• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » Masoni - Illuminati??!!!
Masoni - Illuminati??!!!






2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 16 | 2014-01-30 , 0:21 AM

strumfeta_mala, pa moguce je sve ali masoni su duboko religiozni ljudi znaci veruju u boga bozanstvo nije vazno koji bog vazno je da veruju ateisti samo ne mogu u lozu a to da su kao satanisti to mislim nije tacno pa gledao sam intervju kazem ti velikog majstora u srbiji i nema tu govora o tome :D
sad ko zna imas ono osnovno oko cega se vecina slaze a imas i ono sto pisu i prave razni ljudi sa raznih strana ko zna sad :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 17 | 2014-01-30 , 2:05 AM

vega777, ma svi oni stuju lucifera.. pogledaj malo bolje te linkove sto sam postavila
nemoj samo ono ocima ih pregledati :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








592
poruka na forumu
208 1412



post # 18 | 2014-01-30 , 2:16 AM

Quote strumfeta_mala ()
Heaven, jeste i taj je njihov grb

Izgleda nije ni to tačno, sad si nam javila da oba kluba vole lucifera, onda mora pentagram il kozja glava :D otpade i oko sa sve zidarskim šestarom xd

Iskreno ja mislim da ovi majsoni su nastali negde od templara il se ovi prerušili :p Ilumunati nastali u filmu od den brown-a pošto o njima nigde nisam vido ništa pre tog filma il knjige :D

Šala na stranu znao sam jednog masona i znam da poštuju boga striktno, a o ovim drugima samo neke priče, filmovi itd... mislim da oni preziru religiju. :) Sad biće tu hiljadu teorija i tvrdnji al najverovatnije da su to dve različite stvari sad ako su se infiltirali negde to je već nova teza :D








108
poruka na forumu
35 310



post # 19 | 2014-03-11 , 0:43 AM

Nema sumnje da postoje razne tajne organizacije sacinjene od vladara iz senke, a sad nama su najpoznatiji masoni, inace clan masonskog drustva moze postati svako samo je potrebno placati mesecnu clanarinu inace masona ima u svetu preko 5000 000. Iluminati su davno bili sada nema dokaza da su se ponovo formirali. Ali ako vec pricamo o NWO i vladarima iz senke msm da vise paznje treba da se posveti organizacijama kao sto su Komitet 300, Bilderberg grupa i Trilateralna komisija to su tajne organizacije koje kroje sudbinu covecanstva.


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








278
poruka na forumu
526 2505



post # 20 | 2014-03-11 , 3:01 AM

Ja mislim da su masoni samo pijuni na "šahovskoj tabli", dok glavne poteze povlače Iluminati. Jeste, masoni se više ne kriju, a to je zato ne bi li na taj način skrenuli pažnju sa pravih vladara iz senke, Iluminata.
Quote vega777 ()
masoni su duboko religiozni ljudi znaci veruju u boga bozanstvo nije vazno koji bog vazno je da veruju

Nije važno kojeg Boga? A šta ako je taj njihov "Bog" zapravo đavo, satana, hm? Što se mene tiče, itekako je važno. Takođe, mislim da su Iluminati neki američki bogataši, poput Rokfelera, Rotšilda, itd., uglavnom neki Jevreji. Jevreji su za sve krivi, svi znamo da su oni ubili Isusa Hrista. Sve je to povezano.

Različiti pisci su pisali o Jevrejima. Evo npr. Dostojevski:
Quote
...Znam da na celom svetu sigurno ne postoji nijedan drugi narod koji bi se toliko žalio, neprekidno, posle svakog svog koraka ili reči-o njihovom ponižavanju, patnji, mučeništvu. Neko bi pomislio da nisu oni ti što vladaju Evropom, koji upravljaju bar berzom i potom politikom, unutrašnjim poslovima, moralom država.

U vreme Dostojevskog u Rusiji je bilo oko tri miliona Jevreja, na osnovu čega je on zapisao:
Quote
...Sad, kako bi bilo da u Rusiji nije tri miliona Jevreja nego tri miliona Rusa, a da je osamdeset miliona Jevreja-pa, kako bi oni tretirali Ruse? Da li bi im zabranili jednaka prava? Da li bi im zabranili ispovedanje vere? Ne bi li ih pretvorili u robove? Još gore od toga: ne bi li ih odrali sve zajedno? Ne bi li ih poklali do zadnjeg čoveka, kad se govori o potpunom istrebljenju, kao što su radili sa tuđinima u drevna vremena, tokom svoje drevne istorije?


