• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vole li žene mamine sinove????
Vole li žene mamine sinove????






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-09-30 , 11:01 PM


E da vas cujem.... ;)



Fajlovi: 3807232.jpg (88.9 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-10-01 , 8:09 AM

Sve i jedan je mamin sin!
Postoje ono sto je za njih majka saobracajac zivota a postoje i ono sto jednostavno jako vole i postuju majku

Sve sto ne preteruje granicu lepo je
I sama ima brata koji je vezan za majku al ne preterano tako da njegova zena pati zbog toga
lepo mi je videti kad se sin i majka lepo slazu kad ju on zagrli kad ...ma ima tih lepih strana mnogo
Ima majki koje manipulisu sinove jer je mozda jedinjak a ona ne trpi blizinu druge zene u sinovoj blizini
tad se on najpre odlucuje curu ostaviti jer ispada ne voli njegovu majku a ne primecuje cinjenicu svadje .










782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2012-10-01 , 10:06 AM

Poznajem mnogo "maminih sinova" i nekad mi se cini da je svaki drugi muskarac takav.... nikad ne bih mogla ziveti sa nekim takvim, nikad.
Grozim se tih tipova...moja mama zna najbolje....ovo bi moja mama bolje skuvala....ne znam, pitacu mamu...itd...


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








409
poruka na forumu
50 74



post # 4 | 2012-10-01 , 1:25 PM

Meni odgovara, samo nek' je muskog roda i da se zna ko mu je mama. ziveli








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2012-10-01 , 4:23 PM

MRZIM TAKVE MUSKARCE!!!!!!!!!!


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-10-01 , 4:24 PM

Okej je da postuje svoju majku, rodila ga je, ali mora da razgranici da sada ima zenu, porodicu i da oni treba da mu budu na prvom mestu, a ne da trckara na svaki mamin mig.
Videcemo kakve cu srece biti sa "buducom" svekrvom :) hoce li biti rata hihihiihiii :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 7 | 2012-10-01 , 6:42 PM

Uh!!!
Svi su oni što Dušomoja reče mamini sinovi.
I neka su. Mama je mama.

I ja imam jednog. Ali njegova mama je psihički bolesna osoba.
A to je već druga stvar. Da je mama normalna a što nije, bio on meni savršenstvo!


Poruku je menjao/la Leksi - Ponedeljak, 2012-10-01, 6:46 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 8 | 2012-10-01 , 11:07 PM

muskarac koji poštuje svoju mamu i voli je - odlično! dižem kapu! muškarac koji je ovisan o mami i polaze joj racune o svom životu i nije sposoban napravti nijedan korak bez nje - nije muškarac vec nedonošče. dakle, ne! ja sam za svaki zdrav odnos. nikakve emotivne manipulacije i ovisnosti. mnogo puta su mame krive za takav odgoj. odgoje sina da je zamalo pa zaljubljen u njih. to nije dobro. takve osobe kasnije imaju niz emotivnih problema i nisu u stanju artikulisati ono sto osjecaju i misle. a ta priča da zene nervira sto muskarac tvrdi da im je mamina kuhinja najbolja je smijesna. i meni je najbolja mamina kuhinja i nanina, jer sam s tim mirisima i okusima rasla. zapravo vise volimo taj osjecaj sto nas vrati u djetinjstvo i bezbriznost. tako da je to ok :)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








718
poruka na forumu
55 286



post # 9 | 2012-10-01 , 11:25 PM

Quote (devils_angel)
muškarac koji je ovisan o mami i polaze joj racune o svom životu i nije sposoban napravti nijedan korak bez nje - nije muškarac vec nedonošče

ni ja ne bih bolje formulisao!

a znam da ima zena koje vole takve tipove, samo sacekaju da mama umre i imaju idealnu krpu za brisanje patosa


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 10 | 2012-10-02 , 11:23 AM

Quote (gutabgd)
ni ja ne bih bolje formulisao!

hmmmmm... a ti to kao trebas nesto da formulises bolje od mene?????


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2014-01-20 , 9:35 PM

Quote devils_angel ()
muskarac koji poštuje svoju mamu i voli je - odlično! dižem kapu! muškarac koji je ovisan o mami i polaze joj racune o svom životu i nije sposoban napravti nijedan korak bez nje - nije muškarac vec nedonošče. dakle, ne! ja sam za svaki zdrav odnos. nikakve emotivne manipulacije i ovisnosti. mnogo puta su mame krive za takav odgoj. odgoje sina da je zamalo pa zaljubljen u njih. to nije dobro. takve osobe kasnije imaju niz emotivnih problema i nisu u stanju artikulisati ono sto osjecaju i misle. a ta priča da zene nervira sto muskarac tvrdi da im je mamina kuhinja najbolja je smijesna


Bas takoo ... sve u nekim normalnim granicama ...
a ne cek da ja viidim kako moja mama kaze.. ja mislim da bi svog nama lupila tavom po glavii ..
kad bi mi tako nesto rekao ...

neka on nju postuje i cijeni.. a ti kad se palniras zeniti ... tad imas svoj zivot i zasnivas svoju
porodicu .. normalno kad se potrazi svajet to da.. a da on kraj svoje zene.-- stalno trckara svojoj mami..
e pa gospodine onda si nju trebao zeniti .. :p ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 12 | 2014-01-22 , 6:46 AM

xaxaxxaxa salite se xaxaxxa naravno da NEEEEEEEEEEE
Treba da postuje svoje roditelje naravno ali da je ovisan o mami axxaxxa pa to nije muskarac da se razumijemo da








712
poruka na forumu
219 844



post # 13 | 2014-01-22 , 12:31 PM

jedna je majka al ja imam svoj zivot koji gradim sam i svoj karakter,ona se ne petlja u moje stvari pusta me da sam prolazim kroz to i to je to. :)


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








58
poruka na forumu
7 39



post # 14 | 2014-01-26 , 1:21 AM

To je nekima fetiš. <_<


Мислим да сам видео муњамикса!








387
poruka na forumu
90 1169



post # 15 | 2014-01-26 , 1:40 AM

Znaju se granice da




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vole li žene mamine sinove????
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]