• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta je za vas papucar?
Sta je za vas papucar?



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-04-20 , 5:55 PM

Cesto se mozemo u zadnje vreme susresti s tim terminom.
Ja sam pre to smatrala da je to muskarac koji prodaje papuce.

Ali kada sam se raspitala, to je sleng za one muskarce koje navodno nista ne urade a da ne pitaju zenu ili devojku.
A onda se zapitam, ako izmedju muskarca i zene nema dogovora, kakva je to onda veza ili brak??Nikakva.

Da li je moj muz papucar sto mi se uvek javi gde ide?
A sta da mi se nesto desi a ja ne znam gde je on, a treba mi hitno. O tome se nikad ne razmislja, bitno je da se kaze e onaj od svoje zene ne moze maketi nigde. :)
A ne znaju da je kompromis i razgovor dve najvaznije karike u jednoj vezi. :)

Sta vi mislite o tome?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-04-20 , 9:22 PM

Za mene je papucar onaj ko naziva tako muskarce.
Kao prvo svi oni koji pricaju okolo onaj radi sve kod kuce onaj pere sudje usisava kucu pravi je papucar
Bas taj ce da najebe kad se ozeni bas on ce da radi mozda cak i da pegla :D
Smatram to ljubomorom jer pojedini nemogu da gledaju i podnesu da se neko slaze i pomaze jedno drugome
pitam se sta je tu lose pa on pomaze svojoj zeni a ne tudjoj . :)










1641
poruka na forumu
171 425



post # 3 | 2012-04-20 , 11:15 PM

Normalno da ces pomoci svojoj zeni olaksati joj bar malo,i treba uvek biti dogovor u braku








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 4 | 2012-04-21 , 4:28 AM

To uglavnom govore oni muskarci koji jos uvek imaju nesredjen ljubavni zivot, koji nemaju ni kuceta ni maceta i sve im je u zivotu, izaci, napiti se, provesti se, a ja se kladim da bi svaki taj muskarac kada dodje u odredjene godine zrelosti(umne, jer kod svakog je to u razlicitoj dobi) dao sve da ima kraj sebe nekoga s kim ce da provodi svoje vreme. I verovatno bi drage volje priskocili u pomoc, samo da imaju kome.

Jos uvek nisam cula da taj izraz "papucar" koriste zene, uglavnom su tu muskarci.

Naravno da treba pomoci svom partneru, javiti se, ako ste vec zapoceli zivot u dvoje, vezu, onda je logicno da se zna gde se ko krece. Meni je to sasvim normalna stvar. Samo sto ti "slobodnjaci" ne mogu to da shvate, sve do jednog dana, kada se i oni nadju u toj situaciji :D e onda pricaju drugu pricu.

Kao sto rece Leksi, sve je to stvar kompromisa, a dogovor gradi kucu i poverenje :D Bar je moje misljenje takvo.

Mada postoje oni muskarci, koji izbegavaju vidjanje s drustvom, pijanke, vadeci se na zenu i posle zena ni kriva ni duzna ispada rospija :D


Poruku je menjao/la Anchy88 - Subota, 2012-04-21, 4:30 AM


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








478
poruka na forumu
107 311



post # 5 | 2012-04-21 , 11:31 AM

Anchy88, ovo si savrseno rekla. Nista se nema za dodati :D


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 6 | 2012-06-02 , 9:47 PM

Anchy88, bravo Anci! Tako je. :)

A koji upraznjavaju tu rec ''papucari'' su upravo oni, i to je jedini nacin da to naglas priznaju.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








290
poruka na forumu
90 409



post # 7 | 2012-06-16 , 0:56 AM

Zaista ne razumem to... zasto bi neki muskarac bio papucar sto bi nesto uradio po kuci ili ucinio nesto umesto zene ili ti devojke... i nema tu niceg lose... barem za mene ali vecina ne razume to... ocigledno... :)


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...





  Mina



418
poruka na forumu
529 3912



post # 8 | 2012-06-17 , 2:44 PM

muskarac koji nosi papuce :P lol


"Više je za žaljenje onaj koji zbog pameti izgubi ljubav, nego onaj koji zbog ljubavi izgubi pamet."








123
poruka na forumu
299 1417



post # 9 | 2012-06-17 , 3:57 PM

Quote (Leksi)
Cesto se mozemo u zadnje vreme susresti s tim terminom.
Ja sam pre to smatrala da je to muskarac koji prodaje papuce.


Ja i dalje mislim da su to "ljudi" koji prodaju papuce xd

Quote (Anchy88)
Mada postoje oni muskarci, koji izbegavaju vidjanje s drustvom, pijanke, vadeci se na zenu i posle zena ni kriva ni duzna ispada rospija


Doduse, jednom prilikom sam cuo da se i taj termin pominje vezano za zene, al princip je isti... kao sto je vec receno to su "ljudi" bilo muskarci ili zene koji se "vade" na to da im osoba u vezi diktira tempo zivota... Sto je zaista malo bolesno, jer ako je to zaista tako onda to i nije veza vec diktatura....


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








1641
poruka na forumu
171 425



post # 10 | 2012-06-21 , 11:04 PM

Koji kaze ,ljubavi gde si mi ostavila papuce :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-11-04 , 1:13 AM

Onaj sto se pravi frajer pred drugima ja nebi ovo ja nebi ono a kad udje u kucu i zatvori vrata kacelja za vratom :D
Ja sam za ono priznaj pola ti se prasta i ne previ se djek pred drugima jer svako ko voli i ceni zenu pomoce joj
nigde ne pise zakon da zena mora sve sama a on daljinski u ruke ne ne










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 12 | 2013-01-06 , 5:46 PM

za mene niti jedan muskarac nije papucar...
svakom muskarcu koji pomaze svojoj partnerici u kucanskim poslovima, u poslovima oko djece i svemu onome sto se smatra "zenskim" poslom, treba iskazati duzno postovanje....
u danasnje vrijeme kada i zene rade "muske" poslove takvi epiteti su kranje neshvatljivi...
jel bi onda trebalo i zenu koja zamjeni osigurac u kuci, zvati "muskaraca"???? zbunjen zbunjen


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 13 | 2013-01-06 , 8:21 PM

Pa osoba koji je plisani meda,koji nema svoje JA,svoje misljenje,nikakvo prava glasa i slobodu,kojem je glavna recenica "DA DRAGA",da radi ono sto ne voli,da bude gde ne voli,da zivi onako kako mu devojka/momak govori,da nema svoj zivot vec zivi neciji tudji to je za mene PAPUCAR ...

PS: Imaju zenski poslovi koji su samo zenski,da pomogne nikakav problem,ali kada ih on radi i samo on jer mu je tako "naredjeno" ....


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 14 | 2013-01-07 , 12:42 PM

XAVI, mozes li mi navesti poslove koji su samo zenski???
osim radjanja i dojenja... a to i nisu poslovi, nego fiziologija za koju muski svakako nisu ni predodredjeni %) %)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 15 | 2013-01-07 , 1:45 PM

devils_angel, Hocemo li mi muski da pletemo,da mi peglamo,cistimo,kuvamo,ribamo,skupljamo recepte od nasih drugova,cuvamo decu,dodju nam prijatelji mi da ustanemo da idemo da kuvamo kafu,pravimo mezu i tome slicno... Ne ja ne govorim da samo zenski partneri sve to treba da rade,da ih mi posmatramo i ne pomazemo ili sedimo gledamo utakmicu pijemo pivo i slicno vec suprotno pomoc da imate,ali da je to uglavnom vas neki dio posla ;)


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta je za vas papucar?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]