No, da ne bude da sam skrenula sa teme. Iluminati žele novi svetski poredak, to svi "znaju"-ne znam šta tačno to podrazumeva. Međutim, negde sam čitala kako će prvo doći do stvaranja jedne religije, oni će želeti da sve religije spoje u jednu, na čelu sa Antihristom i da se svi klanjamo,molimo, krstimo jednom Bogu, tj. tom njihovom satani. Takođe, želeće i da nas žigošu, što su već delimično i počeli sa onim čipovanim ličnim kartama. Svi ti podaci idu tamo negde, u neku bazu podataka, u jedan ogroman kompjuter, koji oni nazivaju "Beast" (iliti Zver). Što se tiče simbola, oni koliko ja primećujem, obožavaju simbole. Njihovih simbola ima svuda, pogotovo ono svevideće oko. Vole svuda da ga trpaju, na novac, u filmove, muzičke spotove, kompjuterske igrice. Svojevrstan simbol su i tri šestice, koje možete naći na bar kodu SVAKOG proizvoda. I tako, ima tih simbola u nedogled, samo ako pažljivo gledaš.

Većina u Holivudu radi sa njima, puno pevača i glumaca, kao što je i štrumfeta rekla. Ali naravno postojali su i oni koji su se protivili. Znači postojali su, sada naravno više ne, zato što se sve to oraganizuje i uguši po kratkom postupku. Jedan od tih što su se pobunili bio je poznati reper Tupac Amaru Shakur. Pretpostavljam da je znao za to tajno društvo, možda su mu čak i ponudili da bude mason ili tako nešto, ali je odbio. Naime, ubili su ga posle izlaska njegove pesme pod imenom KIlluminati. Što i nije tolika slučajnost, ako mene pitate. Neki kažu da je on trebao biti prvi crni presednik Amerike. Kasnije su kao što znamo i dobili prvog crnog predsednika, a nekako mi se čini da su želeli od njega da naprave Tupaca, kojeg je narod mnogo voleo. Jer i na Obaminom predizbornom plakatu je pisalo Change, što je slučajno naslov jedne vrlo popularne pesme gore pomenutog.


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.








108
poruka na forumu
35 310



post # 21 | 2014-03-11 , 10:50 PM

Pazi njih ne zanima religija u danasnje vreme pare kroje svet. Ko ima profit ima i moc da bi mogli da upravljaju svetom potreban ti je ogromni profit kako bi imao uticaj u svetu. Jedino tako je moguce ostvariti zacrtane ciljeve na globalnom nivou. NJih ne zanima religija i nacionalnost ali korite te stvari kako bi mogli svadjati ljude izmedju sebe i samim ti ostvarivali svoje zacrtane ciljeve . Trenutno nezna se koji su im ciljevi ali veruje se da im je krajnji cilj da na planeti iskorene vecinu stanovnistva kako bi na zemlji ostalo samo 2 miljarde ljudi. Al sam se nalupao wtf


Proleteri svih zemalja, ujedinite se.








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 22 | 2014-03-12 , 10:21 PM

Lithium, e ovako ti si mnogo stvari pomesala tu iluminati su bili kao prvo veoma malo drustvo koje je odavno unisteno e sad sto se ispredaju o njima teorije zavere to je druga stvar,nema dokaza da oni postoje uopste dok su masomi sada javni i ne kriju se vise :D
da bi bio mason moras biti vernik bilo koje religije hriscanin,musliman,budista,hinduista bilo sta ali moras verovati u vise bice boga ne djavola ne razumem odakle ti to verovatno si gledala brojne dokumentarce na tu temu ali masoni nikada nisu obozavali satanu ili nesto slicno vec kazem ti vise bice boga bio on isus, alah i ostali :D
hiljade je sad razlicitih misljenja o svemu ovome svaki simbolista vidi neki znak i isprica tri tone stvari o tome koje veze nemaju jer se simboli koriste od strane svih na razlicite nacine ;)
to sto pricas za antihrista koliko vidim je iz poslednjeg dela biblije o dolasku antihrista i velikom ratu dobra i zla koji ce uslediti kako si to povezala sa ovim nemam pojma ;)
sve u svemu ko zeli da sazna istoriju masona sa nasih prostora imate knjige izdate od velike nezavisne loze srbije pa procitajte gledao sam kada je knjigu predstavljao veliki majstor na tv kaze da je to jedina prava istina o svemu i da ko zeli moze da je tu najbolje upozna a da ne cita razne gluposti okolo.....e sad koliko je to sve tacno po meni verovatno jeste jer oni su sada javni tajnost je skinuta i nema potrebe za laganjem bar ne mnogo hahahaah :p

