• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Samo tako ili nikako.
Samo tako ili nikako.






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 16 | 2012-09-19 , 9:06 PM

;) Boyana82, Jel to mj drug paprikas ljubi ga majka u celo :D Ma bravo cupko nek alat ne kise to je bitno :D
:D
Quote (sad_clown)
Ali miris... Nemogu si zamisliti da bi bio s djevojkom ciji miris me neprivlaci...

Bravo to je ono nesto ona carobna Aura tela ako nje nema djabe sve
Quote (Deluxe)
Na kraju uvek zavrsite sa najvecim debilom ali to nije bitno.

Heee Ivane Ivane umes mastu da unistis nema sta :D :p
Quote (sad_clown)
nisam 190. nisam atleta, ali nekako volim smatrati da sam "pravi muskarac"...

Eto sve vam covek rekao ;)










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 17 | 2012-09-19 , 9:08 PM

Quote (Dusomoja)
Boyana82, Jel to mj drug paprikas ljubi ga majka u celo Ma bravo cupko nek alat ne kise to je bitno


jeste brate ebem vas oboje u papriku ahahahahahahhahahaha


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








421
poruka na forumu
65 124



post # 18 | 2012-09-20 , 1:13 AM

sad_clown, dobro, jesam malo preterao jer nisam dobro procitao komentar jedne devojke koja kaze da voli kada su nokti uredno odseceni... Meni je u glavi sve onaj manikir koji rade devojke a koji su poceli i muskarci da praktikuju... :D
Naravno da je potrebno da ruke budu ciste jer kome bi pruzio ruku da je sva umazana?!
Za sebe mogu da kazem da sam vredan i stalno sam u pokretu, ruke su mi uvek u poslu. Desava se cesto da i nesto upadne pod nokat i jedino resenje je da ga iseces do mesa ali to je bolno tako da je meni bitnije da su mi ruke sposobne za dalji rad nego da se cimam da li ce se nekom nesto na meni svideti jer to sam ja i briga me sta ko misli o meni.

Added (2012-09-20, 0:13 AM)
---------------------------------------------
Quote (sad_clown)
cesto nosim odijelo, ne sto ga volim nego sto mi posao to zahtjeva, i aj sad ti meni reci na sta bi licilo da obucem odijelo i imam crne nokte???


Pa dobro, nisam mislio da kopas zemlju golim rukama i da izadjes u grad u komplet odelce. Necemo sada da preterujemo. :D
Ispado sada da ja ne perem ruke... lele
Nema veze. Nije bitno. :D


Poruku je menjao/la Deluxe - Cetvrtak, 2012-09-20, 9:26 PM








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 19 | 2014-04-08 , 10:25 PM

hahah kriterij koD mene... a joj ,,,
uvijek sam se zamisljala kraj nekog ccrne kose,1.90 , tamnog tena, ljepe zube da ima ..
da vodi racuna o tome kako i sta obalcai da mislim o svom izgleduu :D

a JOJ zapade me sve to 1.80 . smedje kose(vise na boju meda mu ide), ime fine zube.. imao je nekad
nesto misica.. to sad sve slaboo ... vodi racuna o tome sta oblacii ...brine se o svom izgleduu --
Donekle, je ono sto sam htijela .. jos smao kako da ga ofarbam i to je to :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Samo tako ili nikako.
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]