• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Trgovina ljudskim organima
Trgovina ljudskim organima






335
poruka na forumu
29 72



post # 1 | 2012-03-23 , 1:13 AM

Svakodnevno pretrazujem skoro sve moguce oglase na netu u potrazi za zaposlenjem i sve cesce vidjam oglase licne prirode tipa (kopirao sam par oglasa):

Prodajem bubreg,cena dogovor jer mi je hitno potreban novac.Imam 25 g,niko iz porodice nije bolovo niti imao problema.Ili ako neko ima savet na koji nacin bih mogo to da uradim neka mi javi.brankovicmarko@yahoo.co.uk +381638172422

I ja bi ljudi prodao bubreg...Placem dok ovo pisem , al dosta mi je vise svega , i ja imam sina od godinu i ne radim nigdje , citav zivot se borim a tapkam u mjestu... Nemam mlijeko i pelene da kupim djetu...Satrao sam se trazeci poso , NEMA NIGDJE !!!
Zivim sa roditeljima koji imaju jos cetvero na grbaci pored mene , stid me rec ocu de da kupim mlijeko i pelene , zena i ja se volimo ko niko nikad , al neimastinja nas svadja... Sve ode u tacku ...PRODAT CU BUBREG I SREDIT SVOJ ZIVOT...Cjena je 30 000€ mozemo se i dogovorit...Imam 26g zdrav 100%
Nikad nisam pio , zapalim nekad cigaru A+ (A pozitivna sam krvna grupa) ako ima neko zainteresovan neka se javi na broj 066 534 163 ili na e mail montoja_85@hotmail.com
Ljudi nemojte se javljat ako me mislite zezat , jer mi nije do toga , stvarno mi je tesko , nije mi do zezanja... Samo ozbiljni molim vas

PRODAO BI BUBREG BEZ RAZMILJANJA AKO NEKOME TREBA A TREBA NEKOM SIGURNO...IMAM 35g KRVNE GRUPE B+ I POTPUNO SDRAV 0631134234-ZORAN...RAZMISLJAO SAM JA RANIJE I DA GA POKLONIM NEKOME ALI SADA KADA UZNEM DVOGODISNJEG SINA U NARUCJE I PROSETAM ULICOM A ON VIDI PRODAVNICU I KAZE TATO KUPI MI BONE A JA NEMAM IAKO SAM STALNO SAPOSLEN U RUDNIKU GDE KAZU IMAMO DOBRE PLATE...BOLI TO PUNO VISE NEGO STO BI ZIVEO SA JEDNIM BUBREGOM...ZORAN...HVALA 0631134234...

Sve vise razmisljam o tome. Da ga prodam, pa sta bude. Ovako vise ne ide. Kao u sobi 3x3 bez prozora. Goli zidovi i mrak! Udaram. Iznova i iznova. Dokle? Razmisljam o prodaji..

Ja sam moj prodao sa 24 godine i dobio 70.000 kupio stan i kola i sada radim u jednoj bolnici kao med teh.nije nista strasno samo ako si resio moras nakon toga alkohol NIKADA pusebje smanji i zdarv zivot mislim ipak moras da ga cuvas tj ovaj jedan da ne zaglavis na dijalizi.Pozz

Dokle je doguralo ovo nase drustvo, kada mora da prodaje sopstvene organe kako bi se obezbedila najosnovnija egzistencija...

Sta je sa trgovinom ljudskim organima kao kriminalom?

Trgovina ljudskim organima je najzastupljenija u drzavama niskog socio-ekonomskog statusa. - Dokaz koliko smo nisko pali kao nacija, da nemamo ni mrvice dok je nekome upao ceo set escajga u med. >(

Ova vrsta kriminala postaje sve vise zastupljenija, a iza toga stoje lekari i neko tu "namice" zescu lovu, dok neko biva zivotno ugrozen. Mislim da se na patologijama svasta radi. Narocito kada su komatozni pacijenti u pitanju, vrse se malverzacije tog tipa.

Vas stav o svemu ovome?


Poruku je menjao/la Bobby88 - Petak, 2012-03-23, 1:14 AM


I may be bad, but I'm perfectly good at it! :)
P.S. Ja sam samo mali zbir onoga sto mi se pre dogodilo.








421
poruka na forumu
65 124



post # 2 | 2012-03-23 , 2:31 AM

Teska tema i tesko da se pronadje odgovor. Da ga ljudi znaju, ne bi morali da prodaju svoje organe...
Ova planeta je, ne znam vise ni sam...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-03-24 , 3:52 AM

Da je drzava funkcionalna kako treba, i da nam je sve uredjeno po pitanju zdravstva, skolstva, zivota, ne bi ljudi pravili takve poduhvate. Jer to su ocajnicki poduhvati.
A posto je drzva uzela danak a to ga uzima sve vise i vise, dodje mi da bacim jednu veliku lepu bombicu na celu Jugoslaviju.
Jer zivot u njoj sada, gori je nego za vreme rata.
A takvih oglasa ce biti sve vise i vise. Na nasu zalost.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 4 | 2012-04-25 , 4:02 PM

uzas i zalost ,al bice toga sve vise


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








437
poruka na forumu
65 203



post # 5 | 2012-04-25 , 5:06 PM

N e bi da prostacim tako da necu nista da kazem to je nepravedno ko god da to radi i sta radi s tim i ko mu to dozvoljava >(








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 6 | 2012-12-23 , 4:32 PM

Zna se u kakvoj zemlji zivimo.
Cin ocajnika,ako se sve ovako nastavi bice toga sve vise i vise.
Na zalost.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Trgovina ljudskim organima
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]