• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » Hipnoza
Hipnoza



  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 16 | 2013-05-17 , 1:57 PM

cuo sam za tu neurolingvisticku...to je kad se ubijes od alkohola,pa petljas jezikom i trazis nove reci za vokabular lele lol lol


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








75
poruka na forumu
18 183



post # 17 | 2013-05-19 , 4:00 PM

haha :D zanimljiva definicija :D vecinom se koristi da izvuces pozitivne emocije i osjecaje iz osobe i vezes ih za sebe,pa kad god joj se nesto desi ona se sjeti tebe :p moze se fino primjeniti u moovanju i kad hoces da zastrasis nekog... najbolje je primjeniti na sebi za postizanje uspjeha :D natjeras se da budes bolji :D
samo sto kod nas su ljudi previse ograniceni za bilo sta od tog.. men e trebalo jako dugo da izbijem smece zvano ego nastalo pod utiajem sistema i okoline... imam jaku zelju da odem odavde :) i zaboravim jebeni balkan... ;)










16
poruka na forumu
5 56



post # 18 | 2014-03-21 , 9:40 PM

Mislim da je kod hipnoze najbitnije da taj koga treba hipnotisati veruje u to,ja licno ne verujem da neko moze da te natera na nesto,ako ti sam ne prizeljkujes to..mislim da na meni ne bi upalila hipnoza ili bi bilo veoma tesko..nzm mozda lupam,ali imam takvo misljenje


But no matter how many fish in the sea. It'll be so empty, without ME!


Forum » Opste diskusije » Misterije » Hipnoza
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]