• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kad neko "kuka", samo se jada... :/
Kad neko "kuka", samo se jada... :/






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2014-12-18 , 1:37 PM

Ono kad te neko pita - kako si, a ti pocneš žalopojke o bolesti, o problemima, o smrti nekog bliskog, o poslu...
-Kako si? - Ama Bogami nikako...
-Radiš li? - Radimo vala, pocrkasmo.
-Imate li posla? - A ima, glavu ne možemo da ispravimo....
-Kako su ti djeca? - Dobro su majmuni, mozak mi iskljucaše.

A ništa mi draže i ljepše nema nego kada za neku osobu tacno znam da je u problemima, da je bolesna, da je izgubila nekoga, isl. i pitam je - kako si, a ona ko iz topa;

- Dobro,hvala Bogu. - i osmjehne se.

Zanima me Vase misljenje o tome?
Sta mislite VI o tim ljudima?
Da li ste i Vi jedna od tih osoba?

Ono,jedva cekate da Vas neko upita : Kako si?, pa cujes odg: Cuti,moja ti nista ne znas %) %) %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








70
poruka na forumu
92 212



post # 2 | 2014-12-30 , 11:39 PM

Ne volim pametnjakovice.
Ne volim one koji non stop kukaju.


Zivot nam se sveo na lakove i bockanje .Prepucavanja i komentarisanje tudjih zivota.Jedni druge vredjamo a da se i nepoznajemo .Svet je postao izopacen i pun ljudima koji drugima zele zlo .Nazalost nepostoji vremeplov koji ce nas vratiti u vreme kada nista nije bilo vaznije od druzenja i smeha








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2015-01-04 , 9:33 PM

Obicno oni koji imaju najvise problema, najmanje kukaju, gotovo da se i ne zale, sami se nose sa svojim bolom..
A od ove druge vrste, koja svoje male probleme velica, se jezim.

Nisam navikla da se zalim, jer sam po prirodi zatvorena. Postoje ljudi kojima kazem kad imam problem jer mi je lakse da podelim sa nekim, ali ne gnjavim o tome stalno, jednom kazem i dosta. Hvala Bogu pa su to sitni i resivi problemi, cega sve ima oko mene, svasta cujem, vidim, pa me da budem iskrena sramota da se zalim...

Ne bi se ljudi tek tako zalili da pogledaju malo bolje oko sebe...


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








166
poruka na forumu
209 566



post # 4 | 2015-01-05 , 0:41 AM

Kad nekog sretnem i pitam ga kako je sta ima novo i sl.to postavim cisto radi reda i posle minut nemam pojma sta mi je taj isti rekao jer nisam ga slusao dok je davao odovre na moja pitanja,tako da nemam problema sa ljudima po tom pitanju ;)


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kad neko "kuka", samo se jada... :/
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]