• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Negativne strane pojedinog horoskopskog znaka!
Negativne strane pojedinog horoskopskog znaka!






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2014-10-20 , 3:32 PM

Ovan – 21. 3. – 19. 4.
Umislili ste si da uvijek morate biti prvi, pa zbog toga gazite sve pred sobom. Nestrpljivi ste i lako planete. Kad vam padne mrak na oči volite se fizički obračunavati. Tuđe savjete odbijate s gađenjem. Vi niste ugodna osoba.

Bik – 20. 4. – 20. 5.

Koliko će vam još trebati vremena da se konačno pokrenete? Stalno prigovarate drugima da nisu praktični, a sami nikada ništa konkretno niste učinili. Potpuno je netočno da ste dobar radnik. Lijenčina ste, a još k tome i tvrdoglavi.

Blizanci – 21. 5. – 20. 6.

Iako brzo razmišljate, vaša inteligencija je jednaka onoj kod cvrčka. Ljudi vas mogu voljeti jedino ukoliko su i sami biseksualni. Ništa ne dajete, a tražite sve. Da, točno je, vi ste vrlo jeftina osoba.

Rak – 21 6. – 22. 7.

Ponosni ste što uvijek imate razumijevanja za tuđe probleme. Iako mislite kako su vam oni zbog toga zahvalni, griješite. Svi koji vas bolje znaju misle da ste potpuni pušioničar. Stalno odlažete stvari i zbog toga nikad ništa od vas. Većina socijalnih slučajeva su Rakovi.

Lav – 23. 7. – 22. 8.
Smatrate sebe za bogomdanog vođu. Drugi vas vide kao razmetljivca. Kad čujete iskrenu kritiku, vi se pretvarate u bijesno čudovište. Vaša arogancija izaziva gađenje kod svih normalnih ljudi. Lavovi su poznati kao kradljivci.

Djevica – 23. 8. – 22. 9.

Hvalite logiku i mrzite nered. Prijatelji su vam već bolesni od vašeg cjepidlačenja. Užasno ste hladni, s emocijama koje se mjere u tragovima. Ponekad znate zaspati prilikom vođenja ljubavi. Najprikladnije zanimanje za vas je inkasator televizijske pretplate.

Vaga – 23. 9. – 22. 10

Ono što vi nazivate umjetnošću ustvari je bježanje od suočavanja sa stvarnošću. Glumite pristojnost, a istovremeno psujete kod kuće. Za dobro zaposlenje ste se spremni i prostituirati. Savjetujemo vam da se čuvate spolnih bolesti.

Škorpion – 23. 10. – 21. 11.

Najveća greška je s vama ulaziti u bilo kakve zajedničke poslove. Majstor ste zakulisnih igara i pri tome ne prežete od najodurnijih manipulacija. Etika ne igra nikakvu ulogu u vašem životu. Većina serijskih ubojica su bili Škorpioni.

Strijelac - 22. 11. – 21. 12.

Uvijek puni optimizma i entuzijazma. No, vaše stalno prizivanje dobre sreće samo je kamuflaža za posvemašnju netalentiranost. Zbog svoje ogromne sebičnosti nikad nećete imati sreće u ljubavi. Drugi vam se smiju iza leđa.

Jarac – 22. 12. – 19. 1.
Konzervativni ste do bola i plašite se preuzeti bilo kakav rizik. Zaboravite na bilo kakve visoke pozicije u društvu. Jeste li ikada čuli da je neki Jarac učinio bilo što važno? Jarci bi trebali izbjegavati predugo stajanje na jednom mjestu jer bi mogli pustiti korijenje i postati drveće.

Vodenjak – 20. 1. – 18. 2.
Uvjereni ste kako imate inventivan um i progresivne stavove. Pri tome ste veliki lažljivac. Nemarni ste i nepraktični, što vas tjera da stalno ponavljate iste greške. Ljudi misle da ste glupi i izbjegavaju bilo kakve kontakte s vama.

Ribe – 19. 2. – 20. 3.

Vaša mašta je beskonačna, tako da ste uvjereni kako vas slijede tajne službe. Vaš utjecaj na okolinu je minoran. Jednostavno ste smiješni kada nastojite pokazati svoj autoritet. Nemate sigurnosti u sebe i općenito ste kukavica. Maltretirate male životinje.










166
poruka na forumu
209 566



post # 2 | 2014-10-20 , 5:19 PM

kad pitam za misljenje ili savjet pa uzgred me i iskritikuju to je u redu(drugi put ga necu nista pitat :D )
Moze da kritikuje samo onaj ko je spreman da pomogne i do cijeg misljenja mi je stalo,a inace cijenim samo svoje misljenje ostala su manje bitna :p
Sto se tice arogancije ni to nije istina najbolje sam gradjen momak u teretanu(rekao mi jednom jedan covjek u svlacionicu a nije gay nit me muvao...dobro jeste muvao me ali dzabe mu bilo nije moj tip :D :D )
Al ovo zadnje pa zar mislite da bi lav nesto ukrao, ma nema sanse...


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...








