Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Macke (Macke kao kucni ljubimci)
Macke






1354
poruka na forumu
453 256



post # 1 | 2012-04-14 , 5:30 PM

Ako ste vi i vasi ukucani u dilemi da li da za kucnog mezimca izaberete psa, hrcka, papagaja, kornjacu ili macku, morate znati da se vlasnici svih kucnih ljubimaca slazu u jednom: nema tog ljubimca koji se zna lepse umiljavati vlasniku od macke. Ona to cini bez imalo poniznosti i snishodljivosti, sa puno suptilnosti, sasvim nenametljivo i otmeno...

Macke nisu podle kako se neretko misli. One uzvracaju ljubav na jedan specifican nacin koji se jako razlikuje od pseceg, a cesto se, potpuno neutemeljeno, usporedjuje njena ljubav prema vlasniku s onim kako to cini pas. Posmatrajte cula i intuiciju svoje macke – videt cete da cete stosta korisnoga nauciti.
mnjauuu :D

Da li i vi mislite isto, da li macka moze biti odana i dobar kucni ljubimac?


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 2 | 2012-04-15 , 2:16 AM

Mace su male prozdrljivice.
Uvek mogu da jedu :) Imaju brz metabolizam :) haha

Meni su najsladje. :)


Kako bih je gnjavila.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-04-15 , 4:26 PM


Mace obozavam, slatke su mi, umiljate, obozavam da ih gnjavim. Od kad znam za sebe imala sam macku.

Moj miljenik je bio Frodo, dobio je ime po Frodi iz "Gospodara prstenova", kad je stigao bio je premalen i imao je velike usice kao gremlin, te otuda i to ime, sav simpatican i minijaturan, osvojio me je odmah. :)
On mi je bio miljenik, imala sam ga 5 godine, nazalost prosle godine su ga udarila kola :( i uginuo je. Bio je prepametan macak, neverovatno koliko je razumeo sta mu se kaze, bio je miran, pomalo nepredvidiv, ali je mnogo voleo da rucka i cini mi se u svako doba dana i noci je mogao da jede. Nikad mu nije bilo dosta. Bio je poznat u kraju, setkao se od coska do coska, i dalje od toga :) redovno smo se vracali zajedno kuci, on iz svaleracije a ja iz provoda :)

Sada imam dve mackice, Macora Tajgera Vudsa i mackicu Bubicu, stari su svega godinu dana :) i njih sam mnogo zavolela, stigli su taman kad sam izgubila Frodu. E oni su posebna prica, moji blizanci, vole da su u drustvu, inace je haos, bude sve zive u kuci kad im se ne prica. Vole da se gnjave (ja sam kriva za to) :) Tajger je dobrica, nahranis ga i on je miran, a Bubica je haos, prava razmazena mackica, samo gleda da se uvali kod nekog u krilo, krevet, ne bi li je gnjavili, a kad ne obracamo paznju na nju, onda ide po kuci i mjauce, dok joj se ne obratis :) To su moji pacici dragi, mogla bih ovako da pisem do sutra o njima :) By the way: puno mi je dvoriste macora, zavela je pola ulice moja Bubica :D :D :D

Fascinantno mi je to sto su to zivotinje koje rade samo ono sta im se hoce i u cemu uzivaju :) bar ove moje. I znaju na koji nacin to da dobiju. Mislim da su to zivotinje s najvecim integritetom i ponosom. Snalazljive su, spretne i neodoljive :) Nisu sebicne, a ni lukave, jednostavno znaju da dobiju to sto zele, a posto su tako neodoljive onda im to nije problem.



Fajlovi: 7322151.jpeg (9.7 Kb) · 1924560.jpg (31.7 Kb)

Poruku je menjao/la Anchy88 - Nedelja, 2012-04-15, 4:28 PM


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 4 | 2012-04-15 , 8:25 PM


Macke su zakon! lol


Fajlovi: 4816082.jpg (45.2 Kb)

Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








2
poruka na forumu
1 0



post # 5 | 2012-04-15 , 10:00 PM

Macke su nezahvalne zivotinje brines se za njih,hranis ih,drzis ih u kuci a za uzvrati one ti izgrebu namjestaj,kada dodjes sa puta i neprimjete.Dok psi za razliku od macaka veoma vole svog gazdu,kada se vracas sa puta bukvalno ti trce u zagrljaj i mozes ih nauciti "pravilima kucnog reda".








387
poruka na forumu
34 201



post # 6 | 2012-04-15 , 11:53 PM

nisam ljubitelj <_< verovatno alergija i psiha imaju veze sa tim... zbunjen %)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








1641
poruka na forumu
171 425



post # 7 | 2012-04-16 , 8:40 AM

Imao sam macora bas kao na mom avataru nazalost uginuo je od starosti bio je za eban do bola napadao je i pse .Pronacicu sliku pa cu staviti, zvali smo ga Mr. Johns





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 8 | 2012-04-16 , 10:37 PM

ognjendj, pogresno mislis. Moja majka je imala dve macke, i drzala ih je u stanu.
Nikada nista nisu izgrebale, nikada nisu se pokakile ili upiskile u stanu, nego su imale na balkonu svoje mesto, tj. kucicu u kojoj su boravile. Sve je stvar kako ih dresiras i naucis.
Istina je da uvek mogu da jedu, ali to im je krvi, i covek je prozdrljiv, i prejeda se, a ako se samo malo
okrenes oko sebe videces da je mnogo debelih i pretilih ljudi koji ne vode brigu o sebi.

Isto tako moja mama je imala problem sa mokracnom besikom, jer je imala mnoge operacije, i one su je izlecile. Znam da zvuci apsurdno ali je tako. Celu noc su bile uz nju. Moja majka voli da lezi na boku, jedna joj je legla iza ledja a druga ispred stomaka. I celu noc su provele uz nju. I prele su celo vreme.

Zato mnogo gresis sto se macaka tice. Ali samo lud covek i glup covek moze macku ostaviti samu u stanu bez nadzora. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








478
poruka na forumu
107 311



post # 9 | 2012-04-16 , 11:12 PM

Volim macke, imala sam jednog crnog macora, ma strasan je bio.
Pratio bi me do autobusne stanice kad sam isla u skolu, kad sam se vracala trcao bi k meni cim bi me ugledao.
Nocu bi se znao usuljati u moju sobu kroz odskrnut prozor i leci mi na stopala, preo bi tada zadovoljno. :D
Uvijek bi, kad bi mi bilo tesko znao doci i maziti se o mene, kao da je znao da me nesto muci,kao da me zelio utjesiti, kao da je zelio da mu kazem sta me muci.

Kad bi vidio da nesto jedem, digao bi se na straznje noge i umiljavao se, onako, da mu dam malo toga sta jedem.
Bio je i opasan lovac, lovio je krtice i mlade jastrebe, misevi mu nisu bili zanimljivi. Jednom se cak potukao sa zmijom lol bio je jako hrabar macak.
Dugo sam bila tuzna kad je uginuo.-od starosti :(


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 10 | 2012-04-17 , 1:13 AM

Quote (Leksi)
Isto tako moja mama je imala problem sa mokracnom besikom,


Verujem Leksi, jer meni uvek izvuku negativnu energiju i kad me boli stomak, prija mi kad mi legnu, tu gde boli, prodje, verovali vi ili ne. Imaju neku moc.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








161
poruka na forumu
269 674



post # 11 | 2012-04-17 , 8:04 PM

Macka mi je najdraza zivotinja..imao sam 4 .. ali zivim blizu autoputa..i na tom autoputu su mi sve poginule :( zbog toga vise necu da ih imam :(







  BMW



3820
poruka na forumu
98 692



post # 12 | 2012-04-23 , 10:52 AM

Mrzim mačke


''Ko rano rani, cijeli dan mu se spava''

''Pazi kome poklanjaš sebe,svoju ljubav i svoje povjerenje,jer,svi smo mi ljudi,ali rijetko ko je čovjek.''





  Sanja



968
poruka na forumu
333 2389



post # 13 | 2012-04-25 , 3:11 PM

nevolim macke, a i alergicna sam na njihovu dlaku %) %) %)


"Ne budi nesrecan što u ovome svetu niko ne zna za tebe. Zašto,misliš da si toliko važan da bi te trebali poznavati? Kada budeš zaista tako važan, a da i ne misliš o tome, oni će znati za tebe.








552
poruka na forumu
154 381



post # 14 | 2012-04-25 , 3:19 PM

Ne Volim ih..psi Forever !!!!! :D


Poruku je menjao/la Dark_Lord - Sreda, 2012-04-25, 3:19 PM


Dafuq did i just Read ?








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 15 | 2012-05-03 , 3:52 PM

grrr koliko volim pse tri puta vise mrzim macke uzasne su
Moja baba imala dva macka jedan je bio iboze pomozi,a drugi stalno grebao po vratima katastrofa .ja izadjem ujutro tom dobrom dam da jede i cekam dok sve ne pojede da onaj muflon nema sta hihihi posle 5dana gladovanja je smugnuo i nije se nikad vratio


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Psihologija, drustvo i religija » Macke (Macke kao kucni ljubimci)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]