• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Narkomanija (Bolest zavisnosti)
Narkomanija






136
poruka na forumu
151 1012



post # 16 | 2021-06-09 , 11:39 AM

Burazengijaa to sta ti pises su ciste gluposti i ne vidim smisao u tvojim upisima. Vjerujem da si "rekreativno" uzimao nesto, ali da si upoznat kao ja s tematikom nebi pisao o tome kao sta pises. Tone cega? mlika u prahu koje su imale placebo efekt na tebe jer si bio uvjeren da smrces koku ili smedi secer pa si mislio da je hors? Na nesrecu sahranio sam 6 decki iz mjesta gdje sam zivio, a na poslu sam doslovno gledao kako tip umire nakon sta je uzeo preko 20 ekstazija i susretao sam se o cemu niti ne zelim pisati.
Nadam se da si se nakon 4 godine sta si ostavio svoj upis unormalio i zelim ti srecu, a ako nisi potrazi pomoc jer ti je trebala vec onda kada si ostavio svoj upis.








305
poruka na forumu
403 1340



post # 17 | 2023-03-24 , 5:05 AM

Quote Burazengijaa ()
Daj bre ljudi izbrisite ove komentare, nemoj te se dzabe brukati.Sve sto pisete ovde, nisu stvari koje ste vi videli svojim ocima, nego ste culi od nekih doktora ili preko interneta...
Ja vise ne znam koju sam drogu probao i sta je sve to proslo kroz moje telo. A i dalje sam ziv i zdrav i nisam navucen.
Tako da, ljudi kad budete imali uzivo susret sa ovim stvarima, onda nesto pricajte.


DRago dete,stvarno moje razmisljanje je sledece na tvoj komentar...tebi prvo treba istuci roditelje kojih kao da nemas,a onda tebe....lep pozdrav


Poruku je menjao/la Don_Petar - Petak, 2023-03-24, 5:05 AM


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Narkomanija (Bolest zavisnosti)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]