63
poruka na forumu
50 166



post # 3 | 2014-10-20 , 9:19 PM

Vaga – 23. 9. – 22. 10
Ono što vi nazivate umjetnošću ustvari je bježanje od suočavanja sa stvarnošću. Glumite pristojnost, a istovremeno psujete kod kuće. Za dobro zaposlenje ste se spremni i prostituirati. Savjetujemo vam da se čuvate spolnih bolesti.
- Paaa , Apsolutno su tacne prve 2-ve stavke ,ali ovo za ''prostituisanje'' za posao /ne bih nikada bas toliko daleko isla/...msm - suprug me je finansijski obezbedio ,ali da ''sam bosa na ulici'' - prostitucija je bas suvise daleko za ici /cak i za mene xd / ,a spolne bolesti ,paa ,to ne dolazi u obzir ,jer JA NE VARAM svog SUPRUGA ljut lud luda ... Gde nadje ovaj ''horor-skop'' - ''Dusomoja'' ,Svaka Ti Cast na njemu...Moram da priznam da me je totalno Iznervirao i Izbacio iz ''Takta'' sa ovim prostituisanjem'' /mada zar to nije najstariji zanat na svetu ,haaah... brows2 / ,a usput receno ljudi su izmislili ''magicnu'' gumenu stvar po imenu KONDOM i to u raznim Ukusima ,Bojama ,Oblicima i Dodacima itd. ,pa ako radis ''nesto sa strane'' - onda to treba raditi pametno ,zar ne ??? /Nazalost u danasnje vreme nije nista cudno da devojka dodje do posla ''preko kreveta'' - to je vec sasvim poznata i ''normalna'' stvar - ''moderne sponzoruse'' itd./ ,a gde su prave prostitutke , lele nzm ,to je vec posebna tema.Odlican post... :* ;) cao
- P.S.:
''santi_1'' - moja ''keva'' ,msm Majka je ''Lav'' u Hororskopu i kada god joj uputim neku ''nazovi'' kritiku ,samo sto mi ''glavu ne odgrize'' lol /a Ja joj to kazem zaista od srca i za njeno dobro ,ali Ona to valjda jednostavno ne podnosi.../ + zena nikada nije pila /osim case piva ,ali samo posle obilnog rucka koje sadrzi neko pecenje ,nikako drugacije.../ ,nije pusila cigarete /eventualno kada probam da je nateram ,Ona ''pucka'' i nema sanse da udahne ,a bas se ''trudi'' da mi udovolji i da me prevari ,ali ne vredi.../ ,a da nesto uzme tj. ukrade :o ,Ne Daj Boze ,pa stvarno Ja ponekad ne mogu da verujem sta ona ne uradi ili vrati... lele ...Tako je valjda vaspitana i odgojena i to se nikada nece promeniti i sto se toga tice ,Ona je za mene uvek bila i bice pravi andjeo Dobrote i Postenja ... cak u tolikoj meri da sam koliko Ponosna na Nju ,toliko me je nekada i Sramota sto nisam na taj nacin vise na nju ... stid ... Toliko od ''MOA'' na ovu temu ,mada sam i poprilicno ''skrenula sa kursa'' u nekim momentima ,ali ..... pospana ;) cao


Poruku je menjao/la Hellbringer - Ponedeljak, 2014-10-20, 9:22 PM


Muz je kao Puz - ali ja ga volim bez obzira na sve !








166
poruka na forumu
209 566



post # 4 | 2014-10-21 , 5:16 PM

Hellbringer
Treba znati i kritiku dati naci prave rijeci i da je dobronamjerna,jer ako izaberes los tajming ili potenciras kako si mi stalno pricao/la da ne radim ovo ili ono i potencira kako je u pravu bio/la onda ce i reakcija biti ostra ove druge osobe :)
No ni mene takticnost nije jaca strana ;)


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 5 | 2015-02-02 , 1:36 AM

Quote Dusomoja ()
Ovan – 21. 3. – 19. 4.
Umislili ste si da uvijek morate biti prvi, pa zbog toga gazite sve pred sobom. Nestrpljivi ste i lako planete. Kad vam padne mrak na oči volite se fizički obračunavati. Tuđe savjete odbijate s gađenjem. Vi niste ugodna osoba.

zbunjen e bas nije tacnoooo


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








61
poruka na forumu
78 435



post # 6 | 2015-02-03 , 2:13 AM

Negativna strana svakog horskopskog znaka je sto veruje da isti ima ikakvog smisla i veze sa zivotom..


Never compromise. Not even in the face of Armageddon.

Every fairy tale needs a good old fashioned villain.








42
poruka na forumu
5 74



post # 7 | 2021-06-08 , 10:18 AM

Ma molim  luda 

Lav – 23. 7. – 22. 8.
Smatrate sebe za bogomdanog vođu. Drugi vas vide kao razmetljivca. Kad čujete iskrenu kritiku, vi se pretvarate u bijesno čudovište. Vaša arogancija izaziva gađenje kod svih normalnih ljudi. Lavovi su poznati kao kradljivci.


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Negativne strane pojedinog horoskopskog znaka!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]