to za holivud pa moguce ali to mogu biti pre svega masoni iluminati ne..........amerikom i inace vladaju nekoliko velikih porodica kao sto su rotsild,morgan rokfelef i druge oni ustvari posredno i drze americke federalne rezerve jer to je u stvari privatna banka ne drzavna kako bi se moglo pretpostaviti ............mada su u americi prisutna brojna drustva na raznim skolama koja se medjusobno prepucavaju ;)

toliko od mene :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 23 | 2014-03-13 , 0:41 AM

Iluminati (tajno drustvo/organizacija bilo nekad ) vise nije .. mislim imaju oni i dalje te svoje tajne oragnizacije ...
masoni su ljudii koji se nalaze u tom tajnom drustvu :) koliko sam ja upoznata sa tim svim ...
Quote vega777 ()
Lithium, e ovako ti si mnogo stvari pomesala tu iluminati su bili kao prvo veoma malo drustvo koje je odavno unisteno e sad sto se ispredaju o njima teorije zavere to je druga stvar,nema dokaza da oni postoje uopste dok su masomi sada javni i ne kriju se vise

nekad su se krili i nije se znalo za njih
Quote vega777 ()
to sto pricas za antihrista koliko vidim je iz poslednjeg dela biblije o dolasku antihrista i velikom ratu dobra i zla koji ce uslediti kako si to povezala sa ovim nemam pojma

kako je povezala ..oni ne vjeruju u Boga, Allaha i ISUsa ili neko drugog tamo kao ti kazes ...
oni su vise povetani sa ekipatskim bozanstvom .. i svim onim njihovim stvarim .. kao obazavnja "boga" OM ,RA i jos tamo neke... oni su oni koji vjeruju u apokolipsu i da se pokaravaju Satani .. da gledam mnogo toga o njim ..
imas mnog privatne zapise .. sto prati jedan skupina ljudi koji prate to sve ... i svaki put im bude ubijen jedan njihov clan ..
kako i zasto nikad nije saznatoo ..
Slazem se sa svim sto je rekla Lithium,
Quote Lithium ()
Ja mislim da su masoni samo pijuni na "šahovskoj tabli", dok glavne poteze povlače Iluminati. Jeste, masoni se više ne kriju, a to je zato ne bi li na taj način skrenuli pažnju sa pravih vladara iz senke, Iluminata.


Iluminati su opisani i imaju važniju ulogu u romanu „Anđeli i Demoni“ Dana Browna

Iluminati u glazbi - skrivene poruke Rihanne, Lady Gage, Jay-Zja,... VIDEO - Pjesme i spotovi najpopularnijih glazbenika prepuni su simbolike koja se povezuje s Iluminatima
Rihanna - Umbrella

Imali su teško djetinjstvo, bili okruženi nasiljem i drogama, ili su jednostavno bili neugledni, iskompleksirani i imali ambiciozne roditelje. Priče koje stoje iza glazbenika koji danas vode glavnu riječ u glazbenoj industriji, pogotovo hip-hopu, nalikuju jedna na drugu.

Kako su uspjeli? Tko ih je pogurao i stoje li iza Jay-Zja, Rihanne, Christine Aguilere, Lady Gage i drugih Iluminati? Njihove pjesme i spotovi otvaraju prostor za sumnju, a upravo se time bavi vrlo zanimljiv dokumentarac Illuminati : The Music Industry Exposed koji se u više dijelova može besplatno pogledati na YouTubeu.
Iluminati, Slobodni zidari, promicatelji Novog svjetskog poretka, Bilderberzi, globalna financijska elita i njihovi utjecajni prijatelji prema zastupnicima teorija zavjera čine jednu te istu skupinu koja potajno vlada svijetom i sustavno manipulira ljudima-

Glazba, koju svakodnevno konzumiraju milijuni, odličan je skoro besplatni medij za slanje skrivenih poruka i plasiranje simbola s dugoročnim, kumulativnim ciljem kontrole uma. Današnja glazbena industrija je navodno prepuna zvijezda iza kojih stoje Iluminati koji svoju moć iskazuju subliminalnim porukama.

