• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Tesko naci nekog dobrog i normalnog...
Tesko naci nekog dobrog i normalnog...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2016-10-28 , 8:44 AM

Nazalost danas cujemo sve cesce tu recenicu <_< bilo da je musko ili zensko spomenu isto !
Nemoze covek danas naci nekog normalnog,dobrog i lepog %)
Zpitalimo se zasto je to tako ?
Dli je to stvarno istina?, D  li pojedinci traze dlaku u mleku ili smatrate i vi da je momentalno tesko naci sve u jednom/joj?
Kazu li to samo onako neki jer sebe smatraju boljim od ostalih ili je to danasnja cinjenica?
:)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2016-10-28 , 8:50 AM

Ko ti kriv sto si kukavica pa ne umes da se suocis sa takvim kakvog trazis , sve dok neke gledate muske kao bankomate i lepite se za kljuceve od kola a ne dajete sansu onom sto aj da kazemo nije vam lep icicete po manastirima , sto bi takav bio konj za jahanje dobro ne seksualno vise materijalno pa dok vas on seta drugi da khm khm ljubi ne ide dobar i lud braca rodjeni ko shvati shvati








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2016-10-28 , 9:06 AM

Quote Impi ()
sve dok neke gledate muske kao bankomate i lepite se za kljuceve od kola a ne dajete sansu onom sto aj da kazemo nije vam lep icicete po manastirima , sto bi takav bio konj za jahanje
Nemogu da verujem sta citam :D ja bih barem dodala cast izuzetcima
Jer bas ja bi na ove reci mogla da pisem svasta.
Ali cu se suzdrzati i samo reci ja sam svoj covek sa svojim Autom, Bnkomatom, Platom ,Stanom.
Ovo ispod nema veze sa clanom iznad niti sa njegovim komentarom :p
Ne dozvoljavam da mi neko pametuje ovo moje tvoje ili moje bolje tvoje nevalja ili da pomisli nedao bog iako zivim gde zivim trebam ili koristim nekoga.
A znam da ima takvih na izvoz znaci svako bira ono sta mu odgovara li opet Kazem Niko nije savrsen.

Evo ovo u razlozii zasto devojkeoli momci  beze upravo iz toga razloga jer mnogi misle tako kao sto je navedeno gore iznad. Znaci to su samo primeri sto ne znaci tako je.
Vrujem ja da ima onih sto traze samo nekog da bi snjim otisle iz zemlje gde zivi kako momci tako i devojke ali nemozemo  trpati sve u jednu kantu .

Ja gledam na svu tu situaciju rugacije malo
Kao prvo kod mene ne postoji u glavi ono bahatluk i da ceznem za materijalom imovinom tu opciju ja nemam :)
Ja sam vise osoba koja menja sve za ljubav. :)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2016-10-28 , 9:12 AM

Joj izvini cast izuzecima , nisam znao da posedujes svoje nekako sam u nekoj daljini osecao da delis nesto , ali opet uletela si u moju zamku, ako je tako kako pricas sta cekas onda sta se mucis godinama sto ne krenes do tog u koga se kunes sta te sprecava da uzmes svoju srecu u ruke i ako vidis da je na primer obostrano, de to nam reci !!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2016-10-28 , 9:18 AM

:D E pa nije to ta tema da pricam o tome ;)

Ja se nikome ne zelim pravdati samo sto mogu  ovoj temi reci ja ne ovisim niokome niti kukam da nemogu naci samo sam Autor teme :D a iskreno nista i ne trazim :*
Ja vrlo dobro znam gde pise EXIT, tako da nema potrebe da ulazim.







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2016-10-28 , 9:26 AM

Nasla si se u temi i nemoj da bezis , znamo mi da si jaka na recima gde su dela to je ono sto se trazi, nisam ni ocekivao da ces da ostanes exit je tvoj uvek bio jedini izlaz xixixix nesto mi se ovde ne poklapa ne trazis da nemas vec mozda , ma imas sigurno ti si samostalna kazes sad koliko ja znam nebi da te poklapam za sada xixixix






bosnia and herzegovina
66
poruka na forumu
6 124



post # 7 | 2016-10-28 , 10:55 PM

da bi nasao nekog dobrog i normalnog treba prvo biti takav :) ....








