• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Hemija izmedju osoba
Hemija izmedju osoba






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-03-26 , 3:41 PM

I izmedju partnera.. i uopste

Kako nastaje, zbog cega nastaje, zbog cega je nekad dobra, nekad losa ?

Da li moze da se stvori ako je nema od pocetka ?

Kakva su vasa iskustva, jel obracate na to paznju, i koliko vam je bitno da se ta hemija poklopi.... sa ljudima s kojim svakodnevno saradjujete ?


Sve misli o neobjasnjivoj / ili objasnjivoj (?) energiji izmedju pojedinaca....

pa sad - u zavisnosti koliko ste analiticni :)










266
poruka na forumu
366 513



post # 2 | 2014-03-26 , 4:01 PM

Mislim da ne moze tacno da se objasni kako nastaje, jer jednostavno nastane. Stvori se i to je to. Nekad je potreban trenutak da bi se stvorila, a nekad odredjeno vreme. Verovatno nastaje is osecaja skladnosti sa drugom osobom, pa te taj osecaj vezuje za istu. To je jedan od najlepsih osecaja. Tada najcesce pomislis: "To je to!". Hemija je dobra ako je obostrana, tu nema mnogo mesta za diskusiju, Ali, u slucaju, kada je jednostrana, to vec moze da izazove razlicite probleme. Posesivnost, utucenost, pa cak i neke ekstremnije situacije. Tako nastaje bolesna ljubav prema nekoj osobi.

Moze da se stvori ako je nema od pocetka. Bas kao sto rekoh, to ima veze sa osecajem skladnosti, pa tako vremenom upoznajes neku osobu i shvatas da ste sve skladniji i tako nastane hemija - takodje mnogo lep osecaj.

Moje iskustvo je da sam cesto nagrabusio zbog te nekakve hemije. Tako da je u poslednje vreme neretko izbegavam, i cuvam se od toga koliko god mogu. Naravno, nisam operisan od toga, ali uvek sam na oprezu, dok se ne pokaze/dokaze suprotno.

Saradnja je moguca na profesionalnoj osnovi i ljudskoj osnovi. Za ljudsku osnovu je jasno da osobe moraju da se slazu, tj. privlace na nekakav nacin. A za profesionalnu moze da bude cisto iz obaveze prema poslu ili nekoj osobi, sto je ok za potrebe toga necega. Ali, ako je to profesionalna saradnja sa ljudskosti u sebi, e onda je to dream team.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2014-03-26 , 4:41 PM

Auuuu !!!! vide teme ... joj Duso gdje me nadje ....
Quote Dusomoja ()
Kakva su vasa iskustva, jel obracate na to paznju, i koliko vam je bitno da se ta hemija poklopi.... sa ljudima s kojim svakodnevno saradjujete ?


Imaa sam ti ja tu neku hemiju sa jednom osobom ... uh i to koju .. Kako je nastala? Veliki upitnik za mene,
mozda je bioo pogled,mozda osmijeh, cesto se pitam sta?
Quote Optimus87 ()
Mislim da ne moze tacno da se objasni kako nastaje, jer jednostavno nastane. Stvori se i to je to. Nekad je potreban trenutak da bi se stvorila, a nekad odredjeno vreme. Verovatno nastaje is osecaja skladnosti sa drugom osobom, pa te taj osecaj vezuje za istu. To je jedan od najlepsih osecaja. Tada najcesce pomislis: "To je to!".

ovo potpisujem svaka cast :D
Quote Optimus87 ()
Saradnja je moguca na profesionalnoj osnovi i ljudskoj osnovi. Za ljudsku osnovu je jasno da osobe moraju da se slazu, tj. privlace na nekakav nacin. A za profesionalnu moze da bude cisto iz obaveze prema poslu ili nekoj osobi, sto je ok za potrebe toga necega. Ali, ako je to profesionalna saradnja sa ljudskosti u sebi, e onda je to dream team.

I Ovoo moram da kazem .. svaka cast tebi ... kao da si mene slusao :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2014-03-27 , 12:28 PM

izmedju nas je kiselina ahahahahahahaha


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








266
poruka na forumu
366 513



post # 5 | 2014-03-27 , 12:29 PM

Quote LaMistress ()
izmedju nas je kiselina ahahahahahahaha


Uuuu, savrseno! lol








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 6 | 2014-03-27 , 1:04 PM

Optimus87, mravlja aahahaahhahahahaa to niko nema a mi teimo tome da imamo sto niko nema :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 7 | 2014-03-27 , 11:22 PM

nemoze se to tek tako objasniti to jednostavno nastane ponekad je dovoljno pola sata da nam se neko dopadne da shvatimo da zaista mozemo sa njim pricati u nedogled a ponekad je potrebno malo vise vremena.........uglavnom to je po meni ta skladnost koju osecate prema drugoj osobi ....... nekad naravno taj prvi osecaj zavara ali ponekad vremenom samo potvrdjujemo taj sklad da
da naravno moze da se stvori ako je nema u pocetku cesto je tesko upoznati nekoga zaista na prvu loptu pa je potrebno malo vise vremena :D
pa meni se desavalo tako nesto i mogu reci ponekad sam bio u pravu ponekad ne sto se tice tih osoba ali ne treba odustajati nikada niti se plasiti toga da


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








712
poruka na forumu
219 844



post # 8 | 2014-03-27 , 11:30 PM

pa hemija nastaje kad subjekt (A)-MUSKARAC i subjekt (B)-ZENA pojedu po jednu pilulu ljubavi i tako sjede jedno naspram drugog i gledaju se dok pilule ne prorade...posle nekog vremena vidjece jesul pilule lose ili dobre,tako nastaje hemija losa ili dobra zavisi od pilula. sladoled


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Hemija izmedju osoba
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]