• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » Vasa iskustva sa vidovitim ljudima
Vasa iskustva sa vidovitim ljudima






2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 16 | 2014-01-16 , 5:17 PM

Roby_the_King, da li je obdaren ne znam ahahahaahahhahahahah al da zna da gleda u solju zna :D nesreco kazna lol


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








186
poruka na forumu
321 1340



post # 17 | 2014-01-16 , 5:19 PM

Vjerujem u Boga ne u vidovnjake..








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 18 | 2014-01-19 , 3:53 AM

Mislim da ima ljudi pa ajd znaju pogoditi....ali ja nisam za to,jednom mi je htjela neka zena gledati u dlan cini mi se %) ali nisam htjela,nekako ne bi voljela da znam,sta ja znam sta mi moze reci,pa treba onda da razbijam glavu i razmisljam,neka hvala...





  Muhy

Federacija Bosne i Hercegovine, USK
485
poruka na forumu
410 2331



post # 19 | 2014-01-19 , 10:41 AM

Nisam nikad imao iskustva sa vidovnjacima, ne verujem u takve gluposti ... nešto me takve stvari odbijaju nemam afiniteta ka tome ni u kom slučaju ...


.....








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 20 | 2014-02-07 , 10:55 PM

Quote Dusomoja ()
Da li ste posetila kad vidovnjake ili proroke kako vec
Da li se desilo ista od onog sto su vam rekli?
Verujete li vi u ta proricanja?


Iskreno nisam neko ko veruje u to, ali ostavljam uvek crv sumnje prema svemu , takva sam nzm

Imala sam situaciju da mi je jednom prisla zena u autobusu, sela do mene i uzela mi dlan i krenula da "cita" proslost , sadasnjost i buducnost... Posto sam ja magnet za kojekakve i ne umem ih se otarasiti hajde mislila sam ako je odlsusam oticice :D

Ali ja tu zenu zaista nisam poznavala i nisam je mogla povezati ni sa mojom porodicom ni sa kim ... Kad je krenula da prica bukvalno je procitala sve cinjenice iz mog zivota koje su se desile sto tad u bliskoj sadasnjosti , sto u proslosti ... ja sam ostala zatecena jer zaista rekla mi je i neke stvari koje sam znala ali sam potisnula nzm

E sad dal je u pravu bila ili nije videcemo jer mi je predvidela buducnost u stranoj zemlji , srecno udata sa dvoje preslatke dece i muza punog razumevanja :D Da mi je to videti lol


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








712
poruka na forumu
219 844



post # 21 | 2014-02-07 , 11:00 PM

moja mama je vidovita. msm bavi se tim.


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 22 | 2014-04-16 , 9:54 PM

pa nisam imao bas dodira sa vidovnjacima ali jesam sa da kazem jednom osobom i uverio se donekle jer posle onoga ko se ne bi bar zamislio jer isprica ti toliko toga sto jednostavno ne moze znati tako da od tada moram reci postoje ljudi sa tim nekim darom koji mogu videti neke stvari iz tvog zivota samo gledajuci tebe da :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 23 | 2016-11-17 , 8:57 PM

Ne znam,ja verujem u Boga,i tako reći protiv vere je da se veruje tim vidovnjacima,ali šta znam,možda postoji nešto,rekao bih da ima nekih pravih vidovnjaka,ali da su uglavnom svi oni prevaranti,pogotovo ovi što se reklamiraju :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








263
poruka na forumu
211 997



post # 24 | 2017-11-23 , 1:28 PM

Nedavno me opet jedna srela...nece da me popusti zena...u stopu me upratila...:D A hoce mene takve budale...uglavnom sve bajno krasno ona meni rece. Xd :D Majke mi sam sama sebi pozavidila. :D


Ljubav odoleva vremenu koje sve otima. Nikada nije istinski voleo onaj
ko misli da je ljubav prolazna"








417
poruka na forumu
137 1408



post # 25 | 2017-11-23 , 1:55 PM

Bio sam kod tkz. "vidovnjaka" i uverio se da nesto pogode ,samo vecinu dobrih stvari ne /ne ostvare se/.Tako da licno mislim da oni koji se time bave pojedine stvari izvrcu ,kao sto izvrcu i narodu dzepove.Ako verujem u nesto ,to je BOG i gotovo.Toliko ... B)  cao








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 26 | 2020-05-28 , 11:06 PM

Skoro mi komsinica gledala u brojke :D 
I iako smo komsike, takve stvari koje je ona meni "procitala" ni od koga nije mogla da sazna, jer nisam podelila to ni sa kim :D

Ali nije bila klasicni vidovnjak, prosto zena izucava numerologiju i polozaj planeta i takva cudesa :) I sada videcemo koliko je u pravu ili nije , mada dosta toga je vec pogodila :) nzm


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 27 | 2020-06-27 , 7:36 PM

Niti sam išla, niti vjerujem u te stvari. Vjerujem u sudbinu, a u to da mi je neko može tek tako ispričati, ne vjerujem prosto. Kad bi mi sad neko došao i pitao me želim li da saznam kakva će mi budućnost biti, odmah bih odbila, jer koja je smisao živjeti ako znaš  šta će ti se unaprijed desiti, nema logike. :D


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








121
poruka na forumu
479 4165



post # 28 | 2020-08-09 , 10:58 PM

Pre jedno 30 godina sanjala sam jedan vrlo čudan san i nisam mogla da dokučim šta znači. Muž i ja smo tada redovno sredom uveče slušali Radio "Politiku" u kome je gostovala jedna vidovnjakinja po imenu Vava. Sela sam u kancelaciji, napisala san i poslala, ne nadajući se odgovoru. Medjutim, nije prošlo tri nedelje, zazvoni mi naveče telefon, javlja se spiker Radio "Politike", kaže moj nick i da sačekam javiće mi se Vava. Kad je krenula da priča, ja sam ostala bez teksta, bukvalno. Izmedju ostalog što je kazala o meni i porodici, mojoj budućnosti, kazala mi je da sam upravo nešto jela, nalik na kivi, ali nije kivi (jela sam bareni krompir u ljusci) i da mi je muž tražio da mu otrebim krušku a ja nisam htela i kazala mu, ustani pa uzmi. Sve što je kazala je bilo istina, a ja i dalje neznam šta da mislim o tome. I kud sam baš to veče jela bareni krompir da me cela Srbija čuje, bolje da sam jela pljeskavice. lol


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj


Forum » Opste diskusije » Misterije » Vasa iskustva sa vidovitim ljudima
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]