Piramide, masonsko oko i Rain Man

U tom kontekstu autori dokumentarca spominju Madonnu, Britney Spears, Rihannu, Lady Gagu i Christinu Aguileru. Potonja se na glazbenu scenu nedavno pokušala vratiti upravo pomoću "mračne strane". Aguilerin album Bionic, a pogotovo pjesma "Not Myself Tonight" obiluje skrivenim porukama. Spot je prepun fetiša, orgija, žena, lezbijskih scena, a Xtina je polu-čovjek, polu-robot. Posebno se ističe sveprisutno "oko masona". Aguilera je među Iluminate navodno primljena zajedno s Britney Spears simboličnim, javnim ritualom. Na dodjeli MTV-jevih nagrada 2003. zajedno su otpjevale "Like A Virgin" (simbol čistoće, naglašen i kostimima-vjenčanicama), na pozornicu potom stiže "Visoka svećenica" Madonna (simbolično u crnom). Predstava završava ritualnim zajedničkim poljupcem.
Slična simbolika pronalazi se i u spotu Rihanne za veliki hit Umbrella. Slučajno ili ne, prikazuju se kratki isječci Rihanne u piramidi (znak Iluminata), a aktualizira se i uloga tzv. "Rain Mana" koji se redovito pojavljuje u riječima pjesama hip-hopera. Rihanna ga simbolično koristi u videu u obliku kiše/vode, opet simboličnih šest puta. Pogledajte objašnjenje:


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Geki



6
poruka na forumu
4 20



post # 24 | 2014-03-13 , 4:13 AM

Gomila cobanije, koja sedi mi na grbi i duva dok ja derem dlanove... <_< Sve je to isto, politicar, mason, iluminat, tajkun ili tamo neki marsovac. Svi oni smatraju da znaju kako ja treba da mislim, serem ili trosim moj krvavo zaradjen novac. kao Tako da ja sad odo' traziti neko "mesto" gde cu da sedim i duvam. NEKA SILA BUDE SA VAMA! ;) cao


Poruku je menjao/la Geki - Cetvrtak, 2014-03-13, 4:20 AM








121
poruka na forumu
479 4165



post # 25 | 2014-03-14 , 10:06 PM

Čitam ovde vaše komentare, neki su dosta dobro upoznati sa materijom, ali ne oslanjajte se samo na ono što nadjete na internetu. Ako ste već zainteresovani za ovakve teme, čitajte knjige. Ispričaću vam šta sam ja pre 28 godina doživela u vezi sa masonima. Moj muž i ja bili smo radio amateri i jednom prilikom ja sam sedela za radiostanicom i u isto vreme jedan naš prijatelj i ja smo na TV gledali jednu emisiju o Masonima u kojoj je gost bio tadašnji majstor Velike Lože za Srbiju, izvesni novinar Nenezić. Dok sam gledala emisiju, prijatelj i ja smo na radiostanici komentarisali njegove odgovore na pitanja voditelja, i ja sam se već bila iznervirala koliko je on izbegavao da direktno odgovori na postavljeno pitanje, a vrhunac je bio, kad je izjavio da se svi Masoni zakljinju na Bibliju. Ja sam dohvatila mikrofon i prokomentarisala sa prijateljem " ovaj priča takve gluposti da to pas s maslom ne bi progutao" :D Nije prošlo ni tri minuta od tog mog komentara, zazvonio je telefon i jedan meni nepoznat muški glas, veoma ljut, mi je samo kazao:" Pazi šta pričaš i ne lupetaj gluposti kad ništa ne razumeš"! Ja sam bila šokirana, ali umesto da me to uplaši, ja sam narednih 10 godina pročitala sve do čega sam mogla doći o Masonima i ostalim tajnim društvima, kao što je npr. Sionski Priorat, za koji malo ko zna. Ako mislite da ovaj moj tekst nije primeren temi, molim vas izvinite i slobodno ga obrišite.


"Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati" Jovan Jovanović Zmaj








172
poruka na forumu
79 708



post # 26 | 2014-04-30 , 6:08 PM

Quote LAstrumfi ()
dali vjerujete da oni zaista postoje


Da li postoje? Pa oni caruju svetom upravljaju drzoavom a da mnogi to i ne znaju na zalost....


