• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li se plašite neuspeha?
Da li se plašite neuspeha?






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 1 | 2014-03-11 , 9:34 PM

Evo primera - svidja vam se neka cura/momak i vi bi ste da joj pridjete kada skontate da je ona u drustvo nekog/neke extra cure/momka. Da li se plasite neuspeha jer je taj neko/neka vec u drustvo te osobe, i vi smatrate da ona nece obratiti paznju na vas, ili ne obracate paznju na to sa kim je ona/on i ko mu/joj prilazi vec nastavite i bez obzira pridjete osobi?!

Evo drugog primera - zelite da upisete neku jako tesku (dobru) skolu ili da se zaposlite na nekom jako dobrom mestu i odete da se prijavite (intervju, test itd...) i tamo vidite da su svi ostali ljudi veoma kvalifikovani za taj posao, i veoma pametni za tu skolu, ono shvatite da oni imaju prilicno velike sanse da prodju. Da li u tom trenutku odustanete i kazete "ma nema sanse da prodjem... pokusacu da se zaposlim negde drugde/upisem drugu skolu" ili nastavite dalje, date najbolje od sebe i borite se iako ne znate kolike su vam sanse da cete biti primljeni u skolu/na posao?!

Jedan citat kaze da snovi postanu neostarljivi samo zbog jedne stvari - straha od neuspeha. Da li je to tacno? Sta mislite?


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2014-04-15 , 11:50 PM

Quote Nutella92 ()
Evo primera - svidja vam se neka cura/momak i vi bi ste da joj pridjete kada skontate da je ona u drustvo nekog/neke extra cure/momka. Da li se plasite neuspeha jer je taj neko/neka vec u drustvo te osobe, i vi smatrate da ona nece obratiti paznju na vas, ili ne obracate paznju na to sa kim je ona/on i ko mu/joj prilazi vec nastavite i bez obzira pridjete osobi?!

:D ja cu cekati da on bude sam ,nekako cu mu dati do znanja da sam tu privuci mu paznju ;)

Quote Nutella92 ()
Evo drugog primera - zelite da upisete neku jako tesku (dobru) skolu ili da se zaposlite na nekom jako dobrom mestu i odete da se prijavite (intervju, test itd...) i tamo vidite da su svi ostali ljudi veoma kvalifikovani za taj posao, i veoma pametni za tu skolu, ono shvatite da oni imaju prilicno velike sanse da prodju. Da li u tom trenutku odustanete i kazete "ma nema sanse da prodjem... pokusacu da se zaposlim negde drugde/upisem drugu skolu" ili nastavite dalje, date najbolje od sebe i borite se iako ne znate kolike su vam sanse da cete biti primljeni u skolu/na posao?!

Ahhh u ovom slucaju upisujem i skolu i prihvatam posao 100%
niko me nemoze poslom zastrasiti a ni skolom ako mene bas to zanima uspecu.
mada mnogi posumljaju ali ja kad hocu i uspijem...ovaj hmm mada ponekad i sumljam u sebe ali opet uspijem.

Moram dodati da sam ipak napravila nesto u zivotu jer je bio taj strah koji nisam uspela pobediti zbog kojeg cu
zaliti uvek ali nije to tema u glavnom primerci gore sam 100% sigurna :)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-04-16 , 3:54 PM


bas tako :D ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 4 | 2014-04-17 , 3:09 PM

Ne plašim se :D


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li se plašite neuspeha?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]