• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kraj prijateljstva...
Kraj prijateljstva...



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 16 | 2012-09-11 , 5:56 PM

Meni je nedavno puklo jedno.
Ali da da je vredelo kako mi se cinilo ne bi ni puklo.
Bolje na vreme nego u nevreme. :)
Idemo dalje.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 17 | 2012-09-24 , 10:24 AM

"Ko ti prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio" kaze jedna grcka izreka.
Mislim da je sada u stvari pitanje koga mi sve nazivamo "prijateljem". Danasnji ritam zivota nas ne pusta da se bolje zamislimo prije nego nekoga pocnemo smatrati prijeteljem. Nekada su trebale da se "predju duge staze" da bi neko postao pravi prijatelj, a danas to, kao i sve ostalo, olako shvatamo. Mislim da je problem u ljudima, koji se nazivaju prijateljima, a ne u samom prijateljstvu.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 18 | 2012-09-24 , 10:47 AM

Quote (devils_angel)
"Ko ti prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio" kaze jedna grcka izreka.


jer u ovo spadaju i oni sto te izdaju , lazu , ogovaraju , zavide ti :D :D :D jer su to ono kao naj naj naj prijatelji njih se nesmes odreci oni ti trebaju za celii zivot :D :D :D








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 19 | 2012-09-24 , 11:23 AM

bolje prije nego kasnije


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 20 | 2012-11-19 , 6:30 PM

Prijatelj/ljica to je postala danas samo rec bez znacenja
Svako moze biti prijatelj u dobru ali kad krene lose ostaje onaj najbolji.

Nazalost kroz zivot sam mislila da je svako prijatelj s kim se druzim ali sam sé prevarila jer su mnogi bili radi interesa
ja znam da mi je brat najbolji prijatelj i sestra prijateljica koji me vole ovakvu kakva sam








USK
498
poruka na forumu
171 1445



post # 21 | 2013-04-20 , 1:43 PM

Kod mene toga nema, iznova upoznajem divne ljude :)





  ice1



140
poruka na forumu
171 1175



post # 22 | 2013-05-13 , 6:47 PM

onda je kraj gj








595
poruka na forumu
418 2745



post # 23 | 2013-05-24 , 1:28 AM

...koga nema bez njega se moze... :D


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








290
poruka na forumu
90 409



post # 24 | 2013-06-22 , 4:18 PM

Quote (Leksi)
Znaci tvoj najbolji prijatelj istovremeno je u vezi sa tvojom curom, i isto toliko godina ti nabija rogove, i ti bi imao razumevanja???


Pa o tome i pricam .... znaci da nije pravi prijatelj...ja kazem za pravog prijatelja ... a ti iz svega izvlacis onu tamnu stranu :)


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 25 | 2013-08-18 , 6:14 PM

Quote (devils_angel)
"Ko ti prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio" kaze jedna grcka izreka.
Mislim da je sada u stvari pitanje koga mi sve nazivamo "prijateljem". Danasnji ritam zivota nas ne pusta da se bolje zamislimo prije nego nekoga pocnemo smatrati prijeteljem. Nekada su trebale da se "predju duge staze" da bi neko postao pravi prijatelj, a danas to, kao i sve ostalo, olako shvatamo. Mislim da je problem u ljudima, koji se nazivaju prijateljima, a ne u samom prijateljstvu.


potpisujem :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Kraj prijateljstva...
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]