• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » Nastanak coveka - evolucija
Nastanak coveka - evolucija






256
poruka na forumu
33 238



post # 16 | 2014-06-25 , 7:13 PM

Da naglasim da ne dodje do zabune. Ne verujem da nas je tamo neki ''Bradonja'' stvorio. Kao ni u evoluciju koja ima milion rupa u teoriji. Za vanzemaljce nisam siguran,moglo bi da bude,ali da smo mi u stvari ti vanzemaljci pa smo doneseni na zemlju,ali...opet ko je onda stvorio te vanzemaljce koji su nas doneli.

Nesto nas je stvorilo. I to bas OVAKVE KAKVI SMO u to sam siguran MILION posto,da evolucija postoji SVI MAJMUNI bi evoluirali a ne samo jedan deo. Simpanza je simpanza od pocetka pa do sada.


Poruku je menjao/la Vagabond83 - Sreda, 2014-06-25, 7:13 PM








61
poruka na forumu
78 435



post # 17 | 2014-06-25 , 7:26 PM

Vagabond83, Da sve je to tako prosto i jednostavno i prosecan um moze da donese zakljucak koji je MILION posto tacan,a naucnici koji se trude da dokazu da je tako ili nije su budale i maloumnici..jednostavno verovati u nesto i tvrditi da je nesto tako su dva razlicita pojma..ja mislim da je moguce da su vanzemaljci umesali svoje prste ili sta god oni imali umesto njih.. :) ne verujem da nas je nesto sve stvorilo,celokupan zivi svet i da je to isto,da se ne menja


Never compromise. Not even in the face of Armageddon.

Every fairy tale needs a good old fashioned villain.








256
poruka na forumu
33 238



post # 18 | 2014-06-25 , 7:33 PM

cannabis, Vecina naucnika koji su danas finansirani su budalei to se zna od strane koga i u koju svrhu.
A sto se tice prosecnog uma....
Glup uvek misli da je pametan,to je nepisano pravilo.da je uistinu pametan ne bi imao stalno zelju da dokazuje ljudima kako nije glup. A najgora kombinacija je kada uz to ide i kompleks vise vrednosti,koji je u velikoj vecini slucajeva prisutan.Stvoren iz gluposti i umisljenosti kako su ostali glupi i manje vredni :)


Poruku je menjao/la Vagabond83 - Sreda, 2014-06-25, 8:03 PM








61
poruka na forumu
78 435



post # 19 | 2014-06-25 , 8:42 PM

Vagabond83, Isto tako i neke druge organizacije zbog profita i kontrole,pricaju u sta treba verovati,kako se ponasati,kako tretirati neistomisljenike..
Kada sam napisao prosecan um,nisam hteo da te uvredim ili slicno..smatram da ovde nema nekih genijalaca,jer da ih ima ne bi gubili vreme kuckajuci ovde (odatle to prosecan um)..ovde si ti pobegao od teme da bi dokazao svoju pamet i dubinu istrosenim frazama..nigde nisam rekao da ja imam nadprosecan um niti da sam pametniji od nekog ovde..poenta teme je da dajemo svoja misljenja i raspravljamo o tome,ne da tvrdimo nesto,sto nije moguce tvrditi..
Zavrsavamo ovde,posto ispade da se rasprava svodi na dokazivanje,a to ne vodi nicemu..


Never compromise. Not even in the face of Armageddon.

Every fairy tale needs a good old fashioned villain.








256
poruka na forumu
33 238



post # 20 | 2014-06-26 , 0:47 AM

cannabis, Onda sledeci put ako ZAISTA neces nekog da prozivas ne zapocinji ovako recenicu.
Quote cannabis ()
Vagabond83, Da sve je to tako prosto i jednostavno i prosecan um moze da donese zakljucak koji je MILION posto tacan,a naucnici koji se trude da dokazu da je tako ili nije su budale i maloumnici


Ja u zivotu nisam nikom ostao duzan pa vala necu ni tebi.

Toliko...ovim zavrsavam raspravu.


Forum » Opste diskusije » Misterije » Nastanak coveka - evolucija
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]