• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Misterije » 5 drevnih građevina koje uopšte ni ne bi trebalo da postoje
5 drevnih građevina koje uopšte ni ne bi trebalo da postoje






61
poruka na forumu
13 69



post # 16 | 2016-08-25 , 8:45 PM

Quote Atina1 ()
5. Podzemni grad u Turskoj
Gledao sam emisiju o ovome.
Ceo clanak je zanimljiv samo nastavi vampire  gj
PS
Kad ce nasa tema :D










118
poruka na forumu
280 2811



post # 17 | 2016-09-03 , 11:32 PM

Ovo mi je jako zanimljivo ajde ovi gradovi podzemni ono ovo ali ovi puki kameni uklesani nekim cudima su mi totalno nejasni, u svakom slucaju ne vidim zbog cega ne bi trebalo da postoje jer je to neko napravio i ulozio trud narocito u to vreme gde se nije imalo cime napraviti nesto i to je jako pametno s obzirom da su tad ljudi stvasta nesto izmisljali a nisu imali nikakva sredstva, sad nam je sve tu i ne vidimo dalje od nosa. Pri tom od svega toga mozemo nauciti nesto mozda se kriju neke tajne tehnike, cuda.. U svakom slucaju jako mi je zanimljiva ova oblast.


“And I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.”


Forum » Opste diskusije » Misterije » 5 drevnih građevina koje uopšte ni ne bi trebalo da postoje
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]