Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Devojke pitaju Decki odgovaraju. (Zenska pitanja muski odgovori)
Devojke pitaju Decki odgovaraju.






718
poruka na forumu
55 286



post # 91 | 2012-11-20 , 10:48 PM

Quote (Korisnica)
Zasto radite to kada nema svrhe

pa ni fudbal nema ni svrhu ni smisao pa ga mnogi obozavaju.

Quote (Korisnica)
Meni je gubljenje vremena to foliranje.

mnoga gubljenja vremena imaju jos manje smisla i jos manje nam je lepo od toga.ovako se dodiruje i aktivira samopouzdanje i reaguju cak i brojne zlezde sa unutrasnjim lucenjem, ali ako ne zelis da shvatis mogu se ja truditi da ti dokazem doveka ali bez ikakvog efekta

Quote (Korisnica)
Za mene lov ne postoji nikako ili odmah dobijem sve ili ne i ne volim igrice volim sve cisto.

to je na nivou pecinskog coveka korisnice. a covecanstvo, bar vecina istog se malo udaljila odatle.


Poruku je menjao/la gutabgd - Utorak, 2012-11-20, 10:50 PM


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 92 | 2012-11-20 , 10:53 PM

Quote (gutabgd)
pa ni fudbal nema ni svrhu ni smisao pa ga mnogi obozavaju.


Smisao je u novcu od kladjenja koje se dobija zato se prati fudbal.

Quote (gutabgd)
mnoga gubljenja vremena imaju jos manje smisla i jos manje nam je lepo od toga.ovako se dodiruje i aktivira samopouzdanje i reaguju cak i brojne zlezde sa unutrasnjim lucenjem, ali ako ne zelis da shvatis mogu se ja truditi da ti dokazem doveka ali bez ikakvog efekta


Tako kazi stvar je u dizanju sopstvenog ega.

Quote (gutabgd)
to je na nivou pecinskog coveka korisnice. a covecanstvo, bar vecina istog se malo udaljila odatle.


To je na nivou direktnosti .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








718
poruka na forumu
55 286



post # 93 | 2012-11-20 , 10:55 PM

Quote (Korisnica)
To je na nivou direktnosti .

prihvaticu da je to tvoje misljenje, podrzati ga kao takvo i udaljiti se od ove teme, za sada.


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 94 | 2012-11-20 , 11:00 PM

Quote (gutabgd)
prihvaticu da je to tvoje misljenje, podrzati ga kao takvo i udaljiti se od ove teme, za sada.


Nije mi namera da vredjam ili nesto ako jesam ja se izvinjavam nije bila namera. :*


Poruku je menjao/la Korisnica - Utorak, 2012-11-20, 11:14 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








718
poruka na forumu
55 286



post # 95 | 2012-11-20 , 11:25 PM

Quote (Korisnica)
Nije mi namera da vredjam ili nesto ako jesam ja se izvinjavam nije bila namera.

i nisi, samo cenim tvoje misljenje kao tvoje, i mada ga ne prihvatam za sebe ostavicu tebi tvoje :)

ruze


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 96 | 2012-11-20 , 11:41 PM

Quote (gutabgd)
i nisi


Drago mi je.

Quote (gutabgd)
samo cenim tvoje misljenje kao tvoje, i mada ga ne prihvatam za sebe ostavicu tebi tvoje


Takodje. :*
hug pusa


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 97 | 2012-11-27 , 3:53 PM

da li verujete u musko-zenska prijateljstva, al iskreno, sta duboko u sebi mislite o tome?








718
poruka na forumu
55 286



post # 98 | 2012-11-27 , 7:33 PM

Quote (ket)
da li verujete u musko-zenska prijateljstva, al iskreno, sta duboko u sebi mislite o tome?

DA, velikim slovima verujem jer zivim takva prijateljstva, mislim da su dublja i jaca od vecine mosko-muskih ili zensko-zenskih prijateljstava.


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 99 | 2012-12-24 , 0:29 AM

:D Slucajno na youtube naletim na video clip Istina emisija
pita Da li ste kad mirisali gacice vase partnerke :D on odgovara DA (dalje nista nije rekao ali pocrveneo)
Moje pitanje glasi da li budi sta u muskarcu ili je to cista perverzija? :D










718
poruka na forumu
55 286



post # 100 | 2012-12-24 , 0:33 AM

(Dusomoja)
Moje pitanje glasi da li budi sta u muskarcu ili je to cista perverzija?

na nivou feromona radi nesto u muskarcu, ne nesto prejako ali radi, ostatak je cista perverzija


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 101 | 2012-12-24 , 0:39 AM

1.Da li muskarca tj vas ikad povuce zelja d aobucete zenske gacice ili nesto zensko?

2.Prolazi plasom zenska bez gornjeg dela kupacek a u suprotno joj idu decko i devojka sta mislite
da li ju gleda samo muskarac ili obadvoje?

3:Birate devojku po izgledu ili karakteri ili?










718
poruka na forumu
55 286



post # 102 | 2012-12-24 , 0:44 AM

(Dusomoja)
1.Da li muskarca tj vas ikad povuce zelja d aobucete zenske gacice ili nesto zensko?

NE
(Dusomoja)
2.Prolazi plasom zenska bez gornjeg dela kupacek a u suprotno joj idu decko i devojka sta mislite
da li ju gleda samo muskarac ili obadvoje?

OBOJE
(Dusomoja)
3:Birate devojku po izgledu ili karakteri ili?

ili, po osecaju


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 103 | 2012-12-25 , 0:46 AM

(Dusomoja)
1.Da li muskarca tj vas ikad povuce zelja d aobucete zenske gacice ili nesto zensko?

2.Prolazi plasom zenska bez gornjeg dela kupacek a u suprotno joj idu decko i devojka sta mislite
da li ju gleda samo muskarac ili obadvoje?

3:Birate devojku po izgledu ili karakteri ili?


1. Nikad nisam i necu takvo nesto da ucinim...

2. Obadvoje, ja mislim da ustvari zenska ce vise gledati i kao nece da dozvoli, musrkacu da on gleda :)

3. Znaci pred se preferiram karakter... jer lepota je prolazna stvar, mada uvjek prvo sto te privlaci je lepota..pa posle onda vidis dali je ok ili ne na karakteru :)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 104 | 2012-12-26 , 4:00 PM

Zasto vam je jako tesko da prihvatite da posao vase devojke nema fiksno radno vreme?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








718
poruka na forumu
55 286



post # 105 | 2012-12-26 , 4:33 PM

(Korisnica)
Zasto vam je jako tesko da prihvatite da posao vase devojke nema fiksno radno vreme?

ljubomora i posesivnost su glavni razlozi, ubedjen sam, a ni jedno ni drugo nisu ljubav vec ubice ljubavi. nedostatak poverenja je u pitanju, uzrok tome mogu biti brijni razlozi


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Devojke pitaju Decki odgovaraju. (Zenska pitanja muski odgovori)
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]