz rekao da hrcem al nisam to ja :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








16
poruka na forumu
5 56



post # 21 | 2014-03-21 , 10:23 PM

Je l' moguce da verujete u horoskop ili se sprdate ovde?? :)


But no matter how many fish in the sea. It'll be so empty, without ME!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Šta pojedini horoskopski znaci rade tokom noći? (Kako Vi sanjate?)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]