Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Verujes li da se dobro dobrim vraca?
Verujes li da se dobro dobrim vraca?






2137
poruka na forumu
904 4467



post # 16 | 2012-03-28 , 6:05 PM

Quote (Deluxe)
Ne ocekujes da ti se zahvali osoba kojoj si pomogla a ocekujes da tebi neko pomogne ako zatreba... Neces daleko dogurati jer ce svako to da iskoristi, naravno, ako je to tvoje iskreno razmisljanje.


Komentar nije bio na tvoje misljenje, nego samo vezano za poslednju recenicu posta! No nema veze :)
Razumem sta si zeleo reci, sve okej ;)

U pravu si ti, neki su vec to iskoristili, samo sto ne ponavljam greske...osim ako nisu u pitanju porodica, frendice...njima jednostavno ne zameram ako nekad i iskoriste to. Zna se ko moze da me koristi :D
A iskrena - pa ne zelim da se pravdam. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








305
poruka na forumu
403 1340



post # 17 | 2012-04-03 , 8:37 AM

NE,zato sto su ljudi previse zli


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








387
poruka na forumu
34 201



post # 18 | 2012-04-04 , 1:25 AM

apsolutno verujem da se dobro dobrim vraca.


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 19 | 2012-04-05 , 2:58 PM

Da- dobro se dobrim vraca!
Ako ne bih zivela po toj maximi bolje da odmah umrem!





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 20 | 2012-04-25 , 3:47 PM

sve zavisi u danasnjem vremenu ,jako retko toga ima, pre ceti napakostiti nego pomoci nazalost!!!


Poruku je menjao/la Sanja - Sreda, 2012-04-25, 3:47 PM


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








437
poruka na forumu
65 203



post # 21 | 2012-04-25 , 5:10 PM

Ako,neko ima dobro vaspitanje naravno da ce se zahvaliti za dobro .Ja se uvek zahvalim ako,mi je pomogao u svakom slucaju :)








52
poruka na forumu
24 91



post # 22 | 2012-05-09 , 0:37 AM

ko tebe kamenom ,ti njega-kucna!:)


filozofija smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesna





  nnn



15
poruka na forumu
0 13



post # 23 | 2012-05-09 , 10:59 AM

Da- dobro se dobrim vraca!










1354
poruka na forumu
453 256



post # 24 | 2012-05-09 , 12:32 PM

Vise NE, jel sto sam ja vise dobra ljudi oko mene sve gori :)


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








95
poruka na forumu
28 222



post # 25 | 2012-05-10 , 11:08 PM

Quote (Leksi)
Ako nekom pruzis bar malo dobrote, da li ocekujes da ti se vrati?
Da li za svako vase dobro delo ocekujete ''hvala'', ili vam je dovoljna cinjenica da ste ucinili nekome uslugu?


Ne ocekujem da ce mi se vratiti od te osobe, ali znam da ce mi se vratiti u zivotu... ne mora biti od covjecije ruke!

Ne ocekujem rijec "Hvala", ali ocekujem zahvalno ponasanje...

Vise nego dovoljno mi je saznanje da mogu i da sam nekom pomogla...


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








748
poruka na forumu
21 81



post # 26 | 2012-05-11 , 3:44 PM

da.dobro se dobrim vraca,ali u poslednje vreme slabo :)













2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 27 | 2012-05-11 , 7:08 PM

ne vraca bar ne meni danas sam na to pomislila 100 puta jer me toliko osoba danas razocaralo kad nekom ucinim nesto dobro ne trazim nista za uzvrat
al nemoj me posle svega vrijedjati i nazivati svakakvim imenima jer nisam zasluzila ,kad nisi imala nista bila sam ti najbolja sad kad imas sve ni zdravo da mi kazes


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








56
poruka na forumu
2 6



post # 28 | 2012-05-20 , 8:06 PM

meni se to desilo i nekako vjerujem u to
bilo je to prije 5 godina pa da neduzim da idem sad pokupit sve moje pozajmnice od kvazi drugova to znaci male pozajmnice od 200-500eura mogao sad sebi kupit stan u ljubljani toliko sam imao drugova kad sam bio kod para mislim nevjerovatno a desilo se i meni da mi je zatrebalo 100eu obisao sam najmanje da ne lazem oko 30 tih kvazi drugara da mi pozajmne a ne vrate sto su mi duzni da mi pozajmne i niko bas niko mi nije pomogao ja sam sebe tad psihicki toliko dokrajcio da sam skoro pukao jer nisam mogao razumjet to kako moze bit takvi ljudi da sam otisao pjeske sa kusurom iz slovenije u italiju i presao italiju sreo toliko dobrih ljudi i ako neznam italijanski i ako su me prvi put vidjeli ponudili mi posao u vinogrdnistvu pa na farmama pa krov iznad glave i hranu da sam bio sokiran koliko jos ima dobrih ljudi i koliko su spremni pomoc i ako te neznaju zavrsio poslije pola godine u svici i dok sam hodao predgradom basela vidim ispred neke kuce puno kamiona i otisao pozvonio i pitam za posao objasnim gazdi ko sta sam i on nista primi me u kucu zena napravi veceru srecom covjek pricao engleski odlicno i tako sutradan ja sa njim na probu i ispricam ja njemu sta mi se sve desilo i nevjerovatno covjek mi dade 10000eu da pokrenem posao dalje tako da ja vjerujem u to da se dobro vraca dobrim i ako pomislim da sam imao vise srece nego pameti ali ja jednostavno nemogu da kazen da se dobro ne vraca uvijek pomogni i uvijek ako ne drugo imat ces obraz obraz postovanja od ljudi kojih do tad nisi poznavao








49
poruka na forumu
1 2



post # 29 | 2012-05-24 , 9:39 PM

Pa zavisii..ti ako uradis tom nekom coveku dobro on tebi moze lose...sve zavisi kakvi su ljudi :$


Dupla Skorpija ;)





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 30 | 2012-05-30 , 2:28 PM

Quote (Sanj1ca)
Pa zavisii..ti ako uradis tom nekom coveku dobro on tebi moze lose...sve zavisi kakvi su ljudi :$


ne ocekujem da mi se vrati od te iste osobe, vratice se od nekog drugog ili na neki drugi nacin u zivotu, vrati se kad se najmanje nadas ili ocekujes, ako ocekujes, a u vecini slucajeva ne mozemo ni da prepoznamo da nam se nesto dobro dogodilo zato sto smo mi nekad ucinili nekom dobro...
Quote (MallenaBobbie)
Ne ocekujem da ce mi se vratiti od te osobe, ali znam da ce mi se vratiti u zivotu... ne mora biti od covjecije ruke!

Ne ocekujem rijec "Hvala", ali ocekujem zahvalno ponasanje...

Vise nego dovoljno mi je saznanje da mogu i da sam nekom pomogla...
i upravo to draga!!!!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Verujes li da se dobro dobrim vraca?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]