• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Misterije » Misterija:Tko su bili Tartari ? (Šta Vi Mislite?)
Misterija:Tko su bili Tartari ?

Yugoslavija
94
poruka na forumu
2 40

post # 1 | 2019-03-13 , 2:32 AM

Tko su bili Tartari?
Ni ja nisam čuo za Tartare ali pre 2 meseca sam pročitao o njima na internetu.
Tartari su bili napredna civilizacija i oni su odgovorni za Piramide u Egipatu i ostale velike građevine.Ali tko su bili Tartari.To niko ne zna i vjeruje se da je cijele povijest do 18 stolječa i 19 stoječa izmišljena barem polovicom 19 stolječa.Na nekim starijim Mapama piše Tartarija a i čak u Enciklopediji Brittanica 17 , 18 stolječe.Cijelom evropom se pojavljulju građdevine 1 prvi kat je zakopan ispod.Možda nikada nečemo saznati Tko Su Bili Tartari?
Šta vi mislite.

Hitler na T-rex-u:
SIEG HEIL MUTTERFICKERS

2797
poruka na forumu
1593 7617

post # 2 | 2019-03-29 , 10:54 PM

Ja mislila oi koji vole majonez i kisele krastavce

НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!

33
poruka na forumu
6 115

post # 3 | 2019-03-30 , 9:24 AM

Тартари су били неподобна божанска бића која су била затворена у Тартару и када су побегли створили су сва та чудеса. :)

Poruku je menjao/la Guruman - Nedelja, 2019-03-31, 2:27 AM

Stand up for what is right even if you stand alone

783
poruka na forumu
1321 2074

post # 4 | 2019-04-02 , 3:12 AM

To je jako kompleksna tema, prvo za pricanje o njoj ljudi trebaju da prihvate neke stvari i da se vrate na edukovanje ispocetka, s obzirom da nas od malena kroz obrazovni sistem zatupljuju i usadjuju nam neke nelogicne stvari u mozgic onda je tesko da se povjeruje u bilo iako dokaza u izobilju. Pored svih dostupnih informacija ljudi i dalje veruju da su nekad bili majmuni, da su nasi anticki preci bili obicni varvari zaostali i slicno, a ti isti ljudi (po ucenju) sa cekicom i dletom napravili megalitne gradjevine koje evo u ovo doba ne mozemo ponoviti :) A to je samo pocetak ledenog brega.

Sto se tice Tartara i Tartarije oni (ona) se poprilicno spominje u raznoraznim dokumentima na raznim stranama svijeta, Egipat, Azija, Grcka, Engleska i onda odjednom te ljude koje su zvali Tartari stapaju u Mongole, Turke, dan danas imamo nazive nekih planina, zemljista koje su vezivali za taj "Tartarijanski jezik " . Samo su prestali da postoje i imamo drugaciju verziju proslosti (istorije)  a kako je to moguce , pa evo mi na Balkanu mozemo da posluzimo kao najbolji primjer.

'Ako to nije predodređeno, predodrediću, ili ako nije suđeno, ja ću to da uradim... Ako stignem do granice, precrtaću je, ako naiđem na kraj, stvoriću od njega početak.''

Acta non verba

BMW FREAK
1146
poruka na forumu
444 1599

post # 5 | 2019-04-02 , 3:59 AM

Overthinkujete BA lol

1466
poruka na forumu
577 3529

post # 6 | 2019-04-07 , 8:39 PM

Ja mislim da je Tartar mesto gde je Zevs  slao titane pobunjenike slicno kao pakao   ,,i onda su te titane zvali  Tartari  to je u grckoj mitologiji
po rimskoj mitologiji Tartar je isto mesto za  pakao

EEEE a  ako pricamo   o TATARIMA  e onda to je drugo  ,spominju se jos u vreme Dzingis Kana!

Lojalnost i doslednost su osobine koje jako postujem i bez kojih mi covek nekako nije covek !
Lako je pricati ,baratati recima i recenicama ,ali stajati cvrsto iza svake koju izgovoris je vec karakter!!
Pa cak i kada te kosta .Tek tada mozes reci: "JA SAM SVOJ!!!
Do tada si svaciji....

Yugoslavija
94
poruka na forumu
2 40

post # 7 | 2019-04-10 , 10:43 PM

Evo vam kolekcija 3 video o tartarima pa vidite:

Hitler na T-rex-u:
SIEG HEIL MUTTERFICKERS

Forum » Opste diskusije » Misterije » Misterija:Tko su bili Tartari ? (Šta Vi Mislite?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]