• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Test ličnosti!!! (saznajte kako vas drugi vide....)
Test ličnosti!!!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2015-02-12 , 2:07 PM

Tek kada odgovorite na sva pitanja pogledajte odgovore.

http://www.lovesensa.rs/clanci....?page=1 link testa

Saberite bodove i saznajte kako vas drugi vide a to vam ne govore
Ukoliko ste sabrali svoje bodove - evo rješenja testa.


Dominantna osoba, preko 60 bodova


Drugi vas vide kao osobu s kojojm treba "pažljivo postupati", kao nekoga ko je malo arogantan, egocentričan i izrazito dominantan. Neki vam se dive i žele biti poput vas, ali vam ne veruju uvek i oklevaju da stupe s vama u neki dublji odnos.

Temperamentna osoba, između 51 i 60 bodova

Drugi vas vide kao uzbudljivu osobu, eksplozivnog temperamenta, impulsivnu, kao prirodnog vođu koji brzo donosi odluke, iako ne uvek ispravne. Smatraju vas hrabrom, avanturistički nastrojenom osobom, kao nekoga ko će se uvek usuditi da pokuša i ko uživa u avanturi.

Praktična osoba, između 41 i 50 bodova

Drugi vas vide kao direktnu, živahnu, šarmantnu, zabavnu, praktičnu i uvek zanimljivu osobu koja je uvek u centru pažnje, ali koja je dovoljno uravnotežena da joj to "ne udari u glavu". Takođe vas smatraju ljubaznom, obzirnom osobom punom razumevanja koja će uvek razveseliti i pomoći.

Odana osoba, između 31 i 40 bodova

Drugi vas vide kao razumnu, opreznu, brižnu osobu, pametnu, talentovanu, ali i skromnu. Niste neko ko previše brzo sklapa prijateljstva, ali ste izrazito odani onima koji postanu vaši prijatelji i za uzvrat očekujete istu odanost. Oni koji vas stvarno upoznaju, shvataju da je zaista puno potrebno da se vaša vera u prijatelja pokoleba, ali vam isto tako treba puno da zaboravite, ako se to i dogodi.

Oprezna osoba, između 21 i 30 bodova

Prijatelji vas smatraju savesnom i pedantnom osobom. Vide vas kao nekog ko je vrlo oprezan, izrazito brižan, kao nekoga ko polako i istrajno radi. Uistinu bi ih iznenadilo da iznenada reagujete impulsivno, budući da očekuju od vas da sve pažljivo ispitujete iz svakog ugla pa tek onda odustanete.

Neodlučna osoba, manje od 21 bod

Ljudi vas smatraju sramežljivom, nervoznom, neodlučnom osobom, za i o kojoj je potrebno brinuti, koja uvek želi da neko drugi donese odluku umesto nje i koja ne želi ni u šta da se meša. Vi ste za njih večno uznemirena osoba koja samo vidi nepostojeće probleme. Neki ljudi vas smatraju dosadnim. Samo oni koji vas dobro poznaju znaju da to niste.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2015-02-13 , 4:26 PM

Imam 45 bodova :) :p
Quote LAstrumfi ()
Praktična osoba, između 41 i 50 bodova

Drugi vas vide kao direktnu, živahnu, šarmantnu, zabavnu, praktičnu i uvek zanimljivu osobu koja je uvek u centru pažnje, ali koja je dovoljno uravnotežena da joj to "ne udari u glavu". Takođe vas smatraju ljubaznom, obzirnom osobom punom razumevanja koja će uvek razveseliti i pomoći.










166
poruka na forumu
209 566



post # 3 | 2015-02-13 , 8:21 PM

Quote LAstrumfi ()
Odana osoba, između 31 i 40 bodova

Drugi vas vide kao razumnu, opreznu, brižnu osobu, pametnu, talentovanu, ali i skromnu. Niste neko ko previše brzo sklapa prijateljstva, ali ste izrazito odani onima koji postanu vaši prijatelji i za uzvrat očekujete istu odanost. Oni koji vas stvarno upoznaju, shvataju da je zaista puno potrebno da se vaša vera u prijatelja pokoleba, ali vam isto tako treba puno da zaboravite, ako se to i dogodi.


39 bodova


Bolje da places kod psihologa nego da se smijes kod psihijatra...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2015-02-13 , 11:07 PM

Quote LAstrumfi ()
Temperamentna osoba, između 51 i 60 bodova

Drugi vas vide kao uzbudljivu osobu, eksplozivnog temperamenta, impulsivnu, kao prirodnog vođu koji brzo donosi odluke, iako ne uvek ispravne. Smatraju vas hrabrom, avanturistički nastrojenom osobom, kao nekoga ko će se uvek usuditi da pokuša i ko uživa u avanturi.


znao i bez 56 boda :D





  Vita



555
poruka na forumu
76 586



post # 5 | 2015-02-16 , 11:04 PM

Quote LAstrumfi ()
Odana osoba, između 31 i 40 bodova

Drugi vas vide kao razumnu, opreznu, brižnu osobu, pametnu, talentovanu, ali i skromnu. Niste neko ko previše brzo sklapa prijateljstva, ali ste izrazito odani onima koji postanu vaši prijatelji i za uzvrat očekujete istu odanost. Oni koji vas stvarno upoznaju, shvataju da je zaista puno potrebno da se vaša vera u prijatelja pokoleba, ali vam isto tako treba puno da zaboravite, ako se to i dogodi.


Moj je rezultat: 38 :)


Rekla sam ti lijepo, hvataj drugi let.
Ja sam samo magla, svoj svijet.
Ja sam noć bez snova, jezik ljubavi...
Malo svoja, ne zamjeri.





