• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » OmG ti citas !?
OmG ti citas !?



  Dea92



1186
poruka na forumu
856 5488



post # 16 | 2014-02-11 , 12:49 PM

Kod mene nema nekog posebnog izdvajanja..ako citas ok, ako ne citas opet ok :D

kao mala nisam nesto volela da citam previse..a sad volim da procitam dobru knjigu nekako se uz nju opustim, i bar na

trenutak zaboravim probleme..uglavnom citam ljubavne bestselere :)


I dusa i telo sve je CRNO BELO, za ostalo nek nas ČUVA BOG ♥

Zagrli i poljubi me sada,
ostani bar noćas sa mnom do kraja,
gromovi nek lome nebo mog grada,
nek padaju letnje kiše po nama.... ♥♥♥♥♥

N♥♥♥








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 17 | 2014-02-11 , 8:17 PM

Mnogo sam citala knjige od uvek a danas ne mogu da stignem u toj meri zbog obaveza koje imam.

Volim dobru knjigu iako je pojam dobre knjige za svakoga drugaciji.

Zanrovski gledano najvise citam knjige epske i naucne fantastike. Gospodar Prstenova je najbolja triologija ikada napisana u zanru epske fantastike.Mac od Sanare sva tri dela knjige su sjajna.Knjige o Ratu Kapije svetova Rejmonda E.Fajsta su isto sjajne.
Ovde je jako cudno ljudima kad neko voli da cita.

Skoro sam po ko zna koji put procitala Kraljev Bukanir Rejmonda E.Fajsta i odusevila me je-svaki put ponovo jer je sjajno stivo.

Godinama citam,to je moja strast i ono sto zaista,zaista volim i ispunjava me je knjiga koja meni prija.Svako ko zaista cita zna da postoji put sazrevanja osobe kao citaoca.

Danas postoje i elektronske knjige-citanje istih preko neta.Jeste prakticno po nekad iako meni ne moze nista da zameni listanje stranica i drzanje dela u rukama.To je vise za ove danasnje klince izmisljeno nego za prave ljubitelje pisane reci.


Poruku je menjao/la Korisnica - Utorak, 2014-02-11, 8:32 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








196
poruka na forumu
17 310



post # 18 | 2014-04-12 , 9:13 AM

Quote Impi ()
Samo glup i zatucan i neobrazovan mpze da se smeje ljudima koji citaju , knjiga je izvor znanja ispiracija velike moci

+1
Citam zbog sebe, odnosno sto uzivam u tome. Najvise volim da citam neke istorijske romane, tipaa Ognjena Kapija - Stiven Presfild, od njega knjiga isto o Aleksandru Velikom. Zatim ove nase sad Duge noci i crne zastave, u tom stilu. Obozavam Haleda Hoseinina takodje i Paulo Koelja :p .
Quote 1divljak1 ()
Kada je prijatelj vidio da posjedujem te knjige, pogledao me upitno, te rekao: "Gubiš mi se, jesi ti u dobrim odnosima sa glavom u zadnje vrijeme?"
- Imao sam i slicnih situacija. Al' me zaista ne zanima tudje misljenje, uzivacu u onome sto volim da radim :p !










272
poruka na forumu
399 1461



post # 19 | 2014-04-22 , 3:50 PM

U mom gradu, ako citas, ljudi te smatraju ili idiotom ili štreberom... <_<










1381
poruka na forumu
175 10257



post # 20 | 2016-11-15 , 8:31 PM

U redu je i jedno i drugo,ja volim da pročitam neku dobru knjigu,ali ne čitam mnogo :D


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








829
poruka na forumu
588 3749



post # 21 | 2016-12-01 , 9:42 PM

Lektire u skoli retko kad sam citao sto jes jes,ali sam citao nesto sto ja volim ,a to je Epska fantastika,od Lustbadera sam citao Ronin (preporuka svima) volim i koji dobar krimic da procitam...
Kod mene u kraju ,jeste malo izopaceno  :D kad kazem nekom da sam procitao nesto i dao preporuku zza neku knjigu ,gledaju me cudno u fazonu (otkad ti citas knjige) ,jednostavno niko ne prica sta cita(valjda ih sramota) ,vec nekad kroz pricu saznas da nisi jedini koji cita i pozitivno se iznenadis :D


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » OmG ti citas !?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]