• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta je za vas papucar?
Sta je za vas papucar?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 16 | 2013-01-07 , 2:32 PM

XAVI, sve sto si gore pobrojao i smatras "zenskim" poslovima svaki samac mora sam da obavlja...
ja sam recimo uvijek stava da kada dodju gosti, muskarac treba posluziti pice i voditi racuna da gostima casa nije prazna... za sve ostalo cu se pobrinuti ja... ali isto tako, moj partner mi moze pomoci, a to i radi (iako nije papucar), da raspremim poslije gostiju...
samim tim, i ja cu sjesti s njim, uzeti pivu, narezati mezu, i gledati tekmu ;) ;)
jesam li ja tada "muskaraca"??? zbunjen zbunjen


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 17 | 2013-01-15 , 10:29 AM

devils_angel, Ne pricamo o samcima :p Pa to je normalnost,citaj napisao sam DA POMOGNE a ne da to on sve odradi sam :) To sto si ti rekla je zapravo idila jednog PARTNERA ;)

Ne nisi muskaraca pa ti si san snova :D

Added (2013-01-15, 8:29 AM)
---------------------------------------------


Ovo je papucar i ovo je odvratno ,i najbolje objasnjenje sta je papucar....



"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 18 | 2013-01-15 , 2:48 PM

papucar- hm, mislim da su to smislili oni muskarci koji ne zele da razumeju zene
i zene koje ne zele da razumeju muskarce
jako mi je drago sto sada upoznajem sta zaista znaci biti zena
bez gordosti, ponosa, bez predrasuda koji su stvorili ljudi godinama unazad
hm, lepo je biti zena koja je istovremeno slatka, mila draga ali koja dopusta da muskarac bude muskarac , da je pazi, mazi, da joj pomogne, zato sto ona ups to ne moze sama jer je ona mala slatka, nezasticena a on je tu da je zastiti, taj veliki decak koji nece biti papucar jer to mora ili zeli , uostalom sta je to....
samo neki prirodni tok stvari
zena koja je i pametna, stabilna, izdrzljiva, promucurna ali istovremeno slatka, nezna i osetljiva
i muskarac koji je "veliki decak" uvek tu da je zastiti, pa cak podrazumevalo to i ugostiti, i skuvati kafu, i pokazati se kako vi to nazivate "papucar" u drutvu
e sad dolazimo do onih koji su to izmislili
to su oni muskarci koji nemaju takvu zenu i one zene koje nemaju takvog muskarca
ljubomorni i zavidni na one koji to imaju
uh, bas sam srecna sto nisam od tih :*








6
poruka na forumu
0 8



post # 19 | 2013-01-26 , 4:50 AM

Muskarac koji je u vezi ravnopravan za zenom bar 60:40 procenata, i pomaze joj u kuci ili bilo gde, normalan je muskarac. Macho muskarac je onaj koji vrsi dikaturu nad zenom i ne tretira je kao zenu vec kao objekat. A papucar je muskarac koji nema "svoje ja" vec sve slusa zenu i udovoljava joj u svemu, a takve niko ne voli i ne ceni, jer ni taj lik sam sebe ne ceni, inace bi umeo da se izbori za svoje mesto pod suncem :)


Marina








287
poruka na forumu
36 149



post # 20 | 2013-01-26 , 5:16 AM

Samo nepotrebno etiketiranje.. Ništa više..


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 21 | 2013-01-26 , 2:09 PM

Papucar je majstor koji izradjuje papuce. a onaj koga sve ribe gaze i u stanju je da trpi razna ponizenja od istih je otirac








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 22 | 2013-01-26 , 2:47 PM

Quote (Vladi)
Papucar je majstor koji izradjuje papuce. a onaj koga sve ribe gaze i u stanju je da trpi razna ponizenja od istih je otirac

Podpisujem. ziveli


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 23 | 2013-01-26 , 6:38 PM

Quote (Vladi)
Papucar je majstor koji izradjuje papuce. a onaj koga sve ribe gaze i u stanju je da trpi razna ponizenja od istih je otirac

Bravooo.... da










1354
poruka na forumu
453 256



post # 24 | 2013-01-30 , 6:07 PM

Quote (Leksi)
Sta je za vas papucar?

Cika koji pravi papuce :p :p


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








63
poruka na forumu
10 58



post # 25 | 2013-01-31 , 5:56 PM

Gdje je granica iskorištavanja u ljubavi.

Granica je u reciprocitetu: koliko ja tebi, toliko ti meni, i obrnuto.

Koji je muškarac papučar?

Papučar (muškarac ili žena) je svaka ona osoba koja daje više nego što traži za sebe, osoba koja sebe voli manje nego drugoga, osoba koja savija svoju kičmu za drugog koji ostaje uspravan.Papučari mogu biti zanimljivi samo kratko vrijeme, inercija vrlo brzo dosadi.


Žena, sigurna u sebe, na ulici nema potrebe da se okreće za drugim ženama.. One se okreću za njom.








10
poruka na forumu
2 10



post # 26 | 2013-01-31 , 11:56 PM

svi ste pogriješili


Milan Djurkovic








1597
poruka na forumu
77 196



post # 27 | 2013-02-01 , 1:47 PM

Papucar je onaj ko cisti luk i place lol lol lol lol lol lol lol
Salim se ne verujem da danas ima papucara danas su svi jednaki.








782
poruka na forumu
47 137



post # 28 | 2013-02-01 , 7:57 PM

Quote (Vladi)
Papucar je majstor koji izradjuje papuce. a onaj koga sve ribe gaze i u stanju je da trpi razna ponizenja od istih je otirac


Potpuno se slazem a gore navedene u sirokom luku zaobilazim.

Mada ako bi moj supruznik odbio da, recimo, iznese smece ili slozi drva.....onda nema rucka. Te se stvari odrede na pocetku i onda nema problema, a iskreno, cisto sumnjam da ijedna zena kraj sebe zeli papucara, pardon, otiraca.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 29 | 2014-05-07 , 10:00 PM

Quote elllena70 ()
Papucar je majstor koji izradjuje papuce. a onaj koga sve ribe gaze i u stanju je da trpi razna ponizenja od istih je otirac

tacno takoo....

sve je to stvar kompromisa, a dogovor gradi kucu i poverenje. :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 30 | 2023-10-11 , 12:41 PM

:D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta je za vas papucar?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]