Znas li zasto gavran zvuci kao pisaca masina?
-Ne, zasto?
Neam pojma...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 27 | 2014-07-15 , 6:53 PM

Ovo je dokument koji je objavio nepoznati autor prije godinu dana, a ubrzo je njegova originalna i izvorna objava u potpunosti nestala sa interneta. Riječ je o dokumentu koji nije smio da ugleda svjetlost dana, makar ako je vjerovati čovjeku koji ga je pustio u javnost, a čije se ime drži u tajnosti zbog njegove bezbjednosti.

Na pitanje o vjerodostojnost ovog dokumenta on je napisao slijedeće:

“Dokument mi je poslao čovjek, koji je dugo istraživao ove stvari i sam susret sa njim ponukao me je na dalje istraživanje. Tako sam došao i do vaše stranice (iluminati.news.com, op.a). Mislim da se bojao da pokaže taj dokument, jer nije znao koliko mi može vjerovati. Rekao mi je da postoje oni koji bi ubili ako ta informacija izađe u javnost. Vi ćete shvatiti zašto ne mogu da otkrijem njegovo ime. Ja znam samo njegovo prvo ime, prezime mi nije želio da otkrije. Radi kao član avionske posade, ali nisam siguran tačno gdje. Rekao mi je da mu je neko iznutra poslao ovaj ugovor, ali da bi on sada već mogao biti mrtav. Ja ne sumnjam u vjerodostojnost ovog dokumenta i nadam se da to možemo oglašavati nadaleko i naširoko. Jednom kada istina izađe na vidjelo, oni to neće moći da potisnu”.

Kako vjerodostojnost ovog dokumenta ne može biti utvrđena sa sigurnošću, ostavljamo čitaocima da sami presude o čemu je riječ, samo želimo da vam prenesemo ono o čemu svjetski i domaći mediji proteklih dana pišu.

Ves Penre, 9. aprila 2008.
Tajni pakt jevrejskog tajnog društva, poznatog kao “Red Iluminata”.

Izdato pod vrhovnim vođstvom Jevrejskog Bograha i odobreno od jevrejske Rotšildove dinastije (Europa) i jevrejske Rokefelerove dinastije (SAD).

