• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Smrt najblizih.
Smrt najblizih.






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 16 | 2012-10-24 , 5:18 PM

Umrla je...
Ja sam govorila da ce umreti brzo jer je takva bolest njena bila i bila sam negde svesna toga dok su drugi govorili da se ne lupam da bolesne osobe mogu dugo da zive.
Meni su oci krvave od plakanja ja ne mogu da prestanem da placem.
To mi se do sada nije desilo da ne mogu da kontrolisem sebe da nemam samokontrolu a ja ne mogu da prestanem da placem vec bukvalno tri sata-od kada sam saznala.
Bila je tu od malena, bila je divna prema, meni od uveki uvek dok je bila zdrava - jedna od retkih osoba koja je uvek imala lepu rec za mene bila topla,draga.
A sada pisem o njoj u proslom vremenu i to me kida.
Ne mogu da odem da izjavim saucesce srusicu se koliko mi je lose ako ustanem i odem.
Prihvatila sam da je nema ali me kida sto je nikada necu videti kako sedi na pragu,nikada mi se vise nece javiti,nikada nece da prica o svojoj macki koju su joj ostavili da cuva a za koju je bila bas vezana.
Nikada vise necu cuti njen glas.
Nikada nece reci zdravo (moje ime,nadimak)sta rade tvoji jesu tu jel* ti dosao( clan po rodice )pozdravi ga.
Zadnje sto sam videla je ona bolesna zadnji put kad sam je videla kad sam joj se javila bilo joj je mnogo lose ne znam ni da li me je prepoznala mislim da jeste ali nije mogla da se javi nije mogla da prica jedva je hodala jedan od mojih clanova familije ju je uveo u kucu cudeci se kako je izasla.
Jako tuzno je sto tako divni i dobri ljudi zavrsavaju na jezive nacine-kad ne mozes da brines o sebi to je jako tuzno a meni pretuzno jer je znam ceo svoj zivot- a neke jako lose osobe zive trista godina ko kornjace sa Galapagosa i ljude boli cosak kad umru tacnije ljudi odahnu jer nikog nije briga.
I kako ja da odem da izjavim saucesce kad ne mogu ni ovako da dodjem sebi...
Ne mogu da jedem ne mogu nista...
Sve dok je spominjemo secanje na nju ce ziveti znam ja sve to ali nisam verovala da ce me ovo toliko pogoditi.
D..... ja ti nikad necu reci zbogom...
U mojim mislima ces biti zauvek secanje na tebe ce da zivi nema veze sto te nema.
(I znam da je ovo kretenski-na nekom tamo forumu ja pisem ovakve stvari kao obracam joj se ali moram,imam tu potrebu.)
Ali nemam pojma kako cu ja ovo da prezivim jer imam osecaj da je ovo kraj jednog dela mog zivota.
Ne verujem da ce iko ikad biti tako divan prema meni kao ona ceo svoj zivot.
Mozda ok eventualno ali kao ona ceo zivot niko.


Poruku je menjao/la Korisnica - Sreda, 2012-10-24, 5:29 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Smrt najblizih.
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]