• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Muska copy
Muska copy






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-12-10 , 8:28 PM

Da li se ..zene osecaju kao zene ili su postale losa kopija muskaraca?

Preuzimanjem mnogoh poslova obicna zena pocinje da izumire :D
Sve je vise onih univerzalnih,koja radi sve cak i zive bez muskaraca jer im netreba :)
Da li treba tome doci kraj i muskarcima ostaviti njihov posao ili smatrate da sadasnji
muskarci rade mnogo vise zenskih poslova nego nekad.










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 2 | 2013-12-10 , 8:47 PM

pa ranije zene su bile mnogo manje zastupljene u mnogim poslovima i bile su okrenute podizanju porodice
medjutim u novije vreme to se dosta promenilo pa danas zene obavljaju mnogo vise poslova nego ranije i zastupljenije su svuda od vlade do raznih preduzeca.
e sad nevidim zasto bi se to menjalo svako po meni treba da odluci kako da zivi svoj zivot pa zene ako im se radi neka rade i obrnuto a cinjenica je takodje da muskarci danas obavljaju mnogo vise takozvanih zenskih poslova i mozda je tako i najbolje uvek je najbolja zlatna sredina.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2013-12-10 , 8:57 PM

Smatram da su zene ranije bile mnogo manje zastupljene u poslu uopste , vise su bile okrenute ka porodici i domacinstvu, a onda su se zalile kako su smatrane za manje vrednim ljudima kako su diskriminisane i izborile su se da budu jednake sa muskarcima .. Okej u redu postujem to , ali ako su to htele i ako su preuzele na sebe teske poslove, neko moje misljenje je da sad ne bi trebalo da se bune i da traze neke povlastice zato sto su zene i osetljivije :) sta su trazile to su i dobile :) to je neko moje razmisljanje iako sam zena.

Mada naletela sam na jednu situaciju gde su muz i zena bili u nabavci sa detetom i zena je htela sebi kupiti sminku neku i morala je da trazi pare od muza , na sta je dobila odgovor da ne moze ... To je glupa situacija zbog koje ja podrzavam to da zene rade i zaradjuju , a ne da dolaze u situaciju da im muz odredjuje budzet :)

Ali opet sam za to da zena radi poslove u skladu sa svojom snagom i pamecu , ne da se prenatrpava i da radi nesto sto nije u mogucnosti da izdrzi ni fizicki ni psihicki da bi se dokazala , a onda posle da kuka kako bi ko zensko trebalo da ima povlastice za sebe i slicno :) Sto si zakuvao to pojedi ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 4 | 2013-12-10 , 10:21 PM

Ne valja kad radite, ne valja kad ne radite! Sta hocete? %)


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Ktre



47
poruka na forumu
4 31



post # 5 | 2013-12-22 , 5:41 PM

Quote ElGato ()
Ne valja kad radite, ne valja kad ne radite! Sta hocete?


bas tako ! i meni nije bas jasno xd


"Imagination is more important than knowledge" -Albert Einstein








387
poruka na forumu
34 201



post # 6 | 2014-01-29 , 1:53 AM

Quote ElGato ()
Ne valja kad radite, ne valja kad ne radite! Sta hocete? %)

e,pa vidis,nekad ni mi nemamo odgovor na to,a najvise bi nam odgovaralo kada bi radile kada nam se radi i da ne radimo kada nam se ne radi :p :D
brows2


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








592
poruka na forumu
208 1412



post # 7 | 2014-01-29 , 3:13 AM

- Žene polako isčezavaju one prave kao i muškarci. Sve više ima žena koje su izborile raznim pokretima ravnopravnost. Za posledicu toga nemaju porodicu dobar brak / vezu, decu i obično kad je kasno svate da nije sve u poslu i novcu te da su bile nekad više poštovane i cenjene kad su mislile da su nevažne :)
- Nekad je muško kad vidi ženu imalo potrebu da poštuje, zaštiti i brine se o ženi (sad je to dosta isčezlo). Pošto su ravnopravne zakonski i u društvu, svi će gledati da ih iskoriste, sudu tuže, fizički i psihički povrede.
- Mogu reći da mi ih je i žao ponekad jer one same neznaju šta hoće. Od figure koja je stub porodice i niko nije smeo ružno šta pomisliti (da ne bi ga celo selo obesilo o drvo). Dospele su dotle da može se siluju, šutiraju iskorišćavaju.
- Hiljadama godina žena je bila žena a muškarac muško. Muškarac radi i brine se o ženi, al sad žena radi, muškarac nema posla te juri od jedne do druge dok ova kuka kako joj neveran i nemože je izdržava :D








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2014-01-29 , 10:48 PM

Quote tatjana73 ()
e,pa vidis,nekad ni mi nemamo odgovor na to,a najvise bi nam odgovaralo kada bi radile kada nam se radi i da ne radimo kada nam se ne rad


potpisujem :D gj

Quote ElGato ()
Ne valja kad radite, ne valja kad ne radite! Sta hocete?

aj frckoo .. sta cu kad vi muski da bi uradili nesto 300 hiljada puta vam se to mora reci da uradite..
i na kraju to mi uradimo .. umjesto vas... kod vas je muskaraca je uglavno .. sad cu .. cek samo da pivo popijem.
cigaretu ispusim.. evo sam da vidim ove golove... itd..... :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2014-01-30 , 8:22 PM

Mislim da bi se zene ipak trebale ostaviti muskih poslova,iz razloga sto ce im preci u naviku
pa ce njima zaista ostati samo daljinski a zeni sve za vratom. ;)




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Muska copy
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]