TAJNI SVEČANI UGOVOR

1. Iluzija će biti tako velika, tako golema da će izbjeći njihovom poimanju.
2. Oni koji to budu vidjeli, smatraće se duševno bolesnim.
3. Mi ćemo stvoriti različite organizacije, kako bi ih spriječili da vide vezu između nas.
4. Mi ćemo se ponašati kao da nismo (međusobno) povezani, da iluziju održimo živom. Naš cilj će biti ostvaren, kap po kap, tako da nikada ne bacimo sumnju na sebe. To će ih takođe spriječiti od viđenja promena kada se pojave.
5. Mi ćemo uvjek stajati iznad relativnog područja njihovog iskustva, jer znamo tajne apsolutnog.
6. Mi ćemo uvek raditi zajedno i ostati vezani krvlju i tajnovitošću. Smrt će stići onoga ko progovori.
7. Mi ćemo njihov životni vjek držati kratkim i njihove umove slabima, dok se pretvaramo da činimo suprotno.
8. Mi ćemo koristiti naše znanje nauke i tehnologije na suptilne načine, tako da nikada neće vidjeti što se događa.
9. Mi ćemo koristiti lake metale, ubrzivače starenja i umirujuća sredstva u hrani i vodi i vazduhu.
10. Oni će biti prekriveni otrovima, kud god se okrenuli.
11. Laki metali će učiniti da izgube svoj razum. Mi ćemo obećati da ćemo pronaći lijek na svim mogućim područjima, ali ćemo ih hraniti s još više otrova.
12. Otrovi će biti upijeni kroz kožu i usta, oni će uništiti njihove umove i reproduktivne organe.
13. Od svega toga, njihova će djeca biti rođena mrtva, a mi ćemo tu informaciju prikrivati.
14. Otrovi će biti skriveni u svemu što ih okružuje, u onome što piju, jedu, dišu i nose.
15. Moramo biti genijalni u doziranju otrova, jer se oni mogu dugo vidjeti.
16. Mi ćemo ih učiti da su otrovi dobri, uz zabavne slike i muzičke tonove.
17. Onima koji se budu ugledali na nas, pomoći ćemo. Mi ćemo ih pridobiti da proguraju naše otrove.
18. Oni će vidjeti da se naši proizvodi koriste u filmu i to će kod njih stvoriti naviku i nikada neće znati njihov pravi učinak.
19. Nakon porođaja ćemo ubrizgati otrove u krv njihove djece i uvjeriti ih da je to za njihovu pomoć.
20. Mi ćemo početi rano, kada su njihovi umovi mladi, mi ćemo ciljati na njihovu djecu s onim što djeca najviše vole, slatke stvari.
21. Kad im zubi propadnu, mi ćemo ih ispuniti metalima koji će ubiti njihov um i ukrasti njihovu budućnost.
22. Kada njihova sposobnost da uče bude pogođena (smanjena), mi ćemo stvoriti lijek koji će ih učiniti bolesnijima i uzrokovati druge bolesti za koje ćemo stvoriti još više lijekova.
23. Pred nama ćemo ih upotrebom naše snage napraviti pokornima i slabima.
24. Oni će rasti depresivni, spori i gojazni i kada nam dođu po pomoć, daćemo im još više otrova.
25. Mi ćemo njihovu pažnju usredotočiti prema novcu i materijalnim dobrima, tako da se nikada ne povežu sa svojim unutarnjim ja (ljubav i božanska iskra svetla u srcu). Odvratićemo ih bludom, spoljnim užicima i igrama, tako da možda nikada ne mogu postati jedno, s jedinstvom svega toga.
26. Njihovi umovi će pripadati nama i oni će činiti kako mi kažemo. Ako odbiju, naći ćemo načina pomoću tehnologije, kako bi im mjenjali mišljenje. Koristi ćemo strah kao naše oružje.
27. Mi ćemo uspostaviti njihove vlade i uspostaviti suprotne (protivne) unutar njih. Mi ćemo posjedovati obje strane.
28. Mi ćemo uvjek skrivati naš cilj (svrhu), ali sprovesti naš plan.
29. Oni će obavljati rad za nas i mi ćemo uspijevati na račun njihovog truda.
30. Naše porodice se nikada neće mješati s njihovima. Naša krv mora uvek biti čista, jer je to način.
(Tzv. “plava krv”, zato se ljudi sa plemićkim titulama vjenčavaju samo između sebe. Sve kraljevske porodice su međusobno u srodstvu.op.a.)
31. Mi ćemo ih navesti da poubijaju jedni druge, kad nama odgovara.
32. Mi ćemo ih držati odvojenima od jedinstva – dogmama i lažnom vjerom.
33. Mi ćemo kontrolisati sve aspekte njihovog života i reći im što da misle i kako.
34. Mi ćemo ih voditi ljubazno i nježno, dopuštajući im da misle, da se sami vode.
35. Mi ćemo među njima podsticati neprijateljstvo kroz naše stranke.
36. Kad među njima bude blistalo svjetlo, mi ćemo ga ugasiti ismijavanjem ili smrću, u zavisnosti od toga šta nam najbolje odgovara.
37. Mi ćemo učiniti da jedni drugima paraju srce, odvajaju se od vlastite djece i ubijaju ih.
38. Mi ćemo to upotpuniti korištenjem mržnje kao našeg saveznika, ljutnje kao našeg prijatelja.
