• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Opste diskusije » Misterije » Bermudski trokut
Bermudski trokut






379
poruka na forumu
207 1209



post # 31 | 2013-05-26 , 0:38 AM

Ja verujem u bermudski trougao, citala sam da je za vreme Drugod svetskog rata pilot sa sve avionom nestao u Bermudskom trouglu. Niko nista o njemu nije znao do pre 30 godina, kad se iznenada pojavio, izgledao je isto onako kao kad je nestao, ni dana nije ostario, kad su ga videli nisu mogli da poveruju, nisu znali sta da rade pa su da proglasili ludim i zatvorili u ludnicu. Ovo je istinita prica, Verujem da tamo postoji nesto, vanzemaljsko. da


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








1203
poruka na forumu
58 815



post # 32 | 2013-05-27 , 10:52 PM

Bermudski trougao i jos nekoliko mesta na zemlji imaju velike misterije...tu definitivno ima necega a vlasti znaju sta je to....:)





  KeX



69
poruka na forumu
225 1015



post # 33 | 2013-05-28 , 0:46 AM

ima mnogo teorija od raznih istrazhivacha shta bi to moglo da bude ... dok se ne otkrije tachno shta je, ljudi che mochi zaradjivat lovu pishuchi knjige, chlanke itd o tom fenomenu :D Fakat da postoji i ima neshto tamo :D


Nepismen !








49
poruka na forumu
8 103



post # 34 | 2013-06-07 , 11:59 AM

Quote (X)
Bermudski trokut je poznat po strašno jakoj magnetoj sili,što se jasno može vidjeti po kompasu, čije kazaljke neprestano se okreću, a misterija iza nestanka brodova su zapravo metanski hdirati, koji stvaraju uzgon, u vidu balona pri čemu brod pada poput kamena


Sigurno !


Ben muhteşem Süleyman duyuyorum








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 35 | 2013-06-25 , 11:59 PM

ima tu nesto i kao sto kazu to nam zataskavaju i ne zele da mi znamo
postoji mnog dokumentarac o tom Bermudskom trokutu ... i svim njegovim imenima koje ima
Postoji dokumentrac iz 1 svjt.rat za zrakoplove koji su tuda letjeli nijeda nije prondjen i nije dokazan kako su nestali
Quote (1divljak1)
a, da... Zaista zanimljiva stvar.. A spomenuli ste da se jedno slično mjesto nalazi u blizini Japana.. To je mjesto na kojem nestaju brodovi, i Japanci su odlučili da ga istaže.. Sakupili su tim najboljih naučnika, dali im brod sa vrhunskom opremom i poslali ih na taj dio mora ( tu dubina prelazi nekih 6000 m.).. Nakon nekoliko dana, izgubili su komunikaciju sa njima, i poslije su pronašli brod kako plovi bez ijednog člana posade..


taj sam dok.pogledal jako interesantan... cak su neki naucnici istrazivali
poslali su dva avion i snimali kamarama sta se tu dogadja .. jedan je nestao nisu uspijeli snimiti dogadjaj sta se dog..
jer prilikom ulazka u taj dio trokuta polako se gube se komnikacije sa svim .. dolazi do kvara do svega...
takodje ima dok.i o tome .... mnogo tih stvarii .. ima interesantnih i zanimljivih i cini mi se cak da neke pogledala i ovdje na VN ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1203
poruka na forumu
58 815



post # 36 | 2013-06-26 , 5:41 PM

Quote (strumfeta_mala)
taj sam dok.pogledal jako interesantan... cak su neki naucnici istrazivali
poslali su dva avion i snimali kamarama sta se tu dogadja .. jedan je nestao nisu uspijeli snimiti dogadjaj sta se dog..
jer prilikom ulazka u taj dio trokuta polako se gube se komnikacije sa svim .. dolazi do kvara do svega...
takodje ima dok.i o tome .... mnogo tih stvarii .. ima interesantnih i zanimljivih i cini mi se cak da neke pogledala i ovdje na VN

Da jedan je deo Majami drugi deo Japan i treci deo neka pustinja u meksiku...to je taj trougao...u toj pustinji nema signala,zivotinje su cudne..kao da su mutirale i kamenje izgleda kao da je palo sa meseca... ;)


Poruku je menjao/la Avenger - Sreda, 2013-06-26, 5:42 PM








196
poruka na forumu
17 310



post # 37 | 2013-08-04 , 6:17 AM

Verujem, je l' toliko stvari je nestalo, toliko brodova, aviona. Kako, zasto ? Naucnici ne razumeju i ne mogu da objasne, necu ni ja da se trudim :P haha








why so serious?
336
poruka na forumu
157 1941



post # 38 | 2013-08-04 , 10:37 AM

Quote (Sage)
Naucnici ne razumeju i ne mogu da objasne, necu ni ja da se trudim :P haha

Ili mozda znaju ;)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 39 | 2013-08-09 , 5:05 PM

Quote (Black_Hawk)
Ili mozda znaju

znaju al su skrtii ... da podjele sa nama ... a mozda je takvo neko saznanje nepovoljno za ljudiski mozak .. da prihvatii
mozda je i bolje sto ne znamo te neke stvarii..
Mozda sa razlogom su i misterije ...


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Misterije » Bermudski trokut
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]