• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Razvod
Razvod



  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 16 | 2012-10-17 , 1:15 AM

ja sam se ozenio za svoju bivsu iz osjecaja odgovornosti, krivnje, postovanja...
iz postenih ali krivih razloga...
uvijek cu ju cijeniti i postovati jer je majka moje dijece...
trenutno se razvodimo...
kada pisem u ovu temu znam sto govorim...
nije ljubav ta koja drzi ljude u braku, nije ni novac...
postovanje i razumjevanje, medjusobna podrska su bitni...
oni koji ostaju u braku radi djece i misle da im cine uslugu grijese, to je prica mojih roditelja...
u tome sam odrastao, i nisam to htio priustiti svojim curicama...
bolje je za djecu da odrastaju uz jednog sretnog nego uz dva nesretna roditelja...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








782
poruka na forumu
47 137



post # 17 | 2012-10-17 , 11:06 AM

Quote (sad_clown)
bolje je za djecu da odrastaju uz jednog sretnog nego uz dva nesretna roditelja...


iz iskustva potpisujem.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 18 | 2014-05-25 , 12:23 PM

pa razvod je normalna posledica danasnjeg stanja stvari nekada je to bilo malo i bauk jao razvode se kako ce sad sta ce .....danas je to mnogo drugacije svi su vise manje u mogucnosti da normalno zive i bez tog nekog ko im ne odgovara ....
kad malo razmislite tako je i bolje ko nemoze zajedno zasto da oboje budu nesrecni bolje razvod i svako na svoju stranu :)


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 19 | 2014-06-02 , 2:10 PM

Quote Sid ()
bolje je za djecu da odrastaju uz jednog sretnog nego uz dva nesretna roditelja...

svaka cast za ovu izjavu ..

Nisam u braku, a i kad budem jednog dana i abg da budem imala djecu i vidim da jednostavno to nije to
da to nase sto smo imali ne ide vise.. vise volim to kao sto je rekao Sid .. nego da gledaju dva nesretna roditelja .


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Razvod
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]