39. Mržnja će ih potpuno zaslijepiti i nikada neće vidjeti, da ćemo od njihovih sukoba mi izaći kao njihovi vladari. Oni će biti zauzeti, ubijanjem jedni drugih.
40. Oni će se kupati u vlastitoj krvi i ubiti svoje komšije, onako dugo, koliko mi to smatramo primjerenim.
41. Mi ćemo imati velike koristi od toga, jer nas oni neće vidjeti, jer nas ne mogu vidjeti.
42. Mi ćemo nastaviti da imamo koristi od njihovih ratova i njihove smrti.
43. Mi ćemo to ponavljati, neprestano, dok naš krajnji cilj ne bude ostvaren.
44. Mi ćemo nastaviti činiti da žive u strahu i ljutnji, preko slika i zvukova.
45. Mi ćemo koristiti sve alate koje imamo, da to ostvarimo.
46. Alati (sredstva) će biti osiguranii njihovim radom.
47. Mi ćemo učiniti da mrze sebe i svoje komšije.
48. Uvjek ćemo od njih skrivati božansku istinu, da smo svi jedno. To nikad ne smiju saznati!
49. Oni nikada ne smiju znati da je boja (kože) iluzija, oni uvjek moraju misliti da nisu jednaki.
50. Kap po kap, kap po kap ćemo postizati naš cilj.
51. Mi ćemo preuzeti njihovu zemlju, sredstva i bogatstvo, za ostvarivanje potpune kontrole nad njima.
52. Mi ćemo ih zavesti da prihvate zakone, koji će ukrasti i ono malo slobode koju će imati.
53. Mi ćemo uspostaviti novčani sistem, koji će ih zauvjek zarobiti, držeći njih i njihovu djecu u dugovima.
54. Kad se budu povezali, mi ćemo ih optužiti za zločine i svijetu predstaviti drugu priču, jer ćemo posjedovati sve medije.
55. Mi ćemo koristiti naše medije da kontrolišu protok informacija i njihov ugođaj / osjećaj (izvorno, sentiment) u našu korist.
56. Kad se budu digli protiv nas mi ćemo ih zdrobiti poput kukaca, jer su manje od toga.
57. Oni će biti bespomoćni učiniti bilo šta, jer neće imati oružje.
58. Mi ćemo zaposliti neke od njihovih vlastitih, za sprovođenje naših planova, mi ćemo im obećati vječni život, ali oni nikada neće imati vječni život, jer nisu od nas.
59. Novaci će se zvati “pokretači” (inicijatori) i biti će podučeni u tome, da vjeruju u lažne obrede prelaza u viša područja, (više sfere i carstva). Pripadnici ove skupine će misliti da su jedno s nama, nikad neznajući istinu. Oni nikada ne smiju saznati za tu istinu, jer će se okrenuti protiv nas.
60. Za svoj rad će biti nagrađeni zemaljskim stvarima i velikim naslovima, ali nikad neće postati besmrtni i pridružiti nam se, nikad neće primiti svjetlost i putovanje zvijezda. Oni nikada neće doseći više sfere – radi ubijanja vlastite vrste, bit će im spriječen prelaz u sfere prosvjetljenja. Oni to nikada neće znati.
61. Istina će biti skrivena u njihovom licu, tako blizu, da neće biti u mogućnosti da se na to usredotoče, dok ne bude prekasno.
62. O, da, iluzija slobode će biti tako velika, da oni nikada neće znati da su naši robovi.
63. Kad sve bude na mjestu, stvarnost koju ćemo stvorili za njih, će ih posjedovati. Ta stvarnost će biti njihov zatvor. Oni će živjeti u samoobmani.
64. Kada naš cilj bude ostvaren, početi će nova era dominacije.
65. Njihovi umovi će biti okovani (vezani) njihovim uvjerenjima, uverenjima koja smo mi uspostavili od pamtiveka.
66. Ali, budu li ikada saznati da su nama jednaki, onda ćemo izginuti. OVO NE SMIJU NIKAD SAZNATI.
67. Ako ikada saznaju, da nas zajedno mogu pobjediti (savladati), oni će stupiti u akciju.
68. Oni ne smiju nikada, ikada saznati šta smo učinili, jer ako se to dogodi, nećemo imati mjesto na koje možemo pobjeći, jer će se lako vidjeti ko smo, kad veo bude pao. Naše djelovanje će otkriti ko smo i oni će nas pohvatati i nijedna osoba nam neće dati utočište.
69. To je Tajni savez po kojem ćemo živjeti ostatak naših sadašnjih i budućih života, jer ova stvarnost će preći, premašiti (transcendirati) mnoge generacije i životne vjekove.
70. Ovaj Savez je zapečaćen krvlju, našom krvlju. Mi, oni koji jednom dođosmo iz Raja na Zemlju.
71. NIKADA, IKADA se ne smije saznati da ovaj Savez postoji. On ne smije NIKAD, IKAD biti napisan ili da se o njemu govori, jer ako se to dogodi, to će izazvati svjest i otpustiti gnjev Pra-Stvoritelja na nas i mi ćemo biti bačeni u dubine odakle smo došli i tamo ostati do kraja same beskonačnosti.


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!


Forum » Opste diskusije » Misterije » Masoni - Illuminati??!!!
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]