• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Novac & Prijateljstvo
Novac & Prijateljstvo






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-06-22 , 11:48 PM

Imate prijatelja koji je zaboravio ili se pravi lud poslije kad je vec posudio novac od vas!
Izbegava vas i ne javlja se na pozive!
Kako ste se postavljali u takvim sutacijama?










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 2 | 2013-06-22 , 11:57 PM

Quote (Dusomoja)
Imate prijatelja koji je zaboravio ili se pravi lud poslije kad je vec posudio novac od vas!


Brisi taj izraz prijatelj jer ga vecina ljudi nema ona manjina ima jednog mozda u zivotu dok se pare ne pozajmljuju samo tom prijatelju tako da je ta rec promasaj.

Zavisi zasto se pravi lud.

Quote (Dusomoja)
Kako ste se postavljali u takvim sutacijama?


Zavisi o kome se radi.

Mnogo je tu ne poznatih da bih tek tako odgovorila na temu a zelim eto da te ispostujem

Jedna stvar je jasna-po tome vrati li novac ili ne,kada ga vrati i kako se ponasa nakon toga vidis sa kim imas posla.


Poruku je menjao/la Korisnica - Nedelja, 2013-06-23, 0:00 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-11-14 , 7:42 PM

Na postavljeno pitanje bi rekla treba se pre razmisliti kome se daje i dali je osoba u mogucnosti vratiti
A ne dati pa vrati sutra a taj nema od kud
Meni se iskreno takve stvari ne desavaju ako dam onda ne u dug vec da pomognem.
Onaj ko vodi borbu za svojim mislim da ce drugi put bolje razmisliti .







  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 4 | 2013-11-14 , 9:40 PM

Quote Dusomoja ()
Meni se iskreno takve stvari ne desavaju ako dam onda ne u dug vec da pomognem.

Bas tako!










305
poruka na forumu
403 1340



post # 5 | 2013-11-15 , 10:29 AM

Upravo imam taj slucaj i nznm kako da se postavim,iskreno,da idem putem nasilje do naplate ne lezi mi i to bi srusilo sve u sto sam verovao ovih godina...tako da kad vrati,vrati...


Poruku je menjao/la Don_Petar - Petak, 2013-11-15, 2:38 PM


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








712
poruka na forumu
219 844



post # 6 | 2013-11-15 , 12:34 PM

znam sta je to i znam kako je kad nemas da vratis i obrnuto to se desava vecini ljudi u zivotu.....jebeno skroz...


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2013-12-01 , 2:49 PM

nisam bio u takvim situacijama vracali su mi na vreme a ja nekako nisam ni imao potrebe da uzimao od drugih.
a iskreno ne znam sta bih radio u takvim situacijama znajuci mene verovatno bi mi bilo bzv da ga i opominjem nego kad vrati vrati.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Novac & Prijateljstvo
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]