• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Psihicka stabilnost. (ili nestabilnost)
Psihicka stabilnost.



  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 16 | 2012-12-06 , 5:27 PM

Quote (Leksi)
Jedino sto me moze izbaciti iz takta je ljudska glupost.

to je jedino sto moze da me iznerviiiira do maximuma grrrrrrrrrrr <_< <_< <_<








718
poruka na forumu
55 286



post # 17 | 2012-12-06 , 7:24 PM

jao kolio je malo toga sto moze da me pomeri sada. da me iznervira ili razbesni ili sta god


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 18 | 2012-12-14 , 1:20 PM

Kad imam menstruaciju onda sam psihicki nestabilna ali totalno.
Jos ako se poklopi u tom periodu i kijavica, pa kad curim na sve strane, u stanju sam da ujedam :) hahahhahha

Salu na stranu.

Ljudi koji pokusavaju druge da provociraju na bilo koji nacin samo da vide koliko su psihicki jaki vaze mi za osobe koji su po pitanju zivota prosto receno nedojebane. I fali im dosta seksa jer drkajuci i samozadovoljavajuci se nista ne postignu sem sto su nerovzne i nezadovoljne. :) Dobro je u datom momentu ali posle samo prevlada nervoza :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Ashat



33
poruka na forumu
10 18



post # 19 | 2012-12-17 , 5:25 PM

Ja priznajem, ja sam zivac...
I mene dovesti do trenutka da explodiram, je isto tako tesko, kao Zabu natjerati da u Vodu skoci.

Cesto onda u takvim trenicima kazem stvari Ljudima oko mene, koji mi bude posle toga zao.
Ali Rijec je tesko povuci, i svesna sam da ona zna vise da zabli nego bilo kakav udarac.

Bas sam pre nekoliko dana na slican nazim uspijela upropastiti Prijateljstvo koje je bila negde oko 4 Godine gradeno. Sada mi je zao i htjela bih povuci neke Rijeci. Htjela bih vratit vreme... Ali znam da to nije vice moguce, da zu ta vrata zatvorena.

Tu nije bilo provokacije, ili slicno... To su bile samo nesrecne okolnosti, male doze peha, koje su trajale celi dan. Od razbijanja najmilije salice za Kavu, sklizanje po Ledu do pada, pre velika guzva na kasama u Prodavnici, posekline na Prstu itd.
I na kraju Drugarica, kojoj je bio neki Tip vazniji, nego ja sa mojim problemcicima...

Sta da kazem a da me pogresno ne shvatite.
Ja nisam Osoba, koja ide psovajuci i rezeci kroz Zivot. Ali postoje Momenti kada mi je cisto nemoguce ostati hladnokrvna i sabrana.


Poruku je menjao/la Ashat - Ponedeljak, 2012-12-17, 5:26 PM


Voljeti nekog,a ne biti s njim
isto je kao biti kažnjen,a ne biti
KRIV!





  Maree



169
poruka na forumu
14 35



post # 20 | 2012-12-23 , 2:39 AM

Sve je to u nama, svi lako puknu i iznerviraju se samo treba vremena da se shvati da nema potrebe za tim, ja sam dok sam bio mladji uvek reagovao burno i agresivno kada me je neko ismejavao ali jednostavno sam shvatio da svojom opustenoscu ti njih mozes da iznerviras :D Oni ce reci mnogo toga ja cu cutati i smeskati se jednostavno me ne interesuje sta pricaju i onda i sami vide svi da nema od toga nista :)


Pametan covek moze da se razocara samo u sebe.
Da je zivot lep nebi se rodili placuci.
Ja sam lepak za lepotice, tema za hejtere (:


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Psihicka stabilnost. (ili nestabilnost)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]