• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » Paralelni Svet (Zivot posle smrti....)
Paralelni Svet






2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 16 | 2014-03-19 , 10:00 PM

teoriski moguce kao i vise dimenzija e sad da li stvarno postoji ko zna :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








16
poruka na forumu
5 56



post # 17 | 2014-03-24 , 8:23 PM

To sto neko ne moze da se pomiri sa tim da kad umre,nece biti nicega nije nikakav argument da postoji zivot posle smrti..tako je i prica o raju nastala iz straha od smrti i toga sto ljudi ne mogu da se pomire sa tim da su smrtni..ne razmisljam toliko o tome,niti bi vi trebalo


But no matter how many fish in the sea. It'll be so empty, without ME!








1381
poruka na forumu
175 10257



post # 18 | 2016-11-17 , 9:02 PM

Pa mislim da ima života posle smrti,a sad da li ima paralelnih svetova,i čega već,ne znam :)


A single act of kindness throws out roots in all directions, and the roots spring up and make new trees








94
poruka na forumu
2 40



post # 19 | 2019-03-13 , 2:14 AM

Ja volimo Misterije i uvek imam bizarna rješenja.
Šta je Paralelni Svjet uopšte?
Koliko ja znam to je svet gdje naprimjer stvari su drugčije.
Donald Trump nije predsednik amerike nego je ravnatelj neke škole, ova stranica nema filmove i serije vec muziku i slike.
Možda se večina velih svetskih dogadja u prošlosti u tom paralelnom svijetu nije desilo.Nego če se desiti.Ništa se ne zna.
Evo jedna moja theorija o paralelnom svijetu (nadam se da nisam poludio ;D)
Znači Paralelni svijet ne možemo pristupiti tako lagano treba nam jako jako jako puno energije da otvorimo 1 pararelni svijet, a paralelni svijetova ima bezbroj,kao pravac koji možete vuci koliko god želite.Ljudska Civilizacija još jednostavno nije napredna da otvori 1 prarelni svijet  i ako se otori može se stvoriti haos.Naprimer netko kao vi može nestati zato što te vidi došli u taj pararalelni svet a i ne mora.Prvo Čovječanstvo mora riješiti pitanja rata,globalno otopljenje,Novo ledeno doba i sve probleme koje ima da otvori Neki paralelni svijet.
Nadam se da nisam malo skrenuo ali ovo je moja theorija kratko i jasno.





  buuuu



16
poruka na forumu
15 141



post # 20 | 2021-07-17 , 9:49 PM

nema prošlih života. 
da, postoji paralelna stvarnost. nije materijalna kao naša. 
oni mogu prelazit u našu stvarnost, mi ne možemo u njihovu. 
tek kad potrošimo fizičku formu


Forum » Opste diskusije » Misterije » Paralelni Svet (Zivot posle smrti....)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]