Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Decki pitaju devojke odgovaraju (Muska pitanja zenski odgovori)
Decki pitaju devojke odgovaraju






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-06-02 , 7:45 PM

Postavite jedno ili vise pitanja na koje ce sledeca forumasica da odgovori. :p










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 211 | 2016-03-07 , 0:02 AM

Quote Acamrka27 ()
Koliko dugo traju bolovi tokom menstruacije, i koliko dugo traje to hormonsko ludilo u glavi (koje ide uz bezobrazno ponasanje)
Ovisi nije svaki mesec isto 1-2 dana a ludilo pocinje 5 dana prije a neke se nikad ne rese :D :D

Quote Acamrka27 ()
Da li se Always Ultra (Sa krilicima ili bez, uz srcice print) nosi svaki dan ili samo kada su oni dani ? Je l' vam to smeta u gacama ?
To svaka devojka ili zena odluci za sebe ja to ne koristim :D
A da li smeta mozes sam isprobati :D :p

Quote Acamrka27 ()
Da li je istina da brus povecava velicinu grudi (Ne oni push up, to vec znam, nego obicni ? Kolika je odokativno velicina 75B ?

Pa postoji opticka varka to valjda znas :D ali od niceg se ne povecavaju to stoji :) a 75B je idealna velicina grudi :)

Quote Acamrka27 ()
Mislite li da je glupo da zensko prvo pridje muskarcu ? Mislite li da je okej ako muskarac prvi pridje, da bude onako hladno otkacen (Mislim ako je se potrudio, i skupio hrabrost da pridje, zasto mu reci odjebi, kad moze lepo da se kaze izvini, ali nisi moj tip, i slicno)

To je vec teza matematika :D nema zakona ko kome prilazi naravno i smatram stvarno mogu se neke stvari na lepsi nacin reci
ali eto zenske su komplikovana stvorenja :D ali ako ne probas nemas sta izgubiti zar ne.
Ja to odradim na lep nacin kulturno :D upakujem to odj :D

Quote Acamrka27 ()
Koliko paznje je dovoljno paznje za vas od osobe sa kojom ste u vezi ? Kada ste u vezi, da li vam nekada treba koji dan odmora od vaseg momka/muza/stagod ?

Sve treba umereno ako je on zu meine kao lepak ugusi me to treba mi dan i za meine naravno :)

Quote Acamrka27 ()
Da li je zaista toliko bitno da vas osoba toliko privlaci telom i facom, da je to bitnije od mozdane strukture osobe ?

Pa slusaj kad vidis neku lepu na cesti neznas da li je pametna jel tako :D znaci fascinirala te lepotom
Meni je bitno obadvoje i veruj mi moze biti mozak za primer ako je ruzan nemogu se samo u mozak zaljubiti :D
Ali ima on druge kvalitete zu lepotu neke sitnice sto ima samo on glas reci paznja itd.
Za druge stvari si mlad da ti pricam :D
Quote Acamrka27 ()
pa da je bas ono savrsen (kako mi muskarci kazemo - gejast ) a da je u glavi ogranicen kao terasa ?

Ovo ne razumem bas nazalost. :)

Quote Acamrka27 ()
Da li vas bole grudi prilikom trcanja ? Da li osetite nekada potrebu da budete dominantnije u krevetu, ili volite da budete podvladjene ?

Ne bole to isto pitanje mozes sebe pitati boli li tebe nesto drugo kad trcis jer i to vesi hahahhaha
Za ovo pitanje si mnogo mlad to ce ti pojasniti vec neko kad odrastes ja samo mogu reci stvar ukusa i da li devojka voli promene.
Quote Acamrka27 ()
Zasto toliko komplikujete zivot sa nekim tajnim znacenjima (U smislu kad mi kaze ok je, a nista nije okej, ili tako nesto, ne pada mi na pamet sad neki bolji primer...) ???

Znam sta mislis pa to je jer je ljuta ne misli sigurno tako.
Quote Acamrka27 ()
Za razliku od vas, mi muskarci kad nesto mislimo, tako i kazemo, ako napisemo okej, to nema znacenje kao kod vas, nego jednostavno...okej, shvatio sam, primljeno k znanju...Obavesten sam, jeeej... :D

Ko ti to rekao slagao te :D ne radi se o musko zensko nego ima nas svakojakih znaci mi smo rodjene da zakomplikujemo zivot sebi pa i drugima ne radi se to samo prema vama.
Quote Acamrka27 ()
Da li je vam zavisi da li cete biti u vezi sa nekim od toga koliko je obrazovan (Tipa da li je isao na fakultet ili ne, koliko je pismen kada se cujete preko neta, i tako to) ?

Apsolutno je nebitno veruj mi kakav on ili ona fakultet imaju i sta rade ako se oni vole.
Pa ovo cu da ti Kazem zabole me iskreno ko kako pise dal zaret veliko Slovo malo itd to su stvari na Koje ja ne obracam mnogo paznju.
Quote Acamrka27 ()
sto se plasite malih gmizavaca i insekata koji ne mogu da vam naude ? :P :D

Ne da se plasim nego mi kosa gleda u pravcu oblaka :D :D :D

Quote Acamrka27 ()
napisao sam neke nerazjasnjene misterije pa nadam se odgovorima...

Quote Acamrka27 ()
Eto napisao sam neke nerazjasnjene misterije pa nadam se odgovorima...

Kao prvo mozda je to sve za tebe mistericno meni je samo ovoliki text misterican. Ovo je tema u kojoj se postavlja 2-3 pitanja odgovorila sam ti cisto iz razloga da ne ostane ne odgooreno a veruj mi velike textove u fotumu to se izbegava.
Nadam se da si dobio odgovore na sva tvoja pitanja iako su pisani sa gramatickim greskama :D
Hvala na paznji dragi citaoci ....








BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 212 | 2016-03-17 , 6:58 PM

Umorio se dok sam procito sve, zaboravio sta treba da pitam :D eto ti, kad se sjetim editujem lol








Virginia
76
poruka na forumu
82 614



post # 213 | 2016-03-21 , 11:09 PM

Quote Acamrka27 ()

Koliko dugo traju bolovi tokom menstruacije, i koliko dugo traje to hormonsko ludilo u glavi (koje ide uz bezobrazno ponasanje) ???
Da li je istina da brus povecava velicinu grudi (Ne oni push up, to vec znam, nego obicni ?
Da li vas bole grudi prilikom trcanja ?
Da li je vam zavisi da li cete biti u vezi sa nekim od toga koliko je obrazovan (Tipa da li je isao na fakultet ili ne, koliko je pismen kada se cujete preko neta, i tako to) ?
Zasto se plasite malih gmizavaca i insekata koji ne mogu da vam naude ? :P :D


1. Kako kod koga, meni su ti dani isti kao i svi, nemam komplikacija bilo koje vrste.
2. Ja imam suprotan problem :D
3. Veci problem je sto predstavljaju teret i otezavaju disanje, nego bol.
4. Naravno. Nazalost, danas je nepismenost standard. Cim se javi neko ko pise pravilno i ispravlja druge, on je odmah "sveznalica", "pravi se pametan" i slicno, samo zato sto je obrazovan. Meni licno je to strasno i nije ni cudo sto nam je takvo stanje u drzavi. Drugo, neko ko se smatra inteligentnim ce imati malo tema za razgovor sa nekim ko pise "nemogu", "neznam" i "samnom". Sa deckom treba da mogu da pricam o svemu, od toga da li je pristalica Njutna ili Ajnstajna i zasto, do trivijalnih stvari, poput sta misli o pesmi koju sam juce cula, na primer. Ukratko, da jedno drugo intelektualno stimulisemo.
5. Nikada mi to nije bilo jasno.


Poruku je menjao/la Mrs_Iglesias - Utorak, 2016-03-22, 3:16 AM


"Nobody exists on purpose.
Nobody belongs anywhere.
Everybody's gonna die."








699
poruka na forumu
750 8679



post # 214 | 2019-02-08 , 9:14 PM

ajde..evo malo zaboravljene teme..
kad ste vec bili fini i odgovarali na nasa pitanja,red je i da mi odgovorimo na vasa..
DA VAS CUJEMO ;)








718
poruka na forumu
55 286



post # 215 | 2019-02-09 , 0:51 AM

zato, iz kog razloga i zbog cega ste nam tokiko komplikovane? zar ne treba uprostutu svet?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 216 | 2019-02-09 , 2:29 AM

gutabgd, Nismo mi žene komplikovane, nego ste vi muškarci previše prosti. lol
Šalim se, mada ima istine u tome. lol
A to ti je prika od osobe do osobe, jbg niko nije savršen. :D To neka ti neka druga žena bolje pojasni pošto ja sam više brat nego žena. lol Hvala na pažnji ruze  lol


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








718
poruka na forumu
55 286



post # 217 | 2019-02-09 , 11:05 AM

Quote Good_girl ()
pošto ja sam više brat nego žena.

sestro, brate, hvala brate, sestro


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








699
poruka na forumu
750 8679



post # 218 | 2019-02-09 , 10:51 PM

Quote gutabgd ()
zato, iz kog razloga i zbog cega ste nam tokiko komplikovane? zar ne treba uprostutu svet?


nismo komplikovane..sa pravim muskarcem,svaka zena je vrlo jednostavna..samo treba znati kako izaci na kraj sa nama :)








718
poruka na forumu
55 286



post # 219 | 2019-02-10 , 0:18 AM

Quote Natasha77 ()
..samo treba znati....


Da, samo, a u stvari samo vas ne gledati na isti nacin kao nas, ipak vi ste sa venere.

da li mi neko moze objasniti zasto samo retke zene govore o svojim seksualnim fantazijama sa svojim partnerom, strah/stid/nesto trece


Poruku je menjao/la gutabgd - Nedelja, 2019-02-10, 0:22 AM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








699
poruka na forumu
750 8679



post # 220 | 2019-02-11 , 9:36 PM

Quote gutabgd ()
da li mi neko moze objasniti zasto samo retke zene govore o svojim seksualnim fantazijama sa svojim partnerom, strah/stid/nesto trece


na to pitanje ti ne mozemo dati odgovor jer nemamo pojma..to ces morati da pitas te zene nzm








718
poruka na forumu
55 286



post # 221 | 2019-02-12 , 5:02 PM

Quote Natasha77 ()
na to pitanje ti ne mozemo dati odgovor

jesi li probala i da li ti se dopada takozvani pijani sex?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 222 | 2019-02-12 , 10:40 PM

Quote gutabgd ()
da li mi neko moze objasniti zasto samo retke zene govore o svojim seksualnim fantazijama sa svojim partnerom, strah/stid/nesto trece


Postoji varijanta da su starog kova i da se pridrzavaju onoga "ne otkrivaj nikad previse muskarcu, drzace te u shaci, ili ces mu onda brzo dosaditi kada zna sve o tebi i nista ga ne moze iznenaditi i zaintrigirati" .
Mozda jednostavno ne zele da pricaju nego da pokazu, sto je uvek bolja varijanta ( dela, a ne reci) :D


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








718
poruka na forumu
55 286



post # 223 | 2019-02-13 , 7:40 PM

Quote Nutella92 ()
e zele da pricaju nego da pokazu, sto je uvek bolja varijanta ( dela, a ne reci)

iz tvojih usta u Bozje usi kremic, hvala ti!


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 224 | 2019-02-26 , 9:44 AM

Quote gutabgd ()
jesi li probala i da li ti se dopada takozvani pijani sex?

Kakav je to sex?

Ako mislis dok su pod uticajem alkohola onda ti moram reci Ne!

Da li volite da vas zena iznenadi po pitanju sexa?











718
poruka na forumu
55 286



post # 225 | 2019-02-26 , 12:49 PM

Quote Dusomoja ()
Ako mislis dok su pod uticajem alkohola

o tome sam pricao, hvala

Quote Dusomoja ()
Da li volite da vas zena iznenadi po pitanju sexa?

jos kad to krene dok jos spavam..... nema lepseg budjenja a DA, iznenadim se vrlo i mnogo mi prija.
(Dusomoja, zar ne bi trebali mi da vas ispitujemo ovde?)

da li radije primas kunilingus ili pruzas felacio?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Decki pitaju devojke odgovaraju (Muska pitanja zenski odgovori)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]