Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Psi (Pas-verni,pravi,iskreni prijatelj)
Psi






121
poruka na forumu
177 378



post # 31 | 2013-04-08 , 10:47 AM

Uranijum, Cestitke :D








386
poruka na forumu
90 1169



post # 32 | 2013-04-09 , 1:49 AM

Imam mesanca,Sarplaninac-Dzukela :D :D

Zove se Aleks,neznam koliko ima godina posto neznam kako se racunaju godine pasa :D

Nemam dobra iskustva sa psima tako da..... :D










18
poruka na forumu
3 26



post # 33 | 2013-05-19 , 11:41 PM

Pozdrav za sve na temi.Poseban pozdrav za kolege kinologe.
Pored filmova ,serija ... Kinologija i psi su moj hobi.
Ovo su slike mojih ljubimaca .
Ko hoce da pogleda jos slika ... Moze da baci pogled na :

www.akitainu.blog.com

Muzijak - Toshi

http://s1017.photobucket.com/user....pg.html

Zenke : Beta,Mia i Yoko

http://i1017.photobucket.com/albums....318.jpg

http://i1017.photobucket.com/albums....c23.jpg

http://i1017.photobucket.com/albums....e3d.jpg


Poruku je menjao/la MishaWhiteWolf - Nedelja, 2013-05-19, 11:53 PM


www.akitainu.blog.com

www.youtube.com/WhiteWolfKennel








1203
poruka na forumu
58 815



post # 34 | 2013-05-27 , 3:48 PM

Volim pse ali ih nemam...pas je najbolji covekov prijatelj :)





  V3ra



15
poruka na forumu
0 21



post # 35 | 2013-07-15 , 3:53 AM

Obozavam pse, ali nemam nijednog svog, samo 5 lutalica koje volim i koji mene vole :)


I ain't afraid to love man. I ain't afraid to shoot him, either.








14
poruka na forumu
0 3



post # 36 | 2013-08-05 , 2:47 AM

Volim pse i imam dva :)


"Они су сe смeјали мeни зато што сам другачији, а ја сам сe смeјао њима зато што су сви исти."
— Буковски








35
poruka na forumu
1 17



post # 37 | 2013-08-05 , 4:52 PM

Ja obožavam pse. Imam čopor sibirskih haskija. Oni su mi omiljena rasa. srce








196
poruka na forumu
17 310



post # 38 | 2013-12-06 , 11:55 PM

Američki Pit Bul Terijer, pas za sva vremena

Prosečna javnost misli da ovu pasminu čine opaki psi mesožderi koji bi, hranjeni sirovim mesom, proždrli čoveka. Kako je lako zavesti nekoga da je to istina. Ne znam nijednu drugu pasminu koja je pouzdana, odana, dobre naravi i nežna kao što je američki pit bul terijer. Iako se ove karakterne osobine jasno uočavaju kod psa nakon nekoliko minuta vidite ga kako je naspram drugog psa boreći se lukavim instinktom divlje životinje sa namerom da ubije. Kao pratilac, pas čuvar i prijatelj, on je neprevazidjen. Pas pravilno izdresiran i odgojen izvršavaće više zadataka od bilo koje druge pasmine koju znam. Kao pratilac uvek ie zainieresovan za ono što njegov gazda radi i spreman je da ga služi svakog trenutka. Poznajem jednu gospodju koja je imala razne pasmine. Po njenoj oceni najnežnji pas koga je ikad imala je bio američki pit bul terijer. Danju pas bi je pratio svuda po kući ali nikada tako blizu da bi bio na putu. Ovaj pas je razumevao svoju gazdaricu na jedinstven način i mogao je skoro sve da uradi osim da govori. Kao čuvar je nenadmašan. Ovaj pas je dobar i umiljat. Ne kreće da ujeda svakoga ko naidje ali ima takav instinkt da razlikuje dobro od lošeg kada čuva imovinu svog gazde. Za ovu pasminu je poznato da daje odlične lovačke pse ukoliko se pravilno obuči u pravom uzrastu. Ne može se medjutim od svakog američkog pit bul terijera napraviti lovački pas. Kao kućni ljubimac dobar je prema deci i prima gomilu grdnji sa jedinim odgovorom - cvilenjem. Kada se ova pasmina naziva opštenamenskom to je na osnovu toga što ona poseduje snagu, proporcionalno je gradena a ima karakter, sklonost i hrabrost da bude pas te vrste. Ako ga držite vezanog i hranite sirovim mesom on neće postati opaki pas. Biće dobronameran i spreman za igru kao bilo koji drugi natovljeni kućni ljubimac pseće rase. Svako ko želi da poseduje opštenamenskog psa treba da odabere štene američkog pit bul terijera.
Imam trenutno jednog pita, a planiram da uzmem jos jednog :D










