• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Misterije » Misterija:Tko su bili Tartari ? (Šta Vi Mislite?)
Misterija:Tko su bili Tartari ?






94
poruka na forumu
2 40



post # 1 | 2019-03-13 , 2:32 AM

Tko su bili Tartari?
Ni ja nisam čuo za Tartare ali pre 2 meseca sam pročitao o njima na internetu.
Tartari su bili napredna civilizacija i oni su odgovorni za Piramide u Egipatu i ostale velike građevine.Ali tko su bili Tartari.To niko ne zna i vjeruje se da je cijele povijest do 18 stolječa i 19 stoječa izmišljena barem polovicom 19 stolječa.Na nekim starijim Mapama piše Tartarija a i čak u Enciklopediji Brittanica 17 , 18 stolječe.Cijelom evropom se pojavljulju građdevine 1 prvi kat je zakopan ispod.Možda nikada nečemo saznati Tko Su Bili Tartari?
Šta vi mislite.








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2019-03-29 , 10:54 PM

Ja mislila oi koji vole majonez i kisele krastavce


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








64
poruka na forumu
7 175



post # 3 | 2019-03-30 , 9:24 AM

Тартари су били неподобна божанска бића која су била затворена у Тартару и када су побегли створили су сва та чудеса. :)




Poruku je menjao/la Guruman - Nedelja, 2019-03-31, 2:27 AM


Stand up for what is right even if you stand alone








232
poruka na forumu
1329 2114



post # 4 | 2019-04-02 , 3:12 AM

To je jako kompleksna tema, prvo za pricanje o njoj ljudi trebaju da prihvate neke stvari i da se vrate na edukovanje ispocetka, s obzirom da nas od malena kroz obrazovni sistem zatupljuju i usadjuju nam neke nelogicne stvari u mozgic onda je tesko da se povjeruje u bilo iako dokaza u izobilju. Pored svih dostupnih informacija ljudi i dalje veruju da su nekad bili majmuni, da su nasi anticki preci bili obicni varvari zaostali i slicno, a ti isti ljudi (po ucenju) sa cekicom i dletom napravili megalitne gradjevine koje evo u ovo doba ne mozemo ponoviti :) A to je samo pocetak ledenog brega.

Sto se tice Tartara i Tartarije oni (ona) se poprilicno spominje u raznoraznim dokumentima na raznim stranama svijeta, Egipat, Azija, Grcka, Engleska i onda odjednom te ljude koje su zvali Tartari stapaju u Mongole, Turke, dan danas imamo nazive nekih planina, zemljista koje su vezivali za taj "Tartarijanski jezik " . Samo su prestali da postoje i imamo drugaciju verziju proslosti (istorije)  a kako je to moguce , pa evo mi na Balkanu mozemo da posluzimo kao najbolji primjer.


"A ja, ja sam sve ono sto nikad ne biste ni predpostavili.
I nisam, ama bas nista od onog sto bi se moglo reci o meni na prvi pogled"

Acta non Verba






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 5 | 2019-04-02 , 3:59 AM

Overthinkujete BA lol










829
poruka na forumu
588 3749



post # 6 | 2019-04-07 , 8:39 PM

Ja mislim da je Tartar mesto gde je Zevs  slao titane pobunjenike slicno kao pakao   ,,i onda su te titane zvali  Tartari  to je u grckoj mitologiji
po rimskoj mitologiji Tartar je isto mesto za  pakao

EEEE a  ako pricamo   o TATARIMA  e onda to je drugo  ,spominju se jos u vreme Dzingis Kana!


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








94
poruka na forumu
2 40



post # 7 | 2019-04-10 , 10:43 PM

Evo vam kolekcija 3 video o tartarima pa vidite:








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 8 | 2019-11-27 , 9:44 PM

DoomGuy, E svaka čast da ovdje neko Idiokratiju prati, čovjek je car. :D
Nema se ovdje šta dodati, jer je gore pomenuti sve objasnio u videima. :D


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."


Forum » Opste diskusije » Misterije » Misterija:Tko su bili Tartari ? (Šta Vi Mislite?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]