• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Okajte grehe preko interneta (Virtuelna ispovedaonica...:D)
Okajte grehe preko interneta



  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 1 | 2013-06-29 , 0:28 AM


Sve hrišćanske crkve danas su prisutne na internetu, a i papa se preko Tvitera obraća katoličkim vernicima. Postavlja se pitanje, da li je na internet stranicama „istinsko ispovedanje“ i „opraštanje grehova" moguće?

A usput slobodno možete i ovde da okajete grehe, tj da napišete i podelite sa nama ako hoćete?
Niko vas neće osuđivati ili u krajnjem slučaju ići u policiju da vas prijavi. :D
Svoju ispovest slobodno krenite sa: "Bože grešila sam ili grešio sam" .

Pa da vas čujem šta vi mislite o ovome?


Fajlovi: 2739291.jpg (32.2 Kb)


Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








314
poruka na forumu
456 4349



post # 2 | 2013-06-29 , 0:39 AM

Hehehe, ispovjedila sam se prije mjesec dana, tako da nemam namjeru sad opet, nisam toliko grešna! lol










172
poruka na forumu
79 708



post # 3 | 2013-06-29 , 1:02 AM

Quote (G@le)
a i papa se preko Tvitera obraća katoličkim vernicima

eh papu si nasao xDD inace svaka cast za temu xD


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








199
poruka na forumu
16 83



post # 4 | 2013-06-29 , 1:06 AM

Boze, gresila sam, upravo sam se prejela. (Ali ko stoka! )


Победа свака за нас је радост, сваки нас пораз пече и боли, даћемо живот, дали смо младост, за све се навија, Партизан се воли!

П♥A♥P♥T♥И♥3♥A♥H








782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2013-06-29 , 12:31 PM

Pa zar nije dovoljno sto se danas sve radi preko neta...od sklapanja brakova do rusenja istih...jos samo fali i da se ispovedim.
Ja znam ko i sta sam, postujem tudje i ne dam na svoje, ali odbijam da verujem da je pop merodavan da meni da oprost za moje grehe. Svestena lica ne priznajem..to je samo posao kao i svaki drugi, a Bog i ja, iako smo na "vi", cemo se lako dogovoriti... :D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








4
poruka na forumu
0 4



post # 6 | 2013-06-29 , 2:01 PM

O Bože grešio sam, mnogo sam grešio, nikada pertle vezao nisam. :D

Pa sta ja znam, ne verujem da ce se neko zaista ispovediti ovde, malo je.. pa previse.


Nobody dies a virgin... Life fucks us all.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2013-06-29 , 2:51 PM

ovakoj :D

popovima ne verujem znaci ni pod razno

obrazlozenje:

svi voze mercedes ML (nekad bilo siromasan ko crkveni mis,sad je bogat)

krstenje deteta je 75evra od roditelja i 25evra od kuma ''na ikonu''

+ vino,3 peskira,carape,ulje,povrce,voce.....ima citav spisak skeniracu ga kad se domognem skenera

u Boga verujem i idem u manastir,tamo ti niko ne trazi nista,cak ti i kad ostavis na ikonu kazu nemoj mnogo je,kesi voca se obraduju kao malo dete cokoladi,ljube te,kuvaju kafu,nude ruckom...
osecas se kao u rajskom miru,ispovedas sve sto ti je na srcu..bez da te pozuruju i kolutaju ocima,kad god dodjes dobro si dosao

a sto se tice moje ispovesti ovde bilo bi kao sa staranjem sveta:

''Sedmoga dana bog je svrsio''

e vala i posle mene bi :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








387
poruka na forumu
90 1169



post # 8 | 2013-06-29 , 3:13 PM

Ako se ja ispovedim bice gusto i verovatno cete pomisliti da nisam sa zemlje :D :D Tako da bolje drzim jezik...msm prste ka telu hehe :hehe:


Poruku je menjao/la Roby_the_King - Subota, 2013-06-29, 3:27 PM







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 9 | 2013-06-29 , 7:55 PM

Ae ljudovi nemo da se stidite, slobodno olaksajte dushu. :D

Boze, gresio sam, opet sam pojeo kutiju medenjaka i zalio sa litrom moje kravice. Ne znam sta mi bi. :(



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2013-06-29 , 9:02 PM

:o jbt lele lol Pa sta cu ja nemoze sve stati ovdje :D
Ispovedaonica nije losa samo mnogo publike brate :D
Mada za moje grehe nebi ja u zatvor samo uffffff bilo bi pzdarije :D :D







  Gale



989
poruka na forumu
489 2507



post # 11 | 2013-09-15 , 0:08 AM

Dusomoja, Ja mislim da ti nisi "gresnica", tako da i "nemas sta da ispovedas". da :p

Posto znam da niko od mojih komsija ovde nece "zalaziti", onda mogu slobodno da kazem da se "kajem sto sam godinu i nesto u nazad koristio njihov brzi internet, kajem se sto cu morati i dalje da ga koristim, kajem se, kajem se..." :(

Prosto nije "humano" da tako brz net ne moze da se deli, sreca pa ne znaju da se zastite. :D
Ali uvek polazim od toga da neke stvari treba deliti, bez obzira koja strana trpi. xd



Bože, daj mi snage da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrosti da promenim ono što mogu i mudrosti da prepoznam razliku među njima.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2013-09-15 , 0:51 AM

Jaoo ja ako pocnem ..nece biti dobro .. ja sam sebi vec razervisala kartu za pakoo lele
Ne smijem ni reci sram me samo tako stid lol

Neka bolje je da ja i ON samo znamo to moje... mirnija mi dusa.. mozda necu toliko goriti .. lol


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








592
poruka na forumu
208 1412



post # 13 | 2013-09-15 , 10:21 PM

O oče grešio sam.
Od komšije krao net sam,
Na nalozima bih poročan sam,
Piratske filmove voleo sam.

Oprosti mi moje grehe,
Ubrzaj protoke u megabajtima,
Sačuvaj mi naloge od bana,
I daj još piratskog materijala.

U ime googla, mikrosofta enter.. ovaj amin :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2013-09-15 , 10:23 PM

Heaven, jbt lol lol lol










869
poruka na forumu
1519 5936



post # 15 | 2014-01-05 , 2:01 PM

Heaven, SINOVAC sve ti je oprosteno


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Okajte grehe preko interneta (Virtuelna ispovedaonica...:D)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]