• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Misterije » Cudne stvari koje su vam se dogodile u zivotu? (Paranormalne stvari)
Cudne stvari koje su vam se dogodile u zivotu?






86
poruka na forumu
185 2124



post # 1 | 2013-10-10 , 0:58 AM

E ovako verovatno mnogi ne veruju u natprirodne stvari ali sigurno vam se nesto dogodilo u zivotu gde ste se preplasili ili pak ostali ukoceni, tako nesto mozete podeliti ovde sa nama...

Meni se dogodilo bas sada pre par meseci da tako oko 1 h nocu ja spavam i odjednom me probudi muzicki stub ps meni je muzicki stub ukljucen 24h i uvek stoji na 7 pojacan i nista tako spavam i samo me probudi pojacavanje muzike i ja gledam u muzicki stub i ono se ladno pojacava stiglo do 10 i probudilo me i ide 11, 12, 13 i ja gledam i ne verujem ( mnogi ce reci da sam sanjao) ALI ja ajd ono msm sta mzd prolupo i uzmem smanjim na 3 i on opet krene da se POJACAVA 4,5,6 ja se znaci prestravio i uzmem ugasim ga al ono ostao sam ukocen u krevetu....








759
poruka na forumu
24 112



post # 2 | 2013-10-24 , 2:39 PM

Jednom me na kupanju, kad sam skočio u dubinu (kreten, a bio sam još i klinac) i počeo se gušiti zgrabila neka ruka (imao sam osećaj da je ženska) i usmerila me u plići dio (tako reći).... kad sam pogledao okos ebe svatio sam da nema nikoga u blizini ko me je mogao uhvatiti za ruku... svi su bili mnogo dalje....
Opštirnije na temi - Duhovi :D








8
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 2013-11-11 , 10:30 PM

Ovo se desilo kada sam imao 11-12 godina...
Bio sam kod druga na rođendanu i pitao sam da mi daju neki tabletu, pošto me je zabolela glava. Njegova baba je donela neko ulje iz Ostroga, i rekla da stavim na čelo u obliku krsta. Čim sam stavio ulje na čelo, iste sekunde je prestala da me boli glava.
Inače nisam nešto religiozan, ali nemam nikakvo logičko objašnjenje za ovo.


Forum » Opste diskusije » Misterije » Cudne stvari koje su vam se dogodile u zivotu? (Paranormalne stvari)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]