• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Stvari koje ne shvaćam
Stvari koje ne shvaćam






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2016-09-23 , 11:17 AM

Uglavnom.. ovo je tema o stvarima kojima se iščuđavamo, koje ne shvaćamo kome su potrebne, ko ih gleda i čemu služe...
Uključuje: predmet, stvar, pojavu...

Mozemo gledati u istu stvar a svako ju vidi drugacije svojim ocima!
Gde je tu logika sta je to sta se desava?










308
poruka na forumu
349 1445



post # 2 | 2016-11-07 , 0:43 AM

Video sam svasta pa sam prestao da cudim se.
Logika je u percepciji svakog pojedinacno, sve je u mozgu ;)


Previse znam zato previse patim
Video sam svasta pa sa prestao da cudim se








278
poruka na forumu
526 2505



post # 3 | 2017-05-17 , 11:47 AM

Ne shvatam ljude koji olako pricaju koju god temu da im zadas. Iako nemaju pojma o tome, oni ce ti "dati svoje misljenje", posto svako danas "ima pravo" na svoje misljenje. Ali treba imati granicu. Ne mozes pricati o stvarima u koje nisi upucen, tako da je bolje da cutis. Makar izgledas pametnije.


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Stvari koje ne shvaćam
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]