• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta je ljubav iz muskog ugla posmatranja?
Sta je ljubav iz muskog ugla posmatranja?






478
poruka na forumu
107 311



post # 16 | 2012-06-02 , 11:29 PM

Nitko nije nikoga nazvao nekorisnim,losim i sl. tako da nemojmo brkati pojmove.
A to sto narod ne zna ili nece odgovoriti na neko pitanje druga je stvar.
Nitko ovdje nije prisiljen na nista, ali vec ako se odgovara neka se odgovara pravo.

A ace1 post je svakako koristan, da zene znaju kako i sta treba. :)


https://www.youtube.com/watch?v=mNL6XTS8AZo





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 17 | 2012-06-02 , 11:46 PM

Anchy88, pisem i ja. Ali da su morbidne jesu. To je moje licno misljenje, i kako sto ti kazes da nije ima neka druga glava koja misli da jeste. :) Sto ljudi sto cudi. Neko voli sate i sate provoditi u temi Stariji protiv mladjih, a meni je to najmutavija tema na celom ovom forumu, i uobicajeno teme na taj fazon, brojimo dok moderator ne vidi i slicne tome.

A sto se tice toga sto muskarci ne odgovaraju, verovatno i lako moguce da nikad nisu osetili pravu ljubav. Cast onima koji jesu. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 18 | 2012-06-03 , 4:05 AM

Posto vidim da se prepirate oko mog posta...evo vam moje mislenje, po malo dublje razmislenje i sa komparativnu vrednost, pa sad ako razumete ok :D

Ljubav... to ti je jedna vrsta bolesti. Ko nije bolovao, ne zna o cemu pricam. To je duga prica za bol, koja jedino moze stvoriti samo jedno "bice", a to je ljubav.

Nadam se da ste me sad razumeli :D


Poruku je menjao/la ace1 - Nedelja, 2012-06-03, 4:05 AM










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 19 | 2012-06-03 , 12:37 PM

Quote (ace1)
Posto vidim da se prepirate oko mog posta

Razmena misljenja ;) sloboda govora, daleko od prepirke. :*


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 20 | 2012-06-03 , 12:53 PM

gde sam ja zaluto zbunjen bezi





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 21 | 2012-06-03 , 2:55 PM

Davor, ova tema nije jos uvek podatna tebi :) :*
Pred tobom je zivot. hahahhah


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








290
poruka na forumu
90 409



post # 22 | 2012-06-16 , 1:02 AM

Sta je ljubav da vam kazem nemogu ali mogu da pokazem toj osobi svojim osecanjima i paznjaom... i mislim da se prava ljubav ne moze opisati tako...


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








718
poruka na forumu
55 286



post # 23 | 2012-06-16 , 1:25 AM

koliko vidim ovde neke zene obeshrabruju musku populaciju od otvaranja na temu necega o cemu bar mi gotovo da ne govorimo, ali moje dame posto ocekujete odgovor:
apsolutna predaja svim svojim fizickim i "nefizickim" bicem recimo momenat kada je neka ona vaznija od svega i svakoga, ona koja natera srce da zaigra kad god se nasmeje, ona koja kad pati nama je jos gore, ona koja kada je srecna......
"ljubav je samo rec, i nista vise, obicna slova svakog lista papira, ruka u ruci je nesto drugo, i sapat neznih reci uz kapi kise...."


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 24 | 2014-03-26 , 10:21 PM





Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta je ljubav iz muskog ugla posmatranja?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]