• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Materijalno ili duhovno
Materijalno ili duhovno






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2016-09-23 , 11:15 AM

Današnje vreme diktira ubrzani tempo života i ljudi se masovno okreću materijalnim stvarima i novcu! Koliko su za vas bitne materijalne stvari (izuzimajući novac kao egzistencijalnu komponentu) ili ste pak okrenuti duhovnim vrednostima i kulturi?








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 2 | 2016-09-24 , 3:15 PM

Jbg, svako hoce i zeli lijepo da zivi i da ima, e sad, imas ljude kojima je bitno prije svega sa kim su i kakva je ta osoba, pa i nemora biti bogata, kako kazu "gradicemo zajedno" za sta sam i ja iskreno, ali opet imas i drugu vrstu koja gleda da je on/ona uspjesna, jer sto sam primjetio, ako neko nema para, losije se oblaci jer logicno jel.. rekao sam zasto, primjetio sam bar kod mladjih, da odma gledao kao da je taj neko glup...ne kontam to xD










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2016-09-28 , 11:45 AM

Pa ovak :D
Novac koliko god prljav bio i ponekad kazemo  bitno je sve drugo osim novca.... to ne stima.
Iz razloga jer bez njega nemozemo preziveti jer ne idemo da radimo djabe zar ne :)

ja mogu za sebe reci zivim onako kako mi uslovi dozvaljaju mozda i predobro kad se okrenem na svet oko sebe.
Nisam neko ko trci za modom za ovim onim vec sam neko ko je zadovoljan s onim sto ima jednostavno uzivam u svemu sto sam do sad uspela u zivotu.
Za nekoga mozda malo ili preise a za meine idealno.
Ne radim i ne zivim iz interesa da mi je kupiti to i to da mi je imati bolje od nje ili njega ne ne zivim da sam u dusi zadovoljna .








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 4 | 2016-09-28 , 11:49 AM

Pa tu sad nastaje problem kad kazes, dal su vam bitne pare ili ne? Onaj ko kaze ne, rece ovaj pa necete ziviti od zraka, pa niko nije ni reko ni uspio da zivi od zraka, pod tim spadaju plate po 300 maraka u bosni :D a opet kad kazes da ima para, misli se da mu tata ima vozni park i 3 firme lol







  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 5 | 2016-09-28 , 6:00 PM

Materijalno.
Onaj ko kaze da se novcem ne moze kupiti ljubav, ocigledno ga nema dovoljno.

-via Marko Zivkovic

:D




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Materijalno ili duhovno
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]