• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Psihicka stabilnost. (ili nestabilnost)
Psihicka stabilnost.






235
poruka na forumu
101 568



post # 1 | 2011-05-02 , 2:08 AM

Godinama sam imao problema sa nervozom. Kratki fitilj,zucne rasprave,ruzne reci... Sve je to sad za mene proslost. Ipak... poneki put mi se javi taj neki unutrasnji nemir,uznemirenost izazvana i najmanjom sitnicom i dobijem zelju da nesto razbijem.... (nikada nisam usmeravao agresiju ka drugim ljudima)
Da li se Vama to desava,da Vas lako izbace iz takta,da brzo planete,bezveze odreagujete...
Sta mislite o svemu tome?






Central Serbia
12
poruka na forumu
1 0



post # 2 | 2011-05-22 , 1:39 PM

desava se da u trenutku puknem da ne znam ni sam sta sam rekao u toku svadje i posle mi bude krivo, ali mogu dugo da istrpim pre nego sto se to desi smile





  suza



55
poruka na forumu
6 12



post # 3 | 2011-06-07 , 8:07 AM

Pa trudim se da budem stabilna,mada cesto se iznerviram za svakakvu glupost,volim da sve ide onako kako isplaniram i kad nesto krene drugacije izludim....







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 4 | 2011-06-07 , 2:57 PM

Quote (acadarwin)
desava se da u trenutku puknem da ne znam ni sam sta sam rekao u toku svadje i posle mi bude krivo


e bas to posebno kad se smiri i shvatim da nisam bio u pravu, nekad sam trpeo stalno uvek izbegavao svadje a jednostavno otisli mi zivcu u 3 lepe sad nista ne drzim u sebi kazem sta imam pa kome se svidelo kome ne zabole me... smile






Central Serbia
2
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 2011-08-19 , 0:58 AM

ma jednostavno je coveku ponekad svega dosta tako da mora na neki ventil da ispuse








209
poruka na forumu
23 90



post # 6 | 2011-11-11 , 10:34 PM

NE to se kod mene nije javljalo


Ljubav je smisao zivota rece mi covek dok cigaru mota





  Cara



53
poruka na forumu
43 263



post # 7 | 2011-12-10 , 1:37 AM

Quote (Davor)
jednostavno otisli mi zivcu u 3 lepe sad nista ne drzim u sebi kazem sta imam pa kome se svidelo kome ne zabole me...


I biće još...pogrešnih izbora, odluka... ali, jedno je najvažnije...sebi san dovoljna... i na sebe ponosna... Jedinstvena... Tvrdoglava... Svoja... Drugačija....








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2011-12-12 , 2:07 AM

Svima se to desava, samo sto neko reaguje burnije, neko smirenije. Ja sam recimo mnogo smirena, tako da ponekad i sebe iznenadim, koliko me tesko iznerviraju stvari...ali pukne i meni film, mada je to retko.. smile A pogotovo danas kakvih ljudi ima, prosto ne mozes da se ne iznerviras. smile mada slabo ko je vredan toga! Treba biti kuler smile


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








348
poruka na forumu
18 69



post # 9 | 2012-01-05 , 2:06 PM

Vecinom psihicka slabost se osetja kad dugo provedete kuci za kompom izmedju 4 zida, tad se javlja slabost i osetljvi ste na svaku sitnicu, tako nastupa nervoza i odvojenost realnog zivota... Jednostavna upraznjenost...

Dosta stvari ima psiha i veoma utice na razne stvari, uglavnom ja ih znam dobro i sve, ali puno ima da se prica oko toga...


Hvaliti se je znak sirotinje...





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 10 | 2012-01-06 , 9:09 PM

do neke 20-e godine sam bio izrazito agresivan, a onda kako su isle godine i tekao zivot sve manje stvari me je moglo nanervirati...
neke stvari na koje sam nekada skakao sada me samo nasmiju...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








314
poruka na forumu
33 42



post # 11 | 2012-01-07 , 2:34 AM

Smatram da sam nestabilna. biggrin Realno, impulsivna sam, brzo planem, ljuti me nepravda i laz...Posao mi je jako stresan psihicki, kod kuce gledam da nadoknadim svaki minut koji sam provela vani. Retko kad mi podje za rukom da izbrojim do tri. Ali to sam ja.





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 12 | 2012-01-08 , 8:52 PM

Jedino sto me moze izbaciti iz takta je ljudska glupost.
Koja se siri kao pandemija a ne epidemija.
Niko me ne moze uvrediti, jer kako sebi da dopustim da me neko uvredi ko uopste ne zna kako ja funkcionisem.
Ali ako krene, umem da vratim isto, ali suptilnije. Tj. malo dodam mirodjije da se svadja sam sa sobom. smile


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  honey



508
poruka na forumu
691 2800



post # 13 | 2012-01-23 , 5:51 PM

trudim se da budem mirna i stabilna,ali to nekada tako tesko ide...jednostavno ljudska glupost me ne ostavlja ravnodusnom...


Sto bolje upoznajem ljude,sve vise mi se svidja moj pas !!








45
poruka na forumu
1 1



post # 14 | 2012-01-23 , 7:48 PM

Quote (nostalgija)
ma jednostavno je coveku ponekad svega dosta tako da mora na neki ventil da ispuse
upravo tako !

Added (2012-01-23, 5:48 PM)
---------------------------------------------
[move]cao[/move]

Added (2012-01-23, 5:48 PM)
---------------------------------------------
[move]cao









421
poruka na forumu
65 124



post # 15 | 2012-02-19 , 9:31 PM

Tesko me je isterati iz takta a ako se to i desi, okrenem se i odem da budem dalje od te osobe da ne bih rekao nesto zbog cega bih se kasnije pokajao. Sto se tice fizickog napada, pre bih se ubio nego da dignem ruku na zensku osobu a za muskarce...ako me napadne, naravno moram da se odbranim mada tada je vec kasno jer mi puca film i iz odbrane prelazim u intenzivan napad. E tada ne mogu da se okrenem i odem. :D
Nikada nisam pribegavao nasilju. To ostavljam za zivotinje i primitivne ljude ali treniram kako bih bio spreman i u takvoj situaciji ali samo u svrhu odbrane. Nista drugo.


Poruku je menjao/la Deluxe - Nedelja, 2012-02-19, 9:33 PM


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Psihicka stabilnost. (ili nestabilnost)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]