• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » Vreme u svetu
Vreme u svetu






478
poruka na forumu
107 311



post # 16 | 2012-11-07 , 0:42 AM

Davor, Mislim da si shvatio moje pitanje u krivom obliku.
Postavljanjem pitanja
Quote (Fizica)
Nego,da li je tko cuo za program "HAARP" i sto mislite o tome?

nisam mislila na ovaj "slucaj" sto si naveo nego opcenito na ono sto HAARP radi,cemu sluzi
i koji mu je cilj (opisala sam).
On ima itekakve veze sa ovom temom...


Poruku je menjao/la Fizica - Sreda, 2012-11-07, 9:30 AM


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 17 | 2013-08-09 , 4:33 PM

eh sad ima svega necega tu sa ovim nasim vremenoo ...
Culi ste svu za Efekt Staklene Baste... :) Neki naucnici vjeruju da ce se desiti globlnoo ztopljenje a neki zahladjenje
Sad MOZDA postoji i ono izmedju nestoo ..

Svi smo uocili negale promjene vremena .. kako se izmijenjaju sva godisnja doba u jednom dana..
A svi ste sigurno primjetili da nam je ljeto svake godine toplije i topli a zime su hladnije..
Neki cak naucnici govre da se je Sjeverni Pol poceo da topi ..
A sta mislite ko je tome svemu kriv i zbog cega svega to doalzi ..

LJUDI (mi) mi smo ti koji smo krivi sto imamo dvije ozonske rupe u nasem omatacnoo .. ..
Podizanje ogromnig tvornica.. iz koji dim se siri i ide u nas ozon.. a to sve steti nasoj planeti i sve te posljedice
osjecamo mi ...

evo neke posljedice Efekta Staklene baste

Porast temperature za 1,5 — 4,5 °C na 100 — 150 godina
Topljenje polarnog leda
Porast nivoa mora
Povećanje isparavanja mora i, takođe, povećanje oblačnosti..

Sta je efekt staklene baste?
Efekat staklene bašte je rezultat povećane količine zračenja koje ne može biti emitovano u svemir nego ga atmosfera upije i tako povećava temperaturu planete Zemlje.
Naša atmosfera nije ništa drugo nego tanki omotač, sastavljen od različitih plinova, oko ogromne planete. Taj plinski omotač i njegov efekat staklena bašte omogućavaju život na Zemlji – a mogu ga i uništiti...

a sad ... vrijeme i to.. mislim .. pa moguce da ce nas jednog dana .. Sunce da kazem sprziti sa svojim solarnim bakljama
.. da ce elektromagneti popusti.. promijenit ce se polovii..
Ima raznih dokumentaraca o ovom svemu tako da postoji velika mogucnost.. desiti Bing Beng ...


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Misterije » Vreme u svetu
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]