2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 39 | 2013-12-07 , 0:26 AM

obozavam pse i uopste sve zivotinje imao sam 5 pasa jedno vreme sada samo dva obicni dzukci jer sve sam ih nasao bacene onako pored puta i doneo kuci sta cu sazalim se i eto samo moji se odmah hvataju za glavu opet si dovukao neku dzuk....


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 40 | 2016-07-11 , 5:07 PM

Najbolji covjekov prijatelj al' definitivno. :)


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








829
poruka na forumu
588 3749



post # 41 | 2016-07-13 , 0:37 AM

Moja najbolja drugarica


Fajlovi: 7508146.jpg (364.7 Kb) · 0880510.jpg (177.1 Kb) · 1550440.jpg (213.2 Kb)

Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








36
poruka na forumu
0 10



post # 42 | 2016-07-14 , 9:50 AM

Prije nego što sam upoznala pse, imala sam samo mačke i mačke su mi bile top životinje. Zatim je moja komšinica na poklon dobila jednog psa. Zatim drugog. Navezala sam se na oba, pogotovo na drugoga koji je još sa nama. Kada sam ih upoznala iz blizine, zaljubila sam se! Imati psa je isto što i imati sve na svijetu! Prijatelja, dijete, ljubav! Sve što čovjek treba u sebi da ima, pas ima u sebi.
Preselila sam se prije dvije godine i više se ne viđam s njim često, ali mi krvavo nedostaje. U čitavoj Bosni, samo mi je on bitan.
Inače, mješanac je. Star je oko 3 godine. Majka mu je pekinezer, a otac se nikada nije pojavio! :p Zna biti agresivan ponekada. Dosta je teritorijalno nastrojen. Ne plaši se velikih pasa, ali su mu mali noćna mora. Malo jede i mnogo trči. Veliki manipulator i maza! Meni je srce ispunjeno, iako on nije moj pas, ali glupo bi i bilo da tako sebično kažemo da je neka životinja samo naša.

Što se tiče pasa.. i ljudi oko nas. Mislim da ljudi nisu svjesni koliko su nam psi potrebni i koliko sreće i ljubavi mogu da unesu u naš život samo ako SEBI damo priliku da ih upoznamo onakvim kakvi oni jesu. I ne samo pse.. sve životinje trebaju da dobiju tu priliku! Isto tako, djeca moraju da odrastaju sa životinjama i od malena da se uče kako i šta.
Život sa životinjama je bolji život!


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Cetvrtak, 2016-07-14, 9:52 AM








222
poruka na forumu
86 729



post # 43 | 2016-07-15 , 3:39 PM

Pre sam mrzela pse bojala sam ih se,sad bi volela da imam
haskija ili shiba inu,imam jednog ludog čupavog sibirskog mačka koj bi bio baš srećan da ima drugara :D








Massachusetts, Boston
220
poruka na forumu
93 624



post # 44 | 2016-08-13 , 0:40 AM


Lepota mojaa


Fajlovi: 4768062.jpg (381.9 Kb)

Poruku je menjao/la Burazengijaa - Subota, 2016-08-13, 0:41 AM


Pozelite mi srecu.






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 45 | 2017-12-21 , 2:26 PM

Ja uzeo prije neki 7 dana Americkog Staforda, ne znam jesu li slucajnosti al ovaj jos nijednom nije piskio ni kakio u kuci, ocekivao sam da ce da se desi kad tad jer je jos jako mali ali uvijek sve obavi kad ga izvedem napolje, moji su se malo bunili sto sam doveo ali evo vec su se navikli :D




Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Psi (Pas-verni,pravi,iskreni prijatelj)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]