• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Obrnuto zavodjenje
Obrnuto zavodjenje






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-09-21 , 11:49 PM

Jeste li primetili, da kada se prica o zavodjenju, vecina zena prica kako njih neko zavodi, i kako one reaguju na to, a muskarci kako zavode i kako se snalaze sa time.
Hajde malo da izvrnemo uloge.

Kako vi zene zavodite? Kako prelazite preko izazova ?

I muskarci, kako reagujete kada vas zena zavodi ? :p :D







  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 2 | 2012-09-22 , 0:04 AM

zgodna tema...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-09-22 , 9:09 AM

ganja petao dve koke oko bunara i jedna od koka vice drugoj, ja cu da stanem nemogu vise, a druga na to ako ako ja cu jos jedan krug cisto da ne ispadnem laka zenska xaxaxaxa :D :D :D tako da ja se zbunim, i odma pospustim prosto moze odma da se baci na mene rec joj ne kazem :p :p :p








782
poruka na forumu
47 137



post # 4 | 2012-09-22 , 10:03 AM

Naravno da je lepo kad te zavode, medjutim i zavoditi ima svoje cari.
Ja vise volim igrati na kartu intelekta i duhovitosti, znaci razgovorom, mada ne bezim od dobrog starog flerta bez ijedne progovorene reci...govor tela...ociju...onaj provereni "pogled" koji odmerava...ma sve smo mi to radile bezbroj puta...
Ali, da budem iskrena, danas se sve svodi na sex, tako da se i ne secam kada sam zavodila ili bila zavedena a da to nije ukljucivalo sex na kraju.
Ljudi se vise ne igraju, ne idu s nekim u krevet zbog "leptirica" u stomaku ili zelje, ili jednostavno zavode a da na kraju veceri ne bude nista...svako svojoj kuci, vec zbog interesa.
Naravno, ne generalizujem, vec ponekad u kaficu gledam mlade devojke i momke.......i nekako mi tuzno videti da se sve svelo na to ko ce ti platiti pice ili provozati u besnom automobilu...
Ali, jos se secam osecaja kad vam se svidi decko i uspete da ga zavedete... juhu


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2012-09-22 , 10:20 AM

brows2 brows2 brows2 brows2 brows2 brows2



НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 6 | 2012-09-22 , 3:12 PM

zavodjenje, sto je to???

to u frizideru stoji u rozim kutijicama???

zavodjenje je rijec, pogled, zavodjenje je slucajan dodir....
u svemu tome sudjeluje dvoje...
nitko nije zaveden ako u tome nije sudjelovao...
nitko nije zavodio drvo(nikad se nezna), pa da nije dobivao neku reakciju...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2012-09-22 , 9:21 PM

Neznam nisam od onih koja ocekuje da bude zavedena
Ja sam oduvek takva bila da ono sto mi se svidja ja pokusam imati :D
Znaci ukljucim sve u sebi skoncentriram se na njega i :D %) podje se nesto samnom desavati
da se toliko opustim da mu dam do znanja da sam tu od prvog osmeha poslije ide sve svojim tokom
Nevolim da me zavodi neko ko mi se ne svidja nimalo ja pobegnem ili smislim e izvini ceka me drugarica ili sta znam :D
Ali ako mi se svidja joj boze pa pusticu mu da me zavodi naravno to je ponekad ono extra extra lepo










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2014-04-09 , 2:40 PM

Quote Dusomoja ()
Kako vi zene zavodite? Kako prelazite preko izazova ?

Pa danas kako je ... zene sve uzimaju u svoje ruke.. da danas musko prvo pridje djevojci ... auuu
pa to je kao kad je Columbo otkrio Ameriku... sve nesto stidljivoo...
Pa akoo vidim nekog momka.. da mi se ono svidje... da ima nesto na njemu da me privlacim ..
pogledam ga jednu vise puta kao eto ono ne nemajernoo ... osmijeh je tu uvijek :D
I sa onim njihovim klasnicnim izgovorom: Izvini dečko al ti me posjećas na nekog? :D lol
Itd.... :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Obrnuto zavodjenje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]