• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li nekada sanjate npoznata mesta i nepoznate osobe?
Da li nekada sanjate npoznata mesta i nepoznate osobe?






172
poruka na forumu
79 708



post # 1 | 2015-03-29 , 0:20 AM

kao sto je navedeno gore da li ikada sanjate nepoznata mesta i osobe i koliko cesto? Pisite malo o tome... Da li komuniciraju sa vama i da li ste ih mozda sreli u buducnosti?
Psihologija kaze da smo te osobe negde vec videli, i nasa podsvest je nocu veoma aktivna i zato sanjamo te "nepoznate" ljude... no ja nesto i ne delim misljenje... :)


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2015-03-30 , 10:25 AM

ja sanjam cak poznate gradove u kojima nisam bio...i tako i ljudeee...


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 3 | 2015-03-30 , 3:30 PM

Desilo mi se jednom. Ali sam siguran da tu osobu nisam video nikada!
Ni ne znam ko je!


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








278
poruka na forumu
43 244



post # 4 | 2015-03-31 , 3:01 PM

Meni se desilo više od jednom da sam sanjala nekog ,a da pri tom sam sigurna da tu osobu nikad nisam ni videla ni srela,
san bude malo čudan....


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2015-04-01 , 9:16 AM

Ja cesto sanjam, i gotovo uvek se ujutro secam sta sam sanjala. Pa ako je podsvest ono sto sanjamo, moja je aktivna, strasna, glupa i panicna. >(
Sto se tice nepoznatih mesta i osoba, ne. Uvek su to poznati ljudi al ponekad izgledaju kao da nisu bas svoji... Ma, po mojim snovima bi se mogao snimiti ekstra horor...
Mada, neki dan sam gledala one nijanse sive i mogu vam reci da sanjah bas fini, romanticni san... :p I onaj Grey bolesnik uopste nije bio nepoznat...kao da se znamo 100 godina... :p
Moram manje gledati sf serije i filmove, da mi se podsvest oporavi...hahahah


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








61
poruka na forumu
78 435



post # 6 | 2015-04-01 , 11:44 PM

^Bilo bi ti dosadno posle..sta fali bolesnoj masti i snovima? :D

Odlicno pamtim snove tako da sam siguran da sam gomilu puta sanjao osobe koje mi nisu poznate,ali potpuno je realna mogucnost da smo te osobe negde videli ili sreli samo da nismo obratili paznju i nismo svesni toga..tako da je moguce da su naucnici u pravu i da zapravo nije moguce sanjati nepoznate osobe u tom kontekstu.


Never compromise. Not even in the face of Armageddon.

Every fairy tale needs a good old fashioned villain.






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 7 | 2016-01-24 , 6:02 PM

Cesto, nekada mi cak neke djevojke ulete u san koje znam samo iz vidjenja hehe ujutru razbijam glavu otkud ona lol










1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 8 | 2016-04-08 , 2:14 PM

Redovno. :)








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 9 | 2016-04-08 , 3:34 PM

Ja ne smjem da napisem sta sanjam lol Salim se naravno :D
Pa desi mi se tako nekada da sanjam neko mjesto a pojma nemam niti se sjecam da sam tu nekada bila a naravno i nepoznate ljude cesto sanjam.Iz psihologije smo ucili da je ta pojava uzrokovana cinjenicom da nas mozak pamti neke stvari koje ocima vidimo ali ne registrujemo odmah,to mogu biti ljudi npr sa autobuske stanice,iz nekog marketa i slicno koje smo vidjeli ali nismo registrovali nego samo "preletili" pogledom.Eto koga zanima neka procita,interesantno je. :D


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 10 | 2016-04-19 , 4:11 AM

Evo, opet sad neki cudan san bio, skroz...editujem kad dodjem s posla :D










222
poruka na forumu
86 729



post # 11 | 2016-11-09 , 10:54 PM

Da,za ljude znam da sanjamo nekad i te nepoznate osobe koje smo videli na sekundu a mesta su kod mene uglavnom čudna,pošto pamtim ono što sanjam posle razmišljam gde sam to bila :D




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Da li nekada sanjate npoznata mesta i nepoznate osobe?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]