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 6 | 2016-01-01 , 9:39 PM

Imam 40 bodova da

Quote LAstrumfi ()
Odana osoba, između 31 i 40 bodova

Drugi vas vide kao razumnu, opreznu, brižnu osobu, pametnu, talentovanu, ali i skromnu. Niste neko ko previše brzo sklapa prijateljstva, ali ste izrazito odani onima koji postanu vaši prijatelji i za uzvrat očekujete istu odanost. Oni koji vas stvarno upoznaju, shvataju da je zaista puno potrebno da se vaša vera u prijatelja pokoleba, ali vam isto tako treba puno da zaboravite, ako se to i dogodi.


.....








66
poruka na forumu
4 29



post # 7 | 2016-01-02 , 3:11 AM

50 bodova
Ovde ima dosta stvari koje su mi ljudi rekli. :)

Quote LAstrumfi ()
Praktična osoba, između 41 i 50 bodova

Drugi vas vide kao direktnu, živahnu, šarmantnu, zabavnu, praktičnu i uvek zanimljivu osobu koja je uvek u centru pažnje, ali koja je dovoljno uravnotežena da joj to "ne udari u glavu". Takođe vas smatraju ljubaznom, obzirnom osobom punom razumevanja koja će uvek razveseliti i pomoći.


Od svega sto imam na sebi najvazniji je izraz na mom licu.








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 8 | 2016-07-27 , 11:40 PM

Quote LAstrumfi ()
Temperamentna osoba, između 51 i 60 bodova

Drugi vas vide kao uzbudljivu osobu, eksplozivnog temperamenta, impulsivnu, kao prirodnog vođu koji brzo donosi odluke, iako ne uvek ispravne. Smatraju vas hrabrom, avanturistički nastrojenom osobom, kao nekoga ko će se uvek usuditi da pokuša i ko uživa u avanturi.


Eto ti ga sad lol hahahahah prirodni vodja lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








829
poruka na forumu
588 3749



post # 9 | 2016-07-28 , 0:27 AM

Quote
Praktična osoba, između 41 i 50 bodova

Drugi vas vide kao direktnu, živahnu, šarmantnu, zabavnu, praktičnu i uvek zanimljivu osobu koja je uvek u centru pažnje, ali koja je dovoljno uravnotežena da joj to "ne udari u glavu". Takođe vas smatraju ljubaznom, obzirnom osobom punom razumevanja koja će uvek razveseliti i pomoći


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!





  DonDS



177
poruka na forumu
12 79



post # 10 | 2016-07-29 , 6:47 AM

42,
Praktična osoba, između 41 i 50 bodova

Drugi vas vide kao direktnu, živahnu, šarmantnu, zabavnu, praktičnu i uvek zanimljivu osobu koja je uvek u centru pažnje, ali koja je dovoljno uravnotežena da joj to "ne udari u glavu". Takođe vas smatraju ljubaznom, obzirnom osobom punom razumevanja koja će uvek razveseliti i pomoći.


Through action, a Man becomes a Hero
Through death, a Hero becomes a Legend
Through time, a Legend becomes a Myth
And by learning from the Myth, a Man takes action ...








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 11 | 2016-07-29 , 5:33 PM

44 :D

Quote
Praktična osoba, između 41 i 50 bodova

Drugi vas vide kao direktnu, živahnu, šarmantnu, zabavnu, praktičnu i uvek zanimljivu osobu koja je uvek u centru pažnje, ali koja je dovoljno uravnotežena da joj to "ne udari u glavu". Takođe vas smatraju ljubaznom, obzirnom osobom punom razumevanja koja će uvek razveseliti i pomoći.


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








222
poruka na forumu
86 729



post # 12 | 2016-07-30 , 11:47 PM

Quote

Praktična osoba, između 41 i 50 bodova

Drugi vas vide kao direktnu, živahnu, šarmantnu, zabavnu, praktičnu i uvek zanimljivu osobu koja je uvek u centru pažnje, ali koja je dovoljno uravnotežena da joj to "ne udari u glavu". Takođe vas smatraju ljubaznom, obzirnom osobom punom razumevanja koja će uvek razveseliti i pomoći. 
:D 45


Poruku je menjao/la i-love-you - Subota, 2016-07-30, 11:47 PM







  Byk



64
poruka na forumu
16 103



post # 13 | 2016-10-06 , 1:37 AM

Quote LAstrumfi ()
Temperamentna osoba, između 51 i 60 bodovaDrugi vas vide kao uzbudljivu osobu, eksplozivnog temperamenta, impulsivnu, kao prirodnog vođu koji brzo donosi odluke, iako ne uvek ispravne. Smatraju vas hrabrom, avanturistički nastrojenom osobom, kao nekoga ko će se uvek usuditi da pokuša i ko uživa u avanturi.
 
Tacno 51 bod, granica :p








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 14 | 2016-10-06 , 4:24 PM

Quote LAstrumfi ()
Praktična osoba, između 41 i 50 bodovaDrugi vas vide kao direktnu, živahnu, šarmantnu, zabavnu, praktičnu i uvek zanimljivu osobu koja je uvek u centru pažnje, ali koja je dovoljno uravnotežena da joj to "ne udari u glavu". Takođe vas smatraju ljubaznom, obzirnom osobom punom razumevanja koja će uvek razveseliti i pomoći.

  41


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








11
poruka na forumu
2 28



post # 15 | 2016-10-29 , 6:35 AM

Секој нека ме гледа како што сака и му одговара, воопшто не ме засега неговиот став. Јас сум јас, тестов што ќе го направам,  би утврдила нешто што многу добро го знам за себеси. :p  

Не се замарајте луѓе, кој како сака нека ве гледа и мисли.  da  

А, од досада, да, би правела и милион тестови. Интересни се,онака.  :D


Admini su super!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Test ličnosti!!! (saznajte kako vas drugi vide....)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]