11
poruka na forumu
2 28



post # 8 | 2016-10-29 , 7:10 AM

Ние луѓето се плашиме да излеземе во вистинското светло, со страв дека ако не видат колку сме всушност добри и ранливи, би можеле да не злоупотребат. Затоа шетаме со маски на „ѕвер“ и као ние демек многу сме јаки. Да се собереме сите и кога би си ги отвориле душите ќе сфатевме дека сите луѓе сме ранливи и имаме душа, ВСУШНОСТ РЕТКИ СЕ ОНИЕ КОИ НЕМААТ ЧУВСТВА И ДУША, е тие се злобните. А добрината сеуште не е изумрена. :)

Tоа дека неможе да се најдат добрите, тоа е поради тој факт, дека сите глумиме јаки, од далеку се браниме, за да не не повредат и не можеме да налетаме еден на друг, многу нормално.

За све вас ruza


Poruku je menjao/la Anonimna - Subota, 2016-10-29, 7:11 AM


Admini su super!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2016-10-29 , 10:11 AM

hahah teme :D  o kojoj se moze raspravlajti i pisati do mile volje ..
Nedavno sam o tome pricala sa jednim clanom ovdje .. pa smo se uhh nikako razumijeli on svoje ja svoje :D lol :p komplikacije maloo veci :D lol

DA SE ZNA DANAS NITI IMA NORMALNA DIJEVOJKA NI NORMALAN MOMAK(cast eto tim nekim izuzetcima) sto se spominje .. :D

To danas sve gleda govorim o djevojkama curama zenam kako god da ih nazivate : da on ima dobra bisana kola .. da mu je novcanik debeoo i  da je vani :) to je tako ..
danasnja ta omladina .... gleda na to tako ...

DA  ja ovdje sad dobro vidite i citate govorim ruzno o nama djevojka ... :D sta cu kad moram kad sam se sam uvjerila da su takve ne kazem mozda ima njih od 99% 1% od njih da nije takva da ide na onu pravu ljubav da slijedi svoje srce ..
a danas je malo takvih .
Ja sebi kaze cesto: Boze Mela da nisam upoznala svog covjeka sad muza - ne znam da li bi ikako razmisljala o braku kad vidim sta se sve ima danas :)
E sad malo i muske . .. nisi ni oni nista bolji od nas ... da kazem isti smo .. rade isto sto i mi zene :D
I ZATO pravi covjek prava zena kad se nadje uh to treba da se dobro cuva i pazi i njeguje ...
u ovom nasem ludom izopcenom svijetu kakvu zivimo . :D

ImpiDusomoja, ISMIJALA sam se samo tako kad sam citala to vase .. a hej upravu ste oboje .. i jaki na rijecima koliko vidim ! lol lol


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Subota, 2016-10-29, 10:12 AM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2016-10-29 , 11:53 AM

:D La bas tako jaki smo na rijecima ali mi znamo da smo i na delima :D
A sa nasim pricama hahaha podizemo citanost foruma :D

Ja neznam sta da kazem osim
Vozim bmw ali nije me zavolio zbog njega
Radim ovdje gde radim ali istom snagom je i njegova plata
Imam stan ima i on
Znaci ne posedujem nista druga od njega :D Osim plave oci i plavu kosu
E sad sta je tu i ko normalan ko ne sve u svemu ne zalim se samo ce da bude jos bolje ;)

A oni koji kazu nema normalnih nebi ja to tako rekla
Ima i te kako ali treba nekome dati sansu i vreme a ne trpati u jednu kantu ;)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 11 | 2016-10-29 , 12:37 PM

Slusaj ti mi das mi das Strunfeto ja nebi toliko o meni a da mene ne znas moje reci su jake i cvrste dela jos jaca ne znam kako si ti to zakljucila xaxaxaxa to mene opet neko ogovara kod tebe xaxaxaxa ali nebitno malo strog zato sto sam svuda prav i normalan xaxaxa
A sada za ove sto imaju Bmw i plave oci jedinu manu nikako da isprave a to nemaju mene , verovatno nedaju broj telefona xixixix


Poruku je menjao/la Impi - Subota, 2016-10-29, 12:39 PM








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2016-10-29 , 2:18 PM

Quote Dusomoja ()
A sa nasim pricama hahaha podizemo citanost foruma
tako je Dusomoja :D :p to vi malooo da se ima sta citatii :D lol

Quote Impi ()
Slusaj ti mi das mi das Strunfeto ja nebi toliko o meni a da mene ne znas moje reci su jake i cvrste dela jos jaca ne znam kako si ti to zakljucila xaxaxaxa to mene opet neko ogovara kod tebe xaxaxaxa ali nebitno malo strog zato sto sam svuda prav i normalan xaxaxa
nista ja nisam zakljucila kakav si ti na rijecima ... ja sam napisala da ste oboje upravu sve sto ste izjavili :D :o
a tebe niko neogovara kod mene ...  samo dobivam cudnovatne poruke kad se pocnu da raspituju... al to nije tema za ovo :D :)

Quote Dusomoja ()
Vozim bmw ali nije me zavolio zbog njegaRadim ovdje gde radim ali istom snagom je i njegova plata
kad sam stavila gore sliku sa bmw odnosilo se je na ovaj nas Balkan kako je to ovdje i sta se desava :D
kako je tesko naciii normalnog i normalnu :D da se ne lazemo kako je to :D :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 13 | 2016-10-29 , 2:26 PM

Sta vi imate protiv BMW? :p ljut ljut  hejteri







  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 14 | 2016-10-29 , 3:02 PM

Zanimljiva tema, volim ovakve teme gde covek moze i da se raspise ne samo da daje robotske odgovore. :D

Moje licno misljenje je da ima normalnih cura i momaka ali i oni sami su uglavnom svesni koliko vrede pa imaju neka ocekivanja od partnera. Sto je i normalno, glupo je reci da mi je samo dobra cura i nista vise, verovatno svi imamo neke kriterijume ma kakvi bili. :)

Evo ja licno imam odredjene zahteve kod cure ako se naravno misli o ozbiljnoj vezi, a ne nesto ovako. To bi bilo da je:

- Samostalna - (bukvalno receno zena lavica, sposobna u svakom smislu, ima posao, zelju da radi, ambicije u buducnosti, ne neka sto sedi i ceka da joj sve padne s neba posto boze moj ovo je Srbija i ne moze se nista "bez veze").
- U potpunosti formirana licnost - (ne dozvoljava nikom da je pravi ludom i manipulise s njom sto ukljucuje mame, babe, strine itd).
- Kulturna - sad pod ovim mislim da se cura lepo izrazava, ponasa, da je u zivotu procitala nesto drugo osim trac kolume u najnovijem Skandalu. Price tipa "zavrsila sam fakultet zivota" pa ode u kafanu i eksira jelena od 0.5 ili psuje ko kocijas i ostalo na tu foru me ne zanima.
- I naravno da ne svrlja okolo. :D

Kola, stan i ostalo me ne zanima. :)

E sad neko ce reci pa mnoge cure su takve ali je to malo morgen. Istina mnoge se foliraju da su takve ali u realnosti ih ima u manjini nego ovih drugih. Zato se po pitanju normalne veze nikad nisam zalecao vec uvek prvo procenim curu bez da joj to dajem do znanja, ono mogu ja biti zaljubljen da totalno otkacim i sve ali oduvek sam se trudio da gledam stvari sa strane kad je zenski karakter u pitanju :D

Sad sve to receno na stranu, ima normalnih cura i momaka koliko hoces ali u neku ruku i zavisi od drustva/mesta/krugova u kojima se kreces. Verovatno razliciti ljudi imaju razlicite prioritete pa tesko da ces naci neku normalnu curu na recimo mestu gde su 90% sponzoruse i mamini sinovi, isto tako neces naci te na mestu gde su opustene i normalne cure i momci. :)

P.S. ako zna da kuva to joj je veliki bonus. lol








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 15 | 2016-10-29 , 7:47 PM

Admin, xd

Svaka ti se dala lol

Ovo sve napisano gore je potpuno ispravno, s tim, sto kakve generacije nailaze sve (a ima raznih), ovo tvoje se kosi sa savrsenstvom u danasnje vreme :D

Da ne pominjem situacije gde su i zene i muskarci, momci i devojke (pa cak i curice i decaci od 12,13 godina lol  ) prosli svako svoju kao losu vezu, i puni su "iskustva" i deformisani su skroz i vise ne rezonuju dobro od loseg. 
Cast izuzecima koji se bore da krenu dalje, ali vecina ljudi ostane na nivou kukanja nad svojom "prokletom" sudbinom :D lol

Svi cemo mi kad porastemo da zivimo sa mackama lol lol lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Tesko naci nekog dobrog i normalnog...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]