• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » Telepatija ?
Telepatija ?






2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 16 | 2014-03-16 , 2:37 PM

ponekad proradi potpuno nesvesno :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 17 | 2014-03-16 , 3:51 PM

moja vise ne radi :(


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 18 | 2014-03-16 , 9:50 PM

hm.. nekad radi samo takoo .. a nekad zakaze... <_<


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3
poruka na forumu
0 0



post # 19 | 2014-03-24 , 2:49 PM

postoji telepatija da krenemo od sitnih stvari nalazite se u masi ljudi probaj te reci ej ti i bas razmisljati o toj osobi sa namerom da ga dozovete u 99% slucajeva se okrene samo on promenom glasa i naglaska efekat je isti (ako idete po ulici i uzastopno vicete svi ce se okretat :) ) najbolje mesto da se proba ucinica
moje najbolje iskustvo lego sam spavat i u polu snu ili neznam ni ja u kom stanju (nekoliko puta sam ustajao iz krevata isao piti vode otvarao redovno oci siguran sam da nisam sanjao)doslo je neko crveno cudo koje bas nemogu da opisem i kao da me je nerviralo ismejavalo i tako mi je sinulo da ga oteram mozda zaspim krenem ja za njim da ga vijam neznam ni ja kuda i od jedamput se pojavim u beskonacnom prostoru sa milijardu svetlecih tacaka(zvezde) nasumicno pobacanis osecao sam se kao da sam jedna od njih svaka od tih tacaka kao da je nesto buncala sve su izgledale iste ail se osetilo da su razlicite da su to ljudi pridjem jednoj i osecaj kao da smo se spojili pitam je nekako dje si ti cekam par sek nista.. polete mi neki zvuci slike emocije kroz glavu otvorim oci ustanem bio sam oznojan imao sam osecaj kao da na sredini cela imam neku tacku nacrtanu,utrnulu (zalepljenu) pijem vode vratim se nazad bio sam radoznao zatvorim oci zna sam iste sekunde kako ponovo to da uradim slicno je kao da pokusavate da pomerite neki deo dela (ruka noga) stim sto pokusavate da pokrenete prednji deo glave(mozga) ali nefizicki nego da ga naterate na neku vrstu pulsa i da dovedem telo u on stanje mirovalnja pre sna... sledeci put sam probao da pozovem nekog ovako pozivao sam jednu drugaricu sa kojom se nisam cuo 2 nedelje (nemogu da objasnim tacno kako jer svako od nas u sebi govori drugciji jezik zato je tako tesko i komunicirat sa nekim) pitam je sta radi donekle sam skontao da spava i da je nediram potom sta ima novo i skontao sam da je dobila psa imena se nemogu prevesti nema te reci da bi je opisao u svakom slucaj stene malog belog sarplanica zvao sam je sutra posle podne rekla mi je da me je sanjala i da mazi psa kojeg je nedavno dobila slucajno sarplaninac nekoliko noci u napred sam isto to radio svaku noc nije problem komunicirati problem je razumeti poruke koje primamo vrv ih primamo svaki dan ali ih nerazumemo skontao samo da postoje ljudi koji rade isto sto i ja jednu japankinu sam nasao na fb a ove ostale... kada ime koje izgleda kao skup emocija i slika i zvuka uspem da prevedem i nih cu nac a ima i onih koji samo tuda lutaju potpuno nesvesno u snu

eksperiment izbliza sa nekoliko druga drugarica sam isprobao
oboje se opustimo zatvorimo oci
i u sebi pocnem da pricam sa njim uglavnom ne konta nista
onda se derem neku psovku na njega uzastono u ritmu vide neku figuru trogao kocku nedefinisan oblik najcesce neki pravougaonik koji se krece i od prilike poveceava se i smanjuje od zavisnosti od jacine signala boje uobicajene plava crna crvena ljubicasta
zasto sam siguran da sam ja odgovoran za to svaki put kada primi nesto neka udari rukom prvo harmonicno zatim promenim ritam i ola svaki put pogdi radilo je na svim ljudima na kojima sam probao








16
poruka na forumu
5 56



post # 20 | 2014-03-24 , 7:37 PM

BURAZ5, brate reci koliko si bio navaren kad si ovo pisao?? ahhahaha najjace da mogu da provale koju psovku koristis ccc..xD ima opasnih ludaka za kugli zemaljskoj i sebe smatram delom te skupine,ali ovakve stvari lupetati posle citanja nekog clanka ili knjige je smejurija.. xd


But no matter how many fish in the sea. It'll be so empty, without ME!








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 21 | 2014-04-16 , 10:08 PM

znam samo za slucajeve da su blizanci u nekim situacijama povezani i to do te mere da jedan moze da sedi u jednoj sobi i samo gleda u sliku dok drugi u drugoj sobi moze da nacrta bukvalno istu sliku eksperiment je radjen sa nekoliko parova blizanaca kod kojih je telepatija bila bas dosta izrazena postoje naravno mnogi blizanci kod kojih to nije funkcionisalo :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








172
poruka na forumu
79 708



post # 22 | 2014-04-16 , 11:10 PM

Pa postoji dosta ljudi sa raznim "neuobičajenim" sposobnostima..... Tako da postoje ljudi i sa takvom sposobnoscu.... Jako cesto pogodim nesto sto neko pomisli i često čujem on orečenicu tipa: Čitaš mi misli xD

Quote devils_angel ()
a se nekada prestrasim kako uspijem neke ljude "dozvati"...
ljude koje ne vidim danima, mjesecima, godinama.... jednostavno... "dese" mi se taj dan kada pomislim na njih...
e sada... da li je to telepatija, ili samo ceznja za istima... ne bih znala pojasniti...


U da to isto mi se cesto.. a i nije redak slučaj da sanjam nekog koga dugo nisam videla i taj dan ga sretnem... Kad god pomislim na nekog (a ne razmisljam o njemu nego samo tad) taj se pojavi... Prosto se začudim i ja sama :D kul to :D Al ovo sad nije vezano za tu temu al nema veze xD


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...


Forum » Opste diskusije » Misterije » Telepatija ?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]