• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Usamljenost
Usamljenost






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-09-21 , 11:39 PM

Svi vole da pišu ovde o hopa&cupa, šta bi ko kome i s kim bi, ali niko, baš niko ne voli da govori i misli o samoći. :D

O usamljenosti generalno.

A ja imam utisak upravo da je većina usamljena.

Neki su možda i okruženi mnoštvom ali u ni u kom od bližnjih ne nalaze srodnu dušu ili su pak srodnu dušu izgubili i sada nagadjaju pokušavajući da otkriju novu.
Samo je jako, jako retki otkriju opet
Drugi pak nemaju nikog niti jasan cilj pred sobom.

Kakva su vaša iskustva sa usamljenošću?







  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 2 | 2012-09-22 , 3:14 PM

kaze balasevic....

ako ista znam, znam da budem sam...
a ostalo pise u mom potpisu...


Poruku je menjao/la sad_clown - Subota, 2012-09-22, 3:15 PM


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-09-22 , 9:16 PM

Samoca je postala moj drug neko u kome po nekad uzivam
Nisam ja usamljena oko mene je mnogo osoba samo sto ja imam osecaj usamljenosti i pored njih
Zasto?
Zato sto tu nesot fali neki kik nesto zivo nesto sto ce me probuditi iz maste.
A pitanje zasto neko cuti i da li smo svi mozda usamljeni to je na vama da li ko zeli sebi priznati ili ne. :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-09-22 , 11:14 PM

Moja iskustva sa usamljenoscu su sasvim usamljena kako i dolikuje.
Volim samocu, jer ako ne mogu biti sama sa sobom ne mogu ni s predsobljem. Odnosno drugim ljudima. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-09-25 , 10:58 PM

Sad je taj momenat samoce jako je hladan jako siv imam osecaj da traje satima i da ce trajati danima
Zasto je to tako uvek postoji razlog,postoji misao koja nas baca u to sivilo u tu usamljenost
Ponekad je lepo odmotiti se ali u ovom slucaju nije odmor.










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-11-30 , 11:11 PM

Quote (Dusomoja)
Kakva su vaša iskustva sa usamljenošću?


Velika je razlika izmedju usamljenosti i samoce. Neko ne razdvaja te dve reci.
Biti usamljen, znaci biti duhovno sam, moze neko biti u vezi, a da se oseca usamljeno. Znaci ne znaci usamljenost, biti sam i bez partnera. Vise volim svoju samocu, nego biti u takvoj vezi, jer mislim da nema nista gore od toga.

Biti sam, ponekada zna prijati. Iskljuciti se iz ove svakodnevnice i ostati sam sa sobom. Odmoriti od svega.

Eh, upravo se sada osecam nekako usamljeno. Samocu volim, dosta puta mi prija ta fizicka osamljenost, ali usamljenost, nekako tesko podnosim..utice na moje raspolozenje. Ali mislim da smo sami donekle krivi za to stanje, ja licno jesam, jer sam zbog nekih losih iskustava, mnogo zatvorena, kao da imam neku blokadu, jednostavno nisam opustena i stalno je u meni prisutna neka doza sumnje, kada i zapocnem s nekim druzenje. Radim na tome da to promenim, ne ide mi lose za sada.

Obicno je lek u nama samima :) trebamo da poradimo na tome da se to promeni. A ne da se stanje pogorsa. Vreme je za neku akciju definitivno. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








1641
poruka na forumu
171 425



post # 7 | 2012-12-01 , 0:07 AM

Samoca polako postaje sastavni deo moga zivota i odskoro zivi sa mnom. Nekad me ubija ,smeta a nekad mi pomogne da nesto prebrodim.Jos se upoznajemo ......ja i ta samoca .








421
poruka na forumu
65 124



post # 8 | 2012-12-01 , 0:43 AM

Quote (Morena)
Vreme je za neku akciju definitivno.

Vala bas!
Oko mene je puno ljudi ali se osecam usamljeno.
Nekada mi je samoca mnogo prijala. U tom dobu zivota bilo je mnogo akcije i bilo mi je potrebno samoce da bih se odmorio od svega, da bih umirio misli... Sada mi jako smeta, mozda sto sam postao malo pasivniji a trenutno i zbog povrede koja me sprecava da izlazim i krecem se normalno. Krivo mi je sto se ljudi vise ne druze kao ranije ali opet smo za to mi krivi. I te drustvene mreze...








1641
poruka na forumu
171 425



post # 9 | 2012-12-05 , 11:36 PM



Fajlovi: 8186219.jpg (36.9 Kb)








782
poruka na forumu
47 137



post # 10 | 2012-12-05 , 11:43 PM

Usamljenost je samo stanje uma.
Postoje ljudi koji vole biti sami, kao ja, ali da im je to izbor a ne sudbina. (sad ce me gutabgd u top strpati).

A, opet, poznajem ljude koji su toliko dugo sami da se plase rizikovati i vezati se za nekog da ne bi opet ostali sami.

Sve u svemu...smatram da onaj ko se oseca usamljen, taj je pomalo kukavica....izadji...spusti kriterijume...otvori se i pronaci ces nekog.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








421
poruka na forumu
65 124



post # 11 | 2012-12-06 , 0:40 AM

Quote (elllena70)
Sve u svemu...smatram da onaj ko se oseca usamljen, taj je pomalo kukavica....izadji...spusti kriterijume...otvori se i pronaci ces nekog.

A sta ako sam ja recimo hrabar i da stalno izlazim a nema nikog da se druzi vec svi sede u kucama kao neki mrmoti i cekaju da im se nesto lepo desi u zivotu?





  ket



787
poruka na forumu
157 663



post # 12 | 2012-12-06 , 1:57 PM

Nisam nikad usamljena jer oko sebe imam kvalitetetne prijatelje , nema ih mnogo al su odabrani
nesam usamljena, veoma sam srecno bice sto sam takva kakva jesam :* :* :* :* :* :* :D :D :D :D








782
poruka na forumu
47 137



post # 13 | 2012-12-06 , 6:17 PM

Quote (Deluxe)
A sta ako sam ja recimo hrabar i da stalno izlazim a nema nikog da se druzi vec svi sede u kucama kao neki mrmoti i cekaju da im se nesto lepo desi u zivotu?


A da promenis mesta na koja izlazis?


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








718
poruka na forumu
55 286



post # 14 | 2012-12-06 , 9:19 PM

usamljenost..... koji je dar moci biti sam a ne biti usamljen


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








421
poruka na forumu
65 124



post # 15 | 2012-12-09 , 10:44 PM

Quote (elllena70)
A da promenis mesta na koja izlazis?

Ne treba promeniti mesta vec se ljudi sami trebaju promeniti i poceti zaista da se druze.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Usamljenost
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]