• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mitovi o muškarcima u koje žene vjeruju
Mitovi o muškarcima u koje žene vjeruju






759
poruka na forumu
24 112



post # 1 | 2012-07-14 , 1:58 PM

Žene često daju jedna drugoj neproverene savete o tome šta muškarci zapravo žele jer misle da znaju o muškarcima mnogo više nego što u stvari znaju.

Ovo su neki od najčešćih mitova u koje su žene ubeđene da su istiniti:

1. Izgubićete njegovo poverenje ako imate seks na prvom sastanku

Istina je da je potpuno svejedno da li ćete do spavaće sobe doći nakon 1. ili 101. satanka. Seks nema nikakve veze sa poštovanjem.

Svaka situacija je drugačija za sebe, kao i što se ljudi međusobno razlikuju. Ako odluku donosite ne na sonovu toga šta vi želite, već šta mislite da bi druga osoba mogla da pomisli, čeka vas razočaranje.

2. Muškarci vole da jure žene

Muškarci prosto obožavaju da treniraju svoju hrabrost prilazeći raznim nepoznatim devojkama i pozivajući ih na sastanak, rizikujući pritom odbijanje i poniženje. U ovakvim situacijama jedino žene uživaju, jer su one te koje biraju i odlučuju.

3. Muškarac ne može da ima prijateljicu jer će uvek želeti seks sa njom

Ideja da muškarci i žene ne mogu da budu prijatelji zbog seksualne tenzije koja među njima postoji je potpuna glupost. Mnogi muškarci imaju prijateljice sa kojima ne bi mogli ni da zamisle da dele nešto intimno.

4. Muškarci vole da neke stvari prepuste mašti

Da, oni vole da vide devojku u uskim farmerkama i majici i da se zapitaju šta ima ispod, ali ih svakako više uzbuđuje u čipkastom donjem vešu ili samo umotana u peškir kada tek izađe ispod tuša.

5. Muškarce plaše samostalne žene

Neke da, ali neke ne. Ova ideja je predmet rasprave među muškarcima, ali bi se pre mogla podvesti pod neistinitu, naročito kada su u pitanju oni mlađi od 40.

Ima onih koji samo takve dame i biraju. Muškarci koji imaju samopouzdanja vole da pored sebe imaju jaku i nezavisnu partnerku.


Poruku je menjao/la valdemonij - Subota, 2012-07-14, 3:32 PM








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-07-14 , 2:27 PM

Ma to je cista izmisljotina! jer nije razlika samo u musko zesnko neko i zensko zensko razmisljanju.
Nemogu ja reci znam sve sta zene misle iako sam zensko to je glupost,svaka zena je razlicita na svoj nacin
i ma koliko da ima prica o muskarcima ne znaci da je svaki takav.

Ne verujem niukakve mitove niti price muskarci misle tako i tako svaka od nas treba sama da se uveri i zna kakav je i sta misli taj s kim je da ga upozna a ne da ga poredi sa celim muskim rodom
Ne znaci ako gleda za drugom curom da ce zavrsiti s anjom u krevetu kao onaj ex mozda ovaj samo gleda :D







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-07-14 , 5:39 PM

Kao prvo majka me naucila da moju intimu ne delim sa drugaricama, ko meni drma krevet to je samo moja stvar.
Kao drugo, zenu zanima misljenje muskarca o njioj samoj samo ako je zaljubljena u njega. A i tada je moze ne biti briga. :)

Ono sto mislis o nekome, to u stvari mislis o sebi samom. I to je tako :)

A i svi mitovi su malo volsebni. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2014-03-07 , 10:53 PM

Quote Leksi ()
Kao prvo majka me naucila da moju intimu ne delim sa drugaricama, ko meni drma krevet to je samo moja stvar.
Kao drugo, zenu zanima misljenje muskarca o njioj samoj samo ako je zaljubljena u njega. A i tada je moze ne biti briga.



Potpisujem :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mitovi o muškarcima u koje žene vjeruju
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]