• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Volonter
Volonter






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2016-02-07 , 10:05 PM

Jeste li ikada bili volonter u nekoj organizaciji,i sta mislite o tome?
Sta vas je navelo da koracite u taj smer ?








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 2 | 2016-02-07 , 11:02 PM

Pa ovako nisam nikada, jedino sam volontirao kada su bile poplave, pomagao, bio na terenu, trpao dzakove, davao lopate iz svoje kuce, koje nikad nisam ni dobio nazad :D , ali lijepo je volontirati uvijek, samo ja za toga imam malo vremena :p










72
poruka na forumu
57 202



post # 3 | 2016-02-08 , 10:56 PM

uff :D
meni je to predobro :D to mi se skoro moze mjeriti sa slatkim :D

volontiram u svojoj zupnoj Crkvi... predajem djeci vjeronauk.. animator sam takoder na radionicama i raznoraznim obonvama i druzenjima :D
imamo i grupu mladih gdje non stop imamo neke akcije... pomaganja..sto novcanih :D sto samom posjetom...sto poslovima razno raznim :D

mislim da se covjek ...bar ja..osjeca puno bogatijim...ako daje sebe za druge..i odvaja od svog vremena ... da uljepsa nekome drugome ..dan..zivot...ili izammi osmjeh .... sto je svakako cin humanosti po meni na najvisem nivou :D

mene to zaista cini sretnom... i puni neopisivom radoscu i energijom :D
kad dodete djetetu koje je recimo bolesno i ima poteskoce u razvoju i odvojite pola sata s njim uz smoki i neki crtez i vidite koliko zivota i radosti se krije u necem takvom... zivot vam postaje predivan ... i postanete zahvalni za puno toga... i svjesniji koliko ste zapravo sretni :D

bas sam se zanijela :D... mogla bih o ovom puno :D

svima preporucujem... da se pokusaju ukljuciti u bilo kakvu vrstu volontiranja...zaista nepoisiv osjecaj :D




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Volonter
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]