• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ne obracanje paznje oko sebe
Ne obracanje paznje oko sebe






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-08-25 , 5:39 PM

Iziđete negdje na kavu i stol do vas sjedi jedan par koji se ne može suzdržati do prve sobe, stalno  nekog boga tepaju, ljubakaju i te price....
Je li vama to slatko i ostali bi sjediti ili bi im prišli i rekli da se malo suzdrže? :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 2 | 2012-08-25 , 11:09 PM

Ne bih im prisla, nek rade sta zele, samo sto ja to licno ne volim da radim i nije mi lepo za videti. Iskreno, nije mi slatko . Razumem kad to rade tinejdzeri, ali kad vidim starije parove OMG.

Mozda time zele p(d)okazati svima svoju ljubav, svoju vezu, mada, ne znaci da je lepse i bolje u vezi onima koji razmenjuju non-stop neznosti i onima koji se suzdrzavaju na javnom mestu.
Nije ljubav sve sto vidis zato pazi kome zavidis ;)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-08-25 , 11:24 PM

Pa ovako volim videti dvoje zaljubljenih ali bez preteranog hvatanja ako sto sam videla :D
Volim moju ljubav pokazato pred svima tj ne stidim se ali ne pokazujem strast jer to me je vec sramota
Np sede dvoje za stolom dok se pri tom drze za ruke govore jedno drugome lepe reci mazne pune ljubavi to mi je slatko a ono prvo pa to je hmmm ovaj nebi ja njima mogla nista reci samo sam se nasmejala jer su nam se sreli pogledi :D










437
poruka na forumu
65 203



post # 4 | 2012-08-26 , 2:24 AM

Quote (Morena)
Razumem kad to rade tinejdzeri, ali kad vidim starije parove OMG.

Da oni su bas slatki,meni ne smeta jer i ja sam se ljubila s deckom tako uz put kako je to samo romanticno ruza Ali sad hvatanje mazenje ono vulgarno ne podnosim >(








287
poruka na forumu
36 149



post # 5 | 2012-08-26 , 11:40 AM

Ja mislim da treba postojati neka distanca u vezi toga. Postoji mjesto gdje trebamo biti par, a postoji i ono mjesto gdje trebamo biti samo ljudi. Nije OK da se dvoje ljubaka na mjestu na kojem ima puno drugih ljudi, ili dok su u društvu sa prijateljima... Većinom u takvim slučajevima samo kažem DA VAM NAĐEM SOBU ? :D


Zadovoljstvo je gledati umjetnika dok radi ono što najbolje zna, ali je neprocjenjivo stvarati umjetnost vlastitim rukama !!!








1641
poruka na forumu
171 425



post # 6 | 2012-08-26 , 12:43 PM

Malo neukusno zar ne?





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 7 | 2012-08-26 , 2:03 PM

cccc kao i uvek uvek gledate tudju brigu nikako da malo se osvrnete na sebe :D :D :D :p :p :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-09-09 , 10:57 AM

Ja ne umem od tako neceg glavu da okrenem jbg ne vidi se to svaki dan :D
Nebi im prisla nema sanse nek rade sta hoce a jbg mozda im pao mrak na oci pa ne vide nas okolo staces mi smo ljudi cudna bica :D










1600
poruka na forumu
60 489



post # 9 | 2012-09-09 , 10:59 AM

Verovatno pokazuju svima kako se znaju ljubiti... :)


I never got to say "I Love You" as much as I wanted to. :)








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 10 | 2012-09-09 , 11:52 AM

a zasto bi to nekome smetalo? pa svako ima pravo da radi sta hoce... to je njihova stvar... ako ih ne opominje konobar ili menadzer restorana, zasto bih ja? a kome smeta, pa... neka jednostavno okrene glavu ili napusti lokal :D


Poruku je menjao/la devils_angel - Nedelja, 2012-09-09, 11:59 AM


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 11 | 2012-09-10 , 4:01 PM

Ne obracam paznju pretezno!
Ali nekada to i radim, kad mi je sagovornik los, pa kad me njegova prica ne zanima, onda volim da blejim okolo. :)

Pre par godina nisam mogla da ne pitam jednu curu, smem li da joj poljubim decka da se uverim da se dobro ljube, jer
pola sata prestajali nisu. :) Presli su za drugi sto i nastavili :) ahhahahhaha


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 12 | 2012-11-20 , 8:51 PM

Quote (Dusomoja)
Iziđete negdje na kavu i stol do vas sjedi jedan par koji se ne može suzdržati do prve sobe, stalno si nekog boga tepaju, ljubakaju i te price....
Je li vama to slatko i ostali bi sjediti ili bi im prišli i rekli da se malo suzdrže?


Jao meni je to preslatko ljubaaaaaaaaaav da uglavnom mada zavisi od situacije :* .


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 13 | 2012-12-09 , 4:42 PM

Nebi na takvo nesot nikad negativno reagovala ako se ljube sapcu dodirivaju a ako bi presli na vece stvari onda nebi gledala jbg nek ljudi uzivaju ko zna sta ih spopalo :D :D










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 14 | 2012-12-10 , 11:08 AM

Gledam takav par isijavaju pozitivnu energiju preslatki su.
Ne smeta nikome u celom kaficu,naprotiv mnogo su medenii juhu :* ruze


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








718
poruka na forumu
55 286



post # 15 | 2012-12-10 , 12:00 PM

Quote (Vladi)
cccc kao i uvek uvek gledate tudju brigu nikako da malo se osvrnete na sebe

sa ovim se u potpunosti slazem, a po svim mojim saznanjima to najvise smeta ljudima kojima nedostaje neznost i ljubav, zavidni ljudi.

sex u javnosti da vam smeta to bi mi bilo jasno ali dvoje (govorim ISKLJUCIVO o heteroseksuanim parovima) koji i pred ljudima pokazu da se vole ..... da li je normalno ubijati ljubav kao najvise i najvetije osecanje koje nosite u sebi????

nemam reci i izlazim iz ove rasprave, rekao sam dovoljno za svakoga


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ne obracanje paznje oko sebe
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]