Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Verujes li da se dobro dobrim vraca?
Verujes li da se dobro dobrim vraca?






61
poruka na forumu
78 435



post # 61 | 2015-02-03 , 2:11 AM

U to samo jos deca veruju..cinis dobro ako zelis tako,ne zato sto 'tako treba' ili da bi se lepo osecao


Never compromise. Not even in the face of Armageddon.

Every fairy tale needs a good old fashioned villain.








712
poruka na forumu
219 844



post # 62 | 2015-02-03 , 9:03 AM

ja licno vjerujem....to ti je isto ako lose mislis ili negativno kako ce ti biti dobro.....


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








72
poruka na forumu
57 202



post # 63 | 2015-02-06 , 2:54 PM

jaaaaaaaaa vjerujem :)

NEGDJE DAŠ NEGDJE DOBIJEŠ :d

ljudi često bukvalno i doslovno shvaćajuu to ..:)
KARIKIRAM : ako nekom daš 10 čokolada sad i ti moraš dobiti 10 čokolada ... NE! :)

dobro se dobrim vraća kroz različite životne stvari i sitnice... i uvjek toga ima..samo to treba znati prepoznati i cijeniti :D

Osim toga... zar nije dovoljno dobro... onaj osjećaj kad nekom pomogneš ili nekog usrećiš :) ...
pa ne treba mi ništa vise od toga osjećaja ispunjenosti i radosti :) Pa makar taj netko i ne cjenioo to ... ja sam sretna :) jer sam napravila što sam mogla :)










61
poruka na forumu
78 435



post # 64 | 2015-02-06 , 5:54 PM

Kako to mislis? znaci nista od cokolada? :o my whole life was a lie!


Never compromise. Not even in the face of Armageddon.

Every fairy tale needs a good old fashioned villain.








197
poruka na forumu
197 1524



post # 65 | 2021-06-08 , 10:03 AM

ima ona poslovica neka, koja glasi:

"Što baciš uz vodu, naći ćeš niz vodu"

Sve se vraća, i dobro i zlo.

I to onda kad se najmanje nadaš.

Apsolutno nije bitno to što ti se ne vrati dobro

od nekoga kome si pomogao.

❤ Vrati se  onda kada tebi to treba,

od nekoga ko nema

nikakve veze s ranije učinjenim
. ❤


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Verujes li da se dobro